Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende sali gunu yapicam beraber yapalim

test salı günü sabah elimde olacak. buraya yazarım birlikte yaparız. benim bat karışık oldu aslında. normal döngü 28 günde ebir ama Son iki aydır 31 günü buluyor. emzirdğim için olabilir diyorum. bakalım Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

Benim dongu baya kisaldi ya
12. Gün yumurtluyorum. Gene de zaman gecmiyor.
Bugun yaptim.negatif cikti

Hemen moral bozma ve bence test yapma gunun 1 -2 gun gecsin ben cok yaptim boyle artik eve almiyorum yapmadan da duramiyodum cunku

Aramızda bigün varmış bende yapmak istiyorum ama sonuçtan dolayı biraz korkuyorum :/ eczaneden alıcam erken gebelik testi mi demem gerekiyor yoksa normal mi

ben normal test kullanıyorum. doğru sonuç çıkıyor hep .

Aramızda bigün varmış bende yapmak istiyorum ama sonuçtan dolayı biraz korkuyorum :/ eczaneden alıcam erken gebelik testi mi demem gerekiyor yoksa normal mi
Erken gebelik testine bosuna o kadar para verme bekle daha iyi

Eki Görüntüle 2185006 kızlar size sürprizle geldim :))
Dün ki kanama sanırım yerleşmeydi dünden beri gelen giden yok ben de şimdi test yaptım sonuç bu
Ayyy tatliskom ne mutlu oldum oyleee yarin hemen kan ver bari ya da doktora git en iyisi ya da ayy bilmiyom cok heycan yaptim kizzz
Eylül başı iyi baslandi Allahim insallah devami da öyle mutlu haberler ile gelir

Ayyyy birden heycanlandim vallahi...
Canimmmm
Cok mutlu oldum gercekten.
Bu topik ilk sana uğur getirdi.
İnsallah bizde cift cizgiyi gorururuz
Kan testine git yarin muhakkak.
Saglikla gelsin insallah
Evet canım ya ben şoktayım dün kan gelince adet oldum sandım devamı gelmedi dedim adet düzenim de bozuldu stresten :))
Bütün dualarım sizlerle çok iyisiniz

Ne güzel ilk hamile haberimiz gelmiş bile çok sık girmiyorum ama takipteym inş hepimiz güzel haberleri alır bu topikte deliririz... tebrik ederm hamile olan arkadşımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…