Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C
Kızlar doktordan geldim şimdi kalp atışını duydum çok çok mutluyum ya ama 7+2 çıkması gerekirken 6+2 çıkıyo yani tahminim doğru geç döllenme olmuş
Canımm hayırlı olsun gözün aydın darısı başıma bende tahminimden daha az olduğunu düşünüyorum hafta olarak o yüzden iki hafta falan bekleyip öyle gitmeyi düşünüyorum hem kese yi görürüm hemdee çok küçük bi ihtimal kalp atışı duyarım diye. Şimdi sen 6 hafta 2 gün iken kalp atışını duydun dimi ,

C

Canımm hayırlı olsun gözün aydın darısı başıma bende tahminimden daha az olduğunu düşünüyorum hafta olarak o yüzden iki hafta falan bekleyip öyle gitmeyi düşünüyorum hem kese yi görürüm hemdee çok küçük bi ihtimal kalp atışı duyarım diye. Şimdi sen 6 hafta 2 gün iken kalp atışını duydun dimi ,
Evet canım duydum çok şükür darısı başına inşallah

Benim SAT hesabına göre 5 haftalık görünüyor dün sağlık ocağında da aynısını söylediler , dediğim gibi dayanabilirsem bi aksilik çıkmazsa inş iki hafta beklerim işte hesap doğruysa kalp atışını duymayı umut ediyorum
İnşallah canım aynen erken gitmeki duy kalp sesini falan

Kızlar bişey soracağım bugun özele gittim ben ve kan sayımına hormonlarına bakıldımı dedi doktorum devlette yaptrmıştım onları götürcem bu ekte attığımı istemiş değilmi bunun çıktısını alıp öylemi gitsem

Eklentiler

• Screenshot_20181004-181323.png
    Screenshot_20181004-181323.png
    99,9 KB · Görüntüleme: 23
0fLu 0fLu aynıyız senle. bulantı halsizlik. oy inşallah en kısa zamanda biter gider.

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara kız Allâh aşkına. seninle o kadar yazışırken hep kurumuş-makarna olarak okudum. sen en başından beri kurumuş. maskaraydın öylemi. şimdi üzgünüm nasıl ben makarna olarak gördüm ya. bana yazık.

Canım nasılsın? Nasil gidiyor hamilelik? Haklısın canım valla
ayakta durmam lazım bırakmıyorum kendimi... sinirliyim gergin ve kabızlık sorunu yaşıyorum. inşallah çok kolau geçer senin gebeliğin. düşük yaşadığında nasıl geçmişti gebeliğin . bulantı kuSMA

melek ve mucizesi melek ve mucizesi Nerdesin ya. nasılsın özledim yazılarını okuyamıyorum nerdesin gel... Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara güzelim tamam ekim ayı topikin var hayırlı olsun. bize de bi.uğra arada le.
Canım sesini duydum geldim:)
Bu ara gunlerim aşırı yoğun geçiyor inan unutuyorum telefonu falan.
Haftaya kuzenim evleniyor çok yakınız bi heyecan bi telaş bizde.
Canım benim inşallah gerginliğin kabızlığın geçer.Dusuk yaptigimda bende kabizliktan çok çekmiştim en son lavman düşünmüştüm o derece.Seninde aklında olsun seçenek olarak lavman.
Yine gelirim ben kuzum:KK200::KK60:

ayakta durmam lazım bırakmıyorum kendimi... sinirliyim gergin ve kabızlık sorunu yaşıyorum. inşallah çok kolau geçer senin gebeliğin. düşük yaşadığında nasıl geçmişti gebeliğin . bulantı kuSMA
Geçmiş olsun canım normaldir 12. Hafta doğru iyi olursun. Benim bulantım kusmam yoktu ama aşırı halsizdim evden çıkmıyordum sürekli yataktaydım bazı yemekler aklıma gelince yeme isteğim olmuyordu

X