Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haftaya esimle beraber gidecez o zaman videoya alacam. Kiz sesinj duyunca gozlerim yasardı agladim inanamadim yaa. Doktor tekrar dinlettirdi bana zaten.
Ilk hamileligimi öğrendiğimde kiz hissetmistim ama su an erkek diyorum icimden oyle geciyor kismet tabi hangisi olursa fark etmez bende esimde kiz daha cok seviyoruz
Ayy ne güzel dimi o ses :) Allah kucağımıza almayıda nasip etsn sağlıkla

Kızlar bu bal çörek otu kürü bende 5 cmlik kist yaptı hemde hamileyim ya şaşırdım o kadar büyük olmasına ağrı yapıyor zaten bu kür çok yumurtlamaya yardımcydı değilmi
Canım sen zaten normal yumurtluyomussun ondan sende kist yapmıştır, aslında sorunu bilmeden yapmamak lazım böyle kürleride ters etki yapıyor

Canım sen zaten normal yumurtluyomussun ondan sende kist yapmıştır, aslında sorunu bilmeden yapmamak lazım böyle kürleride ters etki yapıyor
Canım işte bi umut yaptm ya aslında 2 yıldır olmuyo diyorum ama son 6 ay 1 yıl falan üstüne düştük bu işin en son bu kürü gördüm bitkisel bi zararı olmaz diye düşünmüştüm ama oluyormuş

Kız bide kaç ay olmadı bebiş bu ay denedim tuttu yani belkide yeterince büyümüyordu yumurtam nasıl denk geldiki yaptığım ay kaldm

İnşAllah . Ama bu ay hiç bilmiyor ne zaman yumurtladığımı falan o yüzden beklemedeyim bakalım dua et bize. Test aldım Perşembe gününe kadar olmazsam yapıcam
En gizelini yapmissin kuzum yum gunlerini takip etmeden gelisi güzel olan olan iliskiden bence daha sans vardir. Bak arkadasimda polistikover var kiz nasil olsa hamile kalamam demis ki zaten ilk sene istemiyormus o yuzden de hic korunma ihtiyaci da duymamis ama su an hamile doktor bile sasirmis yani.
Insallah rabbim sana da yasatir kuzum bu sevinci senden cift cizgili testler görürürüz

En gizelini yapmissin kuzum yum gunlerini takip etmeden gelisi güzel olan olan iliskiden bence daha sans vardir. Bak arkadasimda polistikover var kiz nasil olsa hamile kalamam demis ki zaten ilk sene istemiyormus o yuzden de hic korunma ihtiyaci da duymamis ama su an hamile doktor bile sasirmis yani.
Insallah rabbim sana da yasatir kuzum bu sevinci senden cift cizgili testler görürürüz

Amin amin canım.. teşekkür ederim iyi dileklerin için canım:KK200:

Kızlar günaydın nasılsınız ? Benim adetime 8 gün kaldı fakat yum sonra 2 gün sonra başlayan göğüs hassasiyeti var benim göğüs hassasiyetim normalde reglin ilk günü olur sonra geçer ama bu defa uçları acıyo ve bugün kalktığımdan beri regl ağrısı gibi kasıklarım sancıyo sizce erken mi regl olcam ? Yoksa bebişim benimle midir ?

Kızlar günaydın nasılsınız ? Benim adetime 8 gün kaldı fakat yum sonra 2 gün sonra başlayan göğüs hassasiyeti var benim göğüs hassasiyetim normalde reglin ilk günü olur sonra geçer ama bu defa uçları acıyo ve bugün kalktığımdan beri regl ağrısı gibi kasıklarım sancıyo sizce erken mi regl olcam ? Yoksa bebişim benimle midir ?
Belirti olarak benimde kasık ağrılarım vardı inşallah sennledir bebiş :)

Kızlarrr üstteki ignenin 6. Güne ait alttaki 10. Gün bugün yani Sevsev12 Sevsev12 Fairytale35 Fairytale35 karapisso karapisso 0fLu 0fLu everytime_night everytime_night Screenshot_20181010-151730.png
Screenshot_20181010-151730.png

Son düzenleme:
Kuzum silik çizgin var görüyorum. ama albi test pek güvenilir değil diye okumuştum. yarın başak bir marka ile yapsana. inşallah sağlıkla çift çizgin koyulaşır.
8gnenin etkisi geçmiştir ozaman demi kuzum ay inşallah ya ama burdaki eczanede farklı marka yok bu var tek 3 eczane var yakında hepsi albi satiyor

X