Femara

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.711
3.724
Arkadaslar Femara daha önce kullanan ve hamile kalanlar bana yazabilirmi suan kilo problemi ve pkodan dolayi hamile kalamiyorum ilacsiz asla adetim gelmiyor doktorum klomene devam etmemi söyledi eger ise yaramazsa ilacimo degistirip femarayi verebilirim dedi bana bilgi verirmisniz biraz rica etsem faydasi varmi zarari neler?

Benimde aynı şekilde bende 2 kere klomen kullandim 1cisi 2 doz günde yumurta oluşmadı 2.si günde 4 adet 1 adet yumurta oldu 20mm catlatma iğnesi oldum ama hamile kalamadım bu ay femara başladım regl 3.gunu bakalım ptesi yumurta olmuşmu dua ediyorum. Ama stresiyle başa çıkamıyorum

Insallah olur canim bu işler kademe kademe ilerliyormus 2 gün önce doktora bende gittim pkoluyum yumurtalk kist dolu adet gelmiyor ilacsiz .. bakalim klomeni 1 kere kullandim sadece yumurtam catladi ama bebek olusmadi yani stress yapmayan yalan söyler ama yapmamaya özen göster ne ilaci unut gitsin sadece yap ilacini ogneni farz etki bas agrisi icin kafana takma bak benim esimin kardesinin cocugu olcak herkes bize dua etmeye basladi artik o bile zoruma gidiyor herkesin dua etmesi iyi dilekde bulunmasi ucunda ölüm yok nasip yani rabbim bi gün vercek ama nezaman bakalim

Aynen doğru soluyorsun aslında inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmaz çok dua ediyorum. Streste elde değil herkes bebis soruyor insanlara dert anlatmaktan yoruldum valla...

Aynen doğru soluyorsun aslında inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmaz çok dua ediyorum. Streste elde değil herkes bebis soruyor insanlara dert anlatmaktan yoruldum valla...
Amin. Benimde 4 yıldır olmuyor herkes şu doktora git buna git diye sıkıştırıyor eltimin bi oğlu vardı bi kaç ay öncede ikizleri oldu herkes seninde olur üzülme diye diye daha çok üzüyor.Eltime yardıma gittiğim için şimdi bide herkes bebekleri çok sev sürekli kucağına al süt çeker seninde olur diye değişik fikirlerle psikolojimi bozuyorlar resmen

Femara klomene göre daha etkili yumurta üzerinde ekstra iyi yanı rahim duvarını kalınlaştırıyomuş doktorum öyle demişti yani bebeğin tutunması kolay olur.Benim klomenle yumurtalarım hiç büyümemişti ama femara ile yıllar sonra 3 kez çatlama derecesine geldi ve çatladı

Bosver sen tıka kulaklarını vardır Allahın bir bildiği eminimki vaktini bekliyorlar...

Tekrardan merhaba ben bugün doktora gittim tekrardan sol tarafta 20mm bir yumurtam oluşmuş ovutrelle catlatma iğnesi yaptı doktorum 2 gün ilişki önerdi kısmet bakalım bu ay ne olucak... buarada femara çok yan etkisi olan bir ilaç değil klomen gibi kist falan yapmıyor. Sizde durumlar nasıl?

Anladim canim senin adina sevindim kafana bisey takma düsünme igne yapildin diye nasipse olur.. bende kontrole geldim istanbula yeni kist olustugu icin adetim gectikti esimle günleri degerlendiriyim gecmisken dedim bi baktim adet oldum sag yumurtalk komple kist solda yeni bir kist var aktardan kendime karisim hazirlattim gebelik icin onu denicegim almanyaya gidice extradan yanima 5 kutu duphaston aldim eger kürler beni sökmezse adetimi ilaca tekrar gecerim diye kendine koenzim Q10 almani tavsiye ederim bana tekrar recete etti Ilunga F diye geciyo eski ismi kheiron Q10..

Ya zaten nedir bu elti olayi anlamis deglim bitane kaynim bitanede eltim var igrenc birisi cikti neyse suan hamile bi hoppa diye havalara atmadiklari kaldi bide bana menepozlu demesinlermi piskolojimle cok oynaniyor cok suan.. ama allah bir nasip etsede hepsi G*t olsa keske

İnşallah sen ve tüm isteyenlere ben de dahil Rabbim tez vakitte nasip etsin. O kadar iyi anlıyorum ki durumunu Allah kimsenin yaptığını yanına bırakmasın yastıgımı gözyasıyla yıkadıgımı hatırlıyorum. Aglamaktan sabah gözlerim şiş uyanıp şişlik gidene kadar buz tutup işe gittiğim günlerim var. Ben neler neler yasadım 2.5 bucuk yılda. Allah biliyo sabrediyorum sadece.

Geçmiş olsun canım hayit tohumu ekstrati iç hemen regliyi sokuyor. Kistler klomen tedavisinde olası şeyler takma kafana ben q10 kullanıyorum

Geçmiş olsun canım hayit tohumu ekstrati iç hemen regliyi sokuyor. Kistler klomen tedavisinde olası şeyler takma kafana ben q10 kullanıyorum
Tsk ederim canim , evet klomen yapiyomus ama eylülde 1 kere kullandim klomen neden oluyo anlamiyorum ah su nalet seyden bi kurtulsak hayit tohumu hem hap seklinde hemde cay seklinde kullandim aylarca ama ise yaramadi hic

Amin önce yillarca istiyenlere sonra bizlere versin gercekten rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin napalim.. bende seni cok iyi anliyorum senin dediklerini benimde yapmislgim var walla kim benim saglik durumumdan kendine eglence cikarip oh olsun diyorsa allah bin kere belasini versin .. vericekde verdi ve vermeye devam ediyor buna sahit oldum artik icimden bisey gecirmiyorum sadece nefesim yettigi yere kadar beddua edicem belasini öyle güzel buluyorki. Beter olsunlar bize bu piskolojik siddeti yasatanlar

Tsk ederim canim , evet klomen yapiyomus ama eylülde 1 kere kullandim klomen neden oluyo anlamiyorum ah su nalet seyden bi kurtulsak hayit tohumu hem hap seklinde hemde cay seklinde kullandim aylarca ama ise yaramadi hic
Pes etmek yok yola devam olede bole de hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alicaz sadece moralimizi yüksek tutalım....

Çok şükür benim hepsinden yana yüzüm güldü eltiminde 6 yıl sonra olduğu için şuan en büyük destekcim o kayınvalidem eşim eltim kaynım hepsi destek veriyorlar ama amcaları yengeleri teyzeleri deli ediyolar resmen ya da bi daha görsem tanımayacağım gereksiz insanlar

Kimsenin yaptığı yanına kalmaz ya bu dünyada yada ya öbür dünyada her türlü. Ben beddua etmeyi bıraktım Allaha havale ettim Allah da fırsat vermesin böylelerine

Senin adina cok sevindim binde bir eltilerin birbirnu sevmesi demek.. evet cahil toplum anlamiyor piskolojik siddettir bu.. oyniyolar piskolojimle benimde

kızlar merhaba ; gecen ay klomen+ovitrelle ile kimyasal gebelik yaşadım şuan reglimin 3. günü dr femara verdi 7 gün sabah aksam oalrak kullan dedı . Sizin durumunu nedir ? Hamilelik varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…