Femara

Günaydın hayırlı kandillerimiz olsun inşallah.
size bir sorum olacak bu ay femara kullandım ve dün kontrolüm vardı . 2 yumurtam oluşmuş 18mm . Doktor bugün saat 10:00 da ovitrelle iğnesini vurdur dedi. Ama dün aksam saat 9 da kasığıma bir ağrı girdi sol tarafıma ve bir dolgunluk var şuanda da . Bu acaba büyüyor mu yoksa kendıliğinden catladı mı ? Dün hemen doktora yazdım . Hayır catlamaz rahat olun demiş. Cunku ılışki günlerini ona göre ayarladım. Bana yardımcı olursanız cok sevınırım

Rahat ol canım kolay kolay çatlamaz öle iğne vurulunca 36 saatte anca çatlıyor

Rahat ol canım kolay kolay çatlamaz öle iğne vurulunca 36 saatte anca çatlıyor
canım bugün farklı bir doktora gıttım ultrason ıle kontrol ettı ve yumurtan catlamış dedi. saat 10 da iğneyi vurdum saat 11.20 de doktora gıttım . salı gününü değerlendirmiştim ve bugünü değerlendirsem olurmu

Dünü değerlendirdin bide cumartesi ve Pazartesi değerlendşr canım
günaydın canım . Salı değerlendirdim carsamba aksam catladı perşembe aksamını değerlendirdim bugünü de değerlendireyim mi ? 24 saat yasıyor ya carsamba catladı cugün deeğerlendirsem tutma ihtimali olur mu ki

günaydın kuzum bugün akşam 21.00 22.00 değerlendir. Bende bugün yapıcam iğne

bugünüde değerlendireyim o zaman bu aydan hiç umudum yok çarşambayı değerlendirebilseydim eğer belki ama umutsuzum .
umutsuz olma daha ortada bişey yok nerden biliyorsun tutmayacağını canım psikolojini bozma hiç Allahın izniyle olur. yumurta 36 saat sonra çatlıyor seninki hemen mi çatlamış ?

umutsuz olma daha ortada bişey yok nerden biliyorsun tutmayacağını canım psikolojini bozma hiç Allahın izniyle olur. yumurta 36 saat sonra çatlıyor seninki hemen mi çatlamış ?
ya evet sıkıntı orada zaten . Doktor bana perşembe sabah iğne yaptır dedi. Ama benım carşamba kasığıma sancı girdi .Sonra ben iğne yaptıktan sonra içime bir kurt düştü ve doktora gıttım yumurtan catlamıs dedi. Yani kendiliğinden catlamış yumurtam . Çarşambayı da deeğrlendiremedik o yuzden üzgünüm

canım eğer çarşamba kendiliğnden çatladıysa salı zaten ilişki olmuş iyi bir sperm 48 saaat yaşıyor en kötü 24 saat canlı kalabiliyor olacagı varsa yumurtan çatladığında spermler ordaydı zaten. Artı birde persembe değerlenmişsin bu günüde değerlendir yarınıda sonra gün aşırı devam et İnşallah olur canım sıkıntı yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…