Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
de haydin kan tahlili sonucunu yaz biZe. Anneyimbenanne35 hayırlısı olsun kız hele daha zamanın var. yav bu bizim topiğin kızlar ne meraklı hemen üzülmeye strese.
Aynen var demi boşa mı stres yapıyorum ne ne biliyim. Çok pimpiriklendim kuzum ya pazartesi 15.gun oluyo büyük ihtima l verirler iğne

Kızlar merhaba hala bat bekliyorum bende göğüslerim çok fena acıyor on gündür uyumak işkence resmen birde bugün ovu testim koyu çıktı bat’a 5 gün kaldı yine mi yumurtluycam yani anlyamadım

Kızlar merhaba hala bat bekliyorum bende göğüslerim çok fena acıyor on gündür uyumak işkence resmen birde bugün ovu testim koyu çıktı bat’a 5 gün kaldı yine mi yumurtluycam yani anlyamadım
test yaptın mı.

Dayanamadım. Hastanedeyim. Çünkü bünyemde enfeksiyon var. Eğer hamileysem geç kalmamalıyım diye düşündüm. Selen canlı olarak hastaneden bildiriyor....
Dayanamadım. Hastanedeyim. Çünkü bünyemde enfeksiyon var. Eğer hamileysem geç kalmamalıyım diye düşündüm. Selen canlı olarak hastaneden bildiriyor....
Hamileyim Kızlar siz süpersiniz herkesten önce bildiniz ne diyeyim hem ultrason hem de kan tahlili tamamdır bu iş. Antibiyotik de zarar vermemiştir dedi doktor hanım. Rahatlattı beni.. Darısı isteyen tüm arkadaşlarımın başına. Hepinizi canı gönülden kucaklıyorum.

maşallah subhanAllah sağ salim kucağımıza alırız innnşaaAllah heppimiz . ultrasonda ne gördü doktor değerin kaç çıktı. kaç haftalık dedi.

Tebrikler tatlim darisi bekleyenlerin basina insallahh

Hafif hafif iyiydi genelde sabah olurdu.
Ama gunduz de basladj bisey yiyemedim bugun dogru duzgun. Kafami kaldiramiyorim.
Bi yandan da usuyorum hasta mi oluyorum ne

aynı beni anlatıyorsun. sonbahar.diye çok üşüyoruz sanırım . az kaldı inşallah ya..12.hatada bitecek diyorum ama.

aynı beni anlatıyorsun. sonbahar.diye çok üşüyoruz sanırım . az kaldı inşallah ya..12.hatada bitecek diyorum ama.
İnsallah her sey kotu kokuyo ya.
Sogan salca kokusuna bile tahammul edemiyorm. Oglumda cok midem bulanmamisti cok rahatti

İnsallah her sey kotu kokuyo ya.
Sogan salca kokusuna bile tahammul edemiyorm. Oglumda cok midem bulanmamisti cok rahatti
Ayyy koz herşeyimiz aynı ..oğlumda bu kadar değildi. kızımda çok bulandı. buda kız mı acaba diyorum. senin kız olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…