Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar selam az önce tekrar çalıştıgım hastanedeki doktora gittim. önceki doktorun aksine çok güzel 4 5 tane yumurtan olmuş 3 tanesi çok güzel büyümüş dedi. pko varmı dedim hayır senın hormanlarında yumurtalarında çok iyi öylebir durum yok dedi. diğer uyuz doktor neresinden uydurduysa bide yumurtan yok pko var demişti. ah nasıl okadar terslemes,ne cevap veremedim onun :/ neyse bu doktor yumurtan çok oldugu için çoğul gebelik oranı yüksek bu nedenle ben ilişki önermiyorum çünkü çogul gebelik risklerini biliyorsun dedi. klasik herkeste olan sorunlar dedi. ama bu bi olasılık tekte olabilir hiçte tutmayabilir ama olursa çogul gebelik oranı daha yüksek dedi. ve benden imza aldı çoğul gebelik risleri anlatıldı ilişki önerilmedi yazıp imza verdim. *şimdi benim sizden istediğim destek düşünceleriniz nedir ? -normale göre 3 kat daha yüksek gebe kalma şansım ama ikizde olabilir ki bi tarafım çok istiyor. Ne yapmalıyım kızlar lütfen akıl verin düşüncelerinizi yazın bana.

ilk gebeliğin olacal değilmi?
gözün aydın sorun yokmuş. hiç düşük vs yaşamadıysan neden çoğul gebelik riskli olsun ki senin için . hani rahim küçük olur veya rahim ağzı yetmezliği olur o zaman çoğul gebelik risklidir tabi. inşallah gönlüne göre bir hamilelik olur arkadaşım .

amin teşekkür ederim bir kızım var 2,5 yaşında :)

kızlar sizlerle beraber beklemiştim eylülde çok umutluydum olmadı o yüzden bu gruba fazla girmedim çok üzülmüştüm bu ayda olmadı sanırım neyse bakalım doktor bu ay ne diyecek sanırım klomene başlatır.

Nasip bence her ay böyle olursa, her ay ilişki önermicek mi o zaman.. Evet çoğul gebelikler daha riskli ama bir sürüde güzel örnek var yani nasip sonuçta hayırlısı neyse o olsun

Nasip bence her ay böyle olursa, her ay ilişki önermicek mi o zaman.. Evet çoğul gebelikler daha riskli ama bir sürüde güzel örnek var yani nasip sonuçta hayırlısı neyse o olsun

Klomen sana göre değil demişti zaten bana ben ısrar ettim diye yazdı. o yüzdende yumurta çok olmuş. ilişki önermiyorum dedi ama ben deneyecegim hersey allahtan.

Kızlarrr çok.heycanliyim ya bugün adetin 25.gunu ignenin 11.günü ve belirtilerim geçmedi çok umutluyum kızlar goguslerim şişti çok sizliyorlar kasiklarim batiyor başım agiriyor allahın nolur bebeğim benimle olsun nolur yarın tekrar test yapicam doktordan randevu alicam pazartesi 15. Gün yani saat 2 de karapisso everytime_night Sevsev12 0fLu Zeze _skcn

sana şimdi geçmez son 3 gün... ay hadi yarın test yap inşallah koyulaşır.

Ayy ne guzel tatlim geçmesin bu belirtilerin yarin yapacagin testte koyulasir artk insallah sende bebisine kavuşursun

Şaka gibi yemin ederim şuan kendi kendimi yiyorum ya acile gittim eşini zar zor ikna ederek kan vereyim dedim pazartesi vereceğim kan ile karsilastitacaktim sıra aldım girdim dedim ilaç kullancam gebelik şüphem var kan vercem dedim ne ilacı dedi yalanda antibiyotik dedim kullanabilirsin dedi kan vermene gerek yok yarın kadın doğuma gel dedi ya ısrar ettim ama yinede almadılar nasıl canım sıkildi Sevsev12 karapisso everytime_night 0fLu

Kiz günüm gecmis gebelik belirtilerim var diyecektin ben saglik ocağında verirken oyle yapıyordum

Kızlar nasılsınız, özledim sizi :) 1 ay daha geçti aradan. Yarın bat. Ama bu ay ilaç da kullanmadık tedaviye dair, çatlatma iğnesi de. Çünkü adetin 3. Gününde hala yumurta vardı yeni büyüyen, geçen ay. Dolayısıyla kiste dönüşmesin diye ilaç vermedi doktorum. Yine de yumurta takibi yapıldı, ilişki önerdi doktor. Dediği gibi değerlendirdik. Ama umutlanmadım tabii. Hatta öyle ki kendimi hiç dinlemedim, belirti aramadım önceki aylarda yaptığım gibi. Ve fark ettim ki, yaşadığım belirtileri ben hissetmek istediğim için hissediyormuşum. Çok yorgunum, çok bunaldım. Ne zamandır buraya da girmiyordum, düşünmek de istemiyordum. Yarın 28. gün ama test yapmayacağım, bekleyeceğim bir kaç gün. Girip size yazmak istedim. Belirsiz duygular içindeyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…