Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bir şey soracağım. Dün akşam test yapmıştım negatifti. Şimdi baktım 2. Çizgi var. 20 dakkadan sonra çıkan çizgiyi dikkate almayın diyorlar ama o şekilde hamile kaldığını öğrenenler de olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz
En sagliklisi testi tekrarlamak canim benimde ilki ilk 10 dk cikmamisti bir iki saat sonra çıkmıştı hemen aninda tekrarladım bu sefer hemen ikinci silik cizgi cikti

Kızlar bugün 5. Gün hala adet olmadım. 2. Gün test yaptım negatifti 5 dk bekledim negatifti. Çöpe attım sonra. Ama hala hafif ağrım var ve çok nadir de olsa batma oluyor.

5. Gün bu sefer kesin çıkarmı ki canım. Tanıdıklarım 10 gün sonra falan çıkar diyorlar boşa da test yapmak istemiyorum. Çıkarsa kesin gidip alıcam molada

Selam.hanimlar
Elim kolum.kalkmiyor usuttum sanirim.
Nefes alirken ic organlarim sizliyor.
Cok halsizim. Sizde ne var ne yok ?

ben bayılacağım sanki. öçhafta sonu çokluortam geçti. sürekli mide öğürmesİ baygınlık hissi halsizlik ağzımın tadı acı. çarpıntı oluyo. inşallah geçer en yakın zamanda. hasta gibiyim ya. bildiğiniz hasta.

ben bayılacağım sanki. öçhafta sonu çokluortam geçti. sürekli mide öğürmesİ baygınlık hissi halsizlik ağzımın tadı acı. çarpıntı oluyo. inşallah geçer en yakın zamanda. hasta gibiyim ya. bildiğiniz hasta.
Ayniyim inan dun butun gun yattim. Kendimi hic iyi hissetmiyorum. Dun esim bi saat disari gitti. Aradim geri gel ben hic iyi degilim diye. Sagolsun geldi hemen. Butun gun ac durdum dun resmen midem herseye kalkiyo resmen. Su icince bile

Merhaba kizlar :) son 3 gun..
Makarnasever Makarnasever benim doktorum 2gunde 1 iliski onermisti o yuzden soyledim canim
Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare benim umidim kalmadi canim. Zaten son 2gundur falan adet olacgmi dusunmeye basladm. Kasik agrilarim yok 3gundur. Gogus agrim hc olmdi ztn. Ama brz dolgnlstklarni hssdyrm.
Adete 2-3gun kala circir olurdum ve tesrif etti malesef. Adet gelecek, artk eminim.
Doktora gorunmk istyrm. Butun degerlerm normldi ama tup tikanklgi falan varsa hsg haricinde ogrenilemiyormus. 1sene deneme olmadan da hsg cekmiyorlar galiba ama cok mantksz. Basta cektrp ogrenmlyz ki onlemini alalm. Ya da varsa tedavisine baslaylm. 1 sene boynca tupler kapali oldgu halde neden gebelik bekleyelm. Insallah boyle bi sorunm yktr ama doktrla knscm bakalimm.

X