Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş buldum ..
Ya sinir olmuş durumdayım dün hormon testi yaptırmıştım ya barkodum falan da yok aklıma e nabız geldi ha bire reklamlarda çıkıyo tahlil sonuçlarınız her şey falan girdim herrrsey mevcut gittiğimiz hastaneler ilaç vs. Tahlillerime gidiyorum sadece 2018 mart ayı na kadar görünüyor ne saçma son hastane girişi bile var ama tahliller yok marttab sonraki

Daha iyi olursun insallah kuzum. Benimde iki ay once oyle oldum gün boyunca ağladim icim rahatladi canim hele bu ay takmaya calisiyorum lafayi oraya odaklamiyorum . Yum gunlerini fazla hesaplayip takmak istemiyorum ilski durumunu da akışına biraktim. Sende agla icini rahatlat canim sonrasinda cok üzülmüyorsun .
Ama insallah sende olacak canim insallah kan dgerindeki hsg ucacak
İnsallah ya hastanede bi Hemsire şimdi zaten çıkmaz dedi 0.01 çıkıyordu hep benim . 0.25 çıkınca yukselir dedi ama netten bakıyorum hep adete 3 gün kala sonuç veriyo genelde . Sıfır olması negatif kesinlikle yazıyo . Kısacası canımın içi hiç ümidim kalmadı adeti bekliyorum

valla bende bu ay oluruna bıraktım hiçbir şeyi takip etmedim. psikoloji her şey. bugünde gittim kursa yazıldım. en azından kafam başka yerde olur.

İnsallah ya hastanede bi Hemsire şimdi zaten çıkmaz dedi 0.01 çıkıyordu hep benim . 0.25 çıkınca yukselir dedi ama netten bakıyorum hep adete 3 gün kala sonuç veriyo genelde . Sıfır olması negatif kesinlikle yazıyo . Kısacası canımın içi hiç ümidim kalmadı adeti bekliyorum
Allahtan ümit kesilmeeez

canım bence bat'ın geçsin üzülme şimdiden normali de bat'ın geçmesi zaten. hayırlısı olsun bak önemli olan bu. bu ay olmaz diğer ay olur. yıpratma kendini. zaten olacağı tarih belli biz bilmiyoruz sadece.

Kiz herkeste ayni degilki burda arkadaslardan görüyoruz be kuzum kiminki adet gectikten sonra kanda cikiyor dur daha be tatlim adet günün gelsin olmazsan gine test yaparsin

Kiz herkeste ayni degilki burda arkadaslardan görüyoruz be kuzum kiminki adet gectikten sonra kanda cikiyor dur daha be tatlim adet günün gelsin olmazsan gine test yaparsin
O şans bana vururmu bilmem ama mucize gibi bisey olur 3 gün sonra evlilik yıl dönümümüz insallah güzel bi haber alırım

Hoş buldum ..
Ya sinir olmuş durumdayım dün hormon testi yaptırmıştım ya barkodum falan da yok aklıma e nabız geldi ha bire reklamlarda çıkıyo tahlil sonuçlarınız her şey falan girdim herrrsey mevcut gittiğimiz hastaneler ilaç vs. Tahlillerime gidiyorum sadece 2018 mart ayı na kadar görünüyor ne saçma son hastane girişi bile var ama tahliller yok marttab sonraki
Hastaneden alicaksin artik kuzum yapcsk bisey yok dun verdiysen bugun gitseydin keske

X