Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu sabah yapmistim negatif cikti bu u oglen yaptim
Garip ya . Kan testi yaptır dicem ama insan allak bullak oluyo bırak batını bekle canım ya . Bide bisey soylicem eşimin akrabaları hep sıcak su buharına oturarak hamile kalmışlar acaba denesemmi ama ne zaman yapiliyo bilmiyorum

Silik bisey gorsem gidicem de goremedim bi turlu .
Duymustum adetten sonra sanirim ama sicak suya oturunca hemen iliski olmasi lazimmis sicak sicak

Canım bugün gördüğüm bir bilgi var dı çoğu arkadaşı etiketledim seni etiketlemek istedim olmadı . konusu geçmişken buhar deyince belirtmek istedim

Selamlar. Pek bakamadım kızım 1.sınıfa başladı bu hafta uyum haftası gerçi. Pek heyecanlı günler geçiriyoruz :)

Hepimizin toplanma amacı hamile kalabilmek. Ben Aralık başından beri korunmuyorum ve deniyoruz. 3 ay daha olmazsa 1 yıl olacak olmayalı. Her ay regl olduğumda hayırlısı diyorum. Zamanı var kızlar. Geleceği zamanları bellidir. Biz kendimizi boşuna yıpratıyoruz aslında. Bir tanıdığım 10 yıl uğraştı bıkmadan 10 yıl sonunda 18 ay arayla iki çocuğu oldu. Demem o ki, zamanını bekliyorlar. Kendimizi ne kadar parçalasak da zamanını bekliyorlar.

Ve gelelim 7 gün kala yaşadıklarıma :))) oyuna çevirdim her ay bir önceki aydan farklı belirtilerime odaklanıyorum. İshal oldum geçenlerde yazmıştım. 4 gün sürdü. Son 2 günü hem kabız hem ishaldim. Göğüslerde acı 10 gündür mevcut. Kasğımda anlık bıçak saplanması gibi bugün 2 kere oldu. Akıntı çok olmamakla birlikte var. Gaz sancısı çok fazla. İçime fenalık geliyor ara ara.

Umarım hepimiz hayırlısıyla güzel haberler alırız :)))

Benim kızımda 2.sınıfa geçti canım bizde kardeş için bekleyenlerdeniz benim bata 10 gün var benimde ara ara batmalar var her ay ümitleniyoruz inşallah olacak allahın izniyle

Benim oglumda bire baslicak bu sene ama bize cuma gunu gelin dediler.
Beraber yapariz kardesi insallah bizim.miniklere

Ay kızlar ovu testim bugün yumurtlama gösteriyor
Instagramdan bir eczacı teknikeri ovu testiyle ilgili takip yapıp bilgi veriyor.Kendisi de hamile.Ona soruyorum her gün.4 gün üstüste çalışmalısın dedi
Ay hadi insallahKıpkırmızı çizgiyi görünce sevindimAy inşallah hamilelik testinde görmekte nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…