Femara

erken bana ya, yarın 4 gun daha
ay ınsallah catlamıstır ya kac mm dı en sn gıttıgınde doktora ?
Kız sinirim tepem de gttiğimde doktor doğumda idi sekretere dedim tahlil at attı dedi sonucu telden öğren mesaj glck muayene etmyck mi dedim 5 in üstü olunca etmiyor altı olursa muayene ediyor dedi . 200 giriş parası ödedim ya sağlık ocağından verdim bilsem dedim acilden özel yaptrayım dedim 250 tl bi progesteron tahlili böle 225 ödedim 10 gün içinde kesin gitmem lazım:) yoksa bildiğin boşa para

ay gercekten hersey ates pahası olmus yaaaa, ınsallah degerın guzel cıkar kuzum,
tekrar gıdersın kontrole ya

Kızlar ben femara ile ilk denememde hamile kaldım. Bende pcos vardı ve ovulasyon testleriyle denedim bir kez kimyasal oldu. bir kere de folikül kisti olunca. Doktorun kapısını çaldım. Doktorum direkt olarak femara başlattı. Femaranın klomenden daha etkili olduğunu ve kontrollü olarak yumurta büyüttüğünden bahsetti. Femara ayrıca rahim tabakasını da besliyormuş. klomen kullanımını uzun vadede tavsiye etmiyorlar.
Adetin 3.günü femara başladım. 5 gün kullanıp usg için kontrole gittim. inatçı yumurtlarım büyümedi. 2 gün daha kullan dedi iki gün sonra tekrar gittim 10 mm civarlarında 5-6 yumurtam vardı. 3 gün daha kullandım tekrar gittim. 3 tane 12-13 mm boyutlarında yumurta göründü. Doktor ilacı bırak biraz kendi hallerinde biraz daha büyüsünler dedi. 4 gün sonra tekrar kontrole gittim. sağda 16 mm solda 20 mm iki yumurtam vardı. Aynı gün ovitrelle vurdum. ertesi günden başlamak üzere gün aşırı ilişki önerdi ve çok şükür pozitifi gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…