Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkürler canım. Ben de o hastane ile ilgili gereksiz pahalı diye yorumlar okumuştum bilmiyorum ne kadar doğrudur? Aklım çok karışık hiçbir doktora güvenemiyorum

Bu nasıl zammış ya. Sağlık bakanlığını falan aramıştı benim bi arkadaş bi seruma 100 yl falan alınca. Sonradan uyguna çektiker fiyatı

Maalesef durumlar böyle burda canım. Sağlık ocakları da haftada birgün kan alıyorlar oda Çarşamba günü. Bi hafta daha bekleyemedim ama fiyatı duyunca keşke bekleseymişim dedim

Gebelik testini diyosun sanirim. 3-4ekim gbi bat bekliyosan. Peki belirti falan var mi hic suan. Varsa nzmndr var
Şüpheli ilişkiden 12 gün sonra testte çıkan çok okudum. Ben de evet gebelik testi aldım, 30unda başlayayım her gün yapayım diyorum. DurAmıyorum yerimde. Belirtim pek yok gibi. 4 gün önce ilk kasık ağrım başlAdı. O zamandan bu zamana arada geliyor. Adet olacakmıiım gibi bi ağrı. Onun haricinde çok uykum geliyor ama ben normalde de severim uykuyu o yüzden emin olamıyorum. Başkada belirtim yok ya. Göğüslerim de hassasiyet falan yok mesela. Senin canım ney belirtilerin ve ne zaman başladı

O göğüs meselesi bende de yoktu canım o 5. Ve 6. Haftalarda başlıyor. Bende yok diyordum hep. En başlangıç belirti uyku hali, hafif kasık ağrısı, duygusallık, ateş basması veya aniden üşüme

O göğüs meselesi bende de yoktu canım o 5. Ve 6. Haftalarda başlıyor. Bende yok diyordum hep. En başlangıç belirti uyku hali, hafif kasık ağrısı, duygusallık, ateş basması veya aniden üşüme
Ay gerçekten mi canım. Ben de diyorum galiba olmadı bu ay, göğüslerimde hiçbişe yok falan diyordum. Kasık ağrısı ne zaman hissetmiştin ilk?

Biri telefondaki uygulma, digeri ovulasyon monitörü ! bosa teste para veriyorum uygulmada dogru gosteriyor

Bende de gogus agrisi yk. Dun aksam saatlernden gece yatana kdr bildigin ilk gun sancisi cektm. Gebelik yksa cok kotu usttm herlde dedm. Bugn o kdr hsstmdm ama bi ara bikac defa igne batiyormus gbi hssttm tek tarafta. Cok sancili degildi ama ustste bikac kez sokuldu. Cenem ve etrafi asiri svlclnme oldu ama ilthpli degil sonuk iz seklnde. Adet donemnde olrdu ama bb kremle bile kapatablcgm kdr az. Yuzumn genelnde asiri yaglnma var. Dun aksam su rengi lekelenme oldu bugun de krem rengi mi desem bi akinti var ama adet oncesi de gordgm bi akinti bu. Aslnda kendmi dnlmk istmyrm ama gecen ay da denedik bu ikinci oluyor ve gecen ay bunlari bile yasamdm hcbi belrti yktu

dun ayklarmi isitamdm bi turlu. Reglen bigun once boyle olrdum, hatta bu sefer erkn gelck herlde ddm, Agrim ondan da olablr blmyrmki

Ay gerçekten mi canım. Ben de diyorum galiba olmadı bu ay, göğüslerimde hiçbişe yok falan diyordum. Kasık ağrısı ne zaman hissetmiştin ilk?
Evet canım ben de senin gibi düşündüm ağırmıyor heralde yok diye ama o sonradan başlıyormuş:) kasık ağrım erken başladı ama hatta yumurtlama zamanında vardı baya daha sonrasında da ara ara devam etti hiç kesilmedi diyebilirim ama sürekli bir şekilde değil canım

dun ayklarmi isitamdm bi turlu. Reglen bigun once boyle olrdum, hatta bu sefer erkn gelck herlde ddm, Agrim ondan da olablr blmyrmki
Aynen canım bir anda çok ateş basıyor, bir anda üşüyosun o baya bir belirgin oluyor yani. Ben çok kendini dinleyen biri değilim ama bu ay farklı bişeyler olduğunu farkettim biraz. Tabi insan kendini de çok ümitlendirmemek için yok canım değildir diyor hep:)

Geçen ay olmayıpta bu ay olması dikkat çekici. Sivilcelenmenin belirti olduğunu bilmiyordum. Bende de çıktı erkenden çünkü. Kendimizi dinlemeyelim diyoruz ama olmuyor işte. Benim de 4-5 gündür akıntım sarımsı hep. Normalde ne renk olur belirtide onu bilmiyorum Makarnasever sen biliyor musun? Kasık ağrıların ne zaman başlamıştı Eslem. Kasık ağrısı aynı tarif ettiğin gibi bende de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…