Femara

Ben ilk cocugumu femara bir kutu bitirken hamile kaldım son 5 tane kalan femaram vardı gelişi güzel içtim o ay hamile kaldım şimdi ikinci çocuğu düşünüyoruz ama olmadı yine femara kullandım iki ay bı ay HCG değerim 6 çıktı bir daha kan vercem inşallah değer yukslmistir Allah hepimizin yardımcısı olsun
Kaçıncı gün başlayıp kaç gün kullandınız? Ben de klomen kullandim ama bu ay femara düşünüyorum kendim kullanıp sadece yumurta boyutunu takip etcem sıkıldım git gel doktora

Kaçıncı gün başlayıp kaç gün kullandınız? Ben de klomen kullandim ama bu ay femara düşünüyorum kendim kullanıp sadece yumurta boyutunu takip etcem sıkıldım git gel doktora
Adetin ikinci günü kullandım her ay arttırsın birinci ay sabah bir akşam bir ikinci ay sabah öğle akşam bir üçüncü ay sabah iki aksam iki

Canım iyiyim zor toplandım . antibiyotik kullanınca bu ay doktora gidemedim. Bayram dan sonra tüp bebek tedavisine gececez çok Yoruldum
çok geçmiş olsun canım yaaa,
inşallaahh en kısa zamanda nasip olur.
tüp bebek ıcın hastaneye karar verdın mı sen nerde oturuyordun kuzum

İlk defa femara 2.5 kullanan var mı ve etkisini gören faydasını gören var mı ve nasıl kullanılıyor günde kaç defa kullanılıyor kullanan yorum yapabilir mı lütfen 🙏

X