Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yaptım tek çizgi maalesef.. bat 2 gün geçti 4. Gün olmassam tekrar yapmaya gerek var mı belki de geç gözükür

Kızlar bende regl oldum malesef çok üzüldüm azıcık peçeteye geldi ama devamı geliyor karnım ağrımaya başladı ve günümden önce geldi

akşam silikleşirse değerlendirirm canım sağol yardımcı olduğun için sen nasıl yaptın ayıptır sorması
Bende ovulasyon testi kullandım ama benim test bozuktu galba yada tam pik olmamıştı çünkü pik bi kaç gün sonra yaptığım tutmuş galba biraz karışık

Bende sendenim kuzum sinif ogretmeniyim ve okulum cokk uzak su an gorevlendirme bekliyorum
Ne guzel.benm okul eve 3 dk mesafede.ama sinifim 4.katta müdüre soylemek zorunda kaldim gebeligi..beni alt kata alın düşük tehlikem var dedim onu yapamam sen hocalardan birini ikna et degstr dedi.idareciye bak. Veli ayrı dert idare ayrı dert..

Solda çikolata kisti sağda tanısı henüz konulmayan bir kist mevcuttu. Soğan kürü yaptım bu ay. Insallah etki eder bakalım.

Ben de 1 gun arayla deneme yptm. Ztn sperm 2-3gun canli kalabiliyo. Pespese iliskide sperm kalitesi dusebiliyo. Yine de sen bilirsin tabiki
öyle yapcam ya. bu akşam da denerim eğer koyuysa yarın akşam ilişki olur yok eğer silik görürsemm

İyi marka yanıltmaz canım , bence bi dolu bi boş daha iyi ben hergün ilişkide tuturamadım valla, bi dolu bi boş olunca oldu
adam perişan oldu ya neyse es geçim bari bu geceyi zaten dün akşam oldu bugün boş yarın bi daha oldumu tamamdır. Yumoşum az sabret yarın çatla bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…