Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok meraklıyım ben ya. soruyorum meraktan. çok geçmiş olsun.

Ben kimseyle küs kalamıyorum ama eşime asla dayanamam her dakika bir gün gibi geçiyor küs olunca. Eşime çok düşkünüm de ayıptır soylemesi

bende öyleyim. ama en çok ona çektiriyorum galiba. eşinle nerde tanıştınız. aşk evliliği galiba. hadi bide ni meyvanız olsun ohh mis.

Anneyimbenanne35 canım hatırlarım seni etiketlemek istedim de çıkmadı ismin yalnışmı yazdım dedim yok doğru çıkmayınca etiketleyememiştim. Şimdi allah allah niye yok diye düşünürken hatırladım..

Kurumus-Maskara Kuzum hiç bilmiyordum bak karapisso söylemiş 2 gün önce oluyor diye.Ay ben geçen ay 11 gün yumurtladım demek şimdi 9.gun olacak ben şok.

Ben zaten eşime küsmem .18 yıldır birlikteyiz.Allaha şükürler olsun her halini bilirim.Hic ama hiç birseyime hayır demez.Bende aynı şekilde elbette.
Uyum ve aşk olunca herşey hallediliyor ama önceleri bizde kızar kavga ederdik.Simdi oturdu herşey. Çok şükür evde kahkaha dışında yüksek ses olmaz bizim
Allah herkesin yuvasına huzur versin inşallah.

bende öyleyim. ama en çok ona çektiriyorum galiba. eşinle nerde tanıştınız. aşk evliliği galiba. hadi bide ni meyvanız olsun ohh mis.
Bizimki çok uzun hikaye :) biz ikimizde kuzey irakliyiz 2000 senesinde mülteci olarak Türkiye gittik ve orda eşimin ailesiyle ailem tanıştı o zamanlar ben 8 yaşındaydım eşim 16 .onlar ailecek İngiltereye gitti 2 yıl içinde bizse 11 yıl kaldık Türkiyede :) sonra iste Kanada ya geldim ben ailemle ve 4 yıl önce eşimle instagramda bir birimizi bulduk konuştuk derken aşk başladı benim için ailesini bıraktı buraya geldi evlendik :) 1.5 yıl oldu hiç kıyamıyorum,benim için aileyi bıraktı vatandaşlığıni bıraktı,pizza dükkanı işletiyordu bıraktı onun için üzmemek için elimden geleni yapıyorum. Ne çok yazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…