Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kizlar :) son 3 gun..
@Makarnasever benim doktorum 2gunde 1 iliski onermisti o yuzden soyledim canim
Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare benim umidim kalmadi canim. Zaten son 2gundur falan adet olacgmi dusunmeye basladm. Kasik agrilarim yok 3gundur. Gogus agrim hc olmdi ztn. Ama brz dolgnlstklarni hssdyrm.
Adete 2-3gun kala circir olurdum ve tesrif etti malesef. Adet gelecek, artk eminim.
Doktora gorunmk istyrm. Butun degerlerm normldi ama tup tikanklgi falan varsa hsg haricinde ogrenilemiyormus. 1sene deneme olmadan da hsg cekmiyorlar galiba ama cok mantksz. Basta cektrp ogrenmlyz ki onlemini alalm. Ya da varsa tedavisine baslaylm. 1 sene boynca tupler kapali oldgu halde neden gebelik bekleyelm. Insallah boyle bi sorunm yktr ama doktrla knscm bakalimm.
Canim hsg filmi istiyorsan 1 yillik ugras icerisinde oldugunuzu söyle hemen cekerler

6. Haftada olan arkadaşlar ne durumdasını benim hiç bir belirtim yok hiç hamile gibi değilim haftaya pazartesi kalp atışı için çağırdı dr iki gün öncede keseyi gördük çok şükür. Bir buçuk sene uğraştık eşimde genetik sorun olduğu için mecbur tüp bebek yaptırdık. Çok zor günlerdi

Kızlar bu sabah ilk idrarla yaptım bi tık daha net çıktı ikinci çizgi resimden daha koyu aslında kan tahliline hemen gitmek istemiyorum gecikince falan gideyim diyorum sonra hep bi bekleyiş çünkü ....

Eklentiler

• 1A85AE97-1C1D-4379-83D9-700FFBBE386F.jpeg
    1A85AE97-1C1D-4379-83D9-700FFBBE386F.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 56
Canlarrrr bitanelerimmm cok mutluyum bugun son kontrolum vardi 15. Günde soldakiler büyümemiş hiç 15mmde kalmışlar sgdaki 1 tane o 19mm olmuş iğnemi vuruldum bugün beklemedeyim 14 gün sonra gel dedi doktor kızlar dua edin nolur tutsun bebeğim. Bende göreyim artık bide eve gelince tuvalette peceteye yumurta aki akintim geldi ilk defa yakaladım sizce catladimi yoksa yakınmi Sevsev12 Sevsev12 karapisso karapisso everytime_night everytime_night yvz13 yvz13 @Saglikliyasamgunlugumm

Son düzenleme:
Canlarrrr bitanelerimmm cok mutluyum bugun son kontrolum vardi 15. Günde soldakiler büyümemiş hiç 15mmde kalmışlar sgdaki 1 tane o 19mm olmuş iğnemi vuruldum bugün beklemedeyim 14 gün sonra gel dedi doktor kızlar dua edin nolur tutsun bebeğim. Bende göreyim artık bide eve gelince tuvalette peceteye yumurta aki akintim geldi ilk defa yakaladım sizce catladimi yoksa yakınmi Sevsev12 Sevsev12 karapisso karapisso everytime_night everytime_night yvz13 yvz13 @Saglikliyasamgunlugumm
Hadi insallah en yakın zamanda dolsun kucağın allahın izniyle anne olman dileğiyle

Merhablar arkadaşlar. Ben biraz önce fortest gebelik testi yaptım. Ama koca bi negatif çıktı, bata 3 vardı. Tüm belrtiler tüm ümitler yıkıldı. Artık kafaya takmayacağım ve gece gündüz internete girip belirti arayıp kendimi kandırmayacağım. Size de tavsiyem bu. Allah isteyen herkese tez valit nasip etsin

Ben o yumurta akını gördüm dr a gittim. 22 mm olmuştu.iğneyi vurdu 32.saat ilişki olsun dedi.dedigini yaptik ve hamisim. insallh senin de tutar ☺

Selam kızlar ben bugün Dr a gittim de kan testi istedim çok küçük olduğu için göremiyorum dedi . yaani var ama dimi kesin yani yoksa küçük göremiyorum dermiydi ultrason da yok sa hiç belli oluyorum. Bide bidee kan sonucu yarın çıkar demişlerdi Dr direk ekrandan görecek gittiğimde , ben şimdi int baktım görünen bi sonuç yok ne zaman görebilirim netten

Merhablar arkadaşlar. Ben biraz önce fortest gebelik testi yaptım. Ama koca bi negatif çıktı, bata 3 vardı. Tüm belrtiler tüm ümitler yıkıldı. Artık kafaya takmayacağım ve gece gündüz internete girip belirti arayıp kendimi kandırmayacağım. Size de tavsiyem bu. Allah isteyen herkese tez valit nasip etsin
Canım bende bir buçuk sene belirti aradım yaşadım şu an hamileyim hiç bir belirtim yok o yüzden boşuna belirti arama derim

Selam kızlar ben bugün Dr a gittim de kan testi istedim çok küçük olduğu için göremiyorum dedi . yaani var ama dimi kesin yani yoksa küçük göremiyorum dermiydi ultrason da yok sa hiç belli oluyorum. Bide bidee kan sonucu yarın çıkar demişlerdi Dr direk ekrandan görecek gittiğimde , ben şimdi int baktım görünen bi sonuç yok ne zaman görebilirim netten
Daha önce kan testi yaptrdnmı canım değer kaçtı

Hade insallah bu sefer son olur hamis kalirsin sende kuzum akinti zaten catlayacagina işarettir kuzum

X