Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet gelsin bari dedik bekletmedi pek bi söz dinler benimki :) neyse hayırlısı şimdi gelelim testlere AA pazara geliyor üçüncü günüm e 4. Gün gitsemde olur Dr a dimi farketmez 3, 4 herhalde

Şimdi arayın de randevu alayım ilk saate aç gelen lazım demişti Dr hormon testi için eşimede sperm testi erkenden gider veririz

Kızlar size sorum olacak beni bilgilendirir misiniz.. Şimdi geçen ay gittim devlet hastanesi tabi , yumurtlamaya bakmıştı güzel demişti eğer istersen yinede erken tedaviye başlayalım dedi not kağıdına hormon testi falan yazdı herhalde birde elinde sperm testi versin dedi çıltım üst kata test için aç karnına gelmen lazım sabah 8de dediler gidemedim . şimdi ben bu ay gidip tekrar Dr a görünüp test mi isteyecem o kağıt duruyor kağıdı veripmi yapytıracam mı birde eşim için randevu almam gerekiyormu ayriyeten

Çekebildim şimdi :)

Eklentiler

• 4E23EC9F-3C46-4426-96B4-B4CA993D9980.jpeg
    25 KB · Görüntüleme: 56
Bir ay gecmis aradan yeniden doktora gorun. Esin icin urolojiye randevu alman gerek diye biliyorum

Google yazayım bakım bencede üroloji diye tahmin ediyorum. Aman bi Dr tanıdığımız olsada sorsaydık keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…