Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
everytime_night Benim tatlı pimpirikli hamişim
Kurumus-Maskara Ben herhalde regl olcam.Test negatif ve müthiş sancım var.Saglik olsun
karapisso Kuzum sağol.Bugun çağırayım ben birilerini.
Sevsev12 Pembe ve kahverengi kanamada sıkıntı olmuyor sanırım .Kırmızı olmadıkça sorun yok.
Anneyimbenanne35 Ay hay maşallah.Benimde kuzenimin eşi öyle oldu.Simdi kızı 8 aylık oğluna 4.5 aylık hamile Rabbim verip sınıyor demekki onuda
Fairytale35 Sen nasilsin canım

Inşallah kimseyi atlamadım

iyiyim canım bugün geçsin diye bakıyorum :) sen nasılsın, üç gün kala benimde acayip sancım vardı hatta leke geldi sonra kesildi neyin ne olcağı belli olmuyor ki

Doğru diyorsun. Ben 20. Gun yumurtluyorum pek emin olmamakla birlikte çünkü 3-4 gün öncesinden başlıyoruz çalışmalara
Bende iki gün üst üste calistim o kadar carsamba persembe. Cuma artik akinti filan hersey kesilmisti ovu da negatifti daha da yapmadim ama hic belirti filan yok bende biraz belim agriyor oglumda da sadece belim agrimisti ama daha coktu agri bundan. Bakalim benimde 7-8 gün kaldi bata

Benim arada kasik agrim oluyor çok hafif bel agrisi var ama göğüslerim çok hassaslar agriyorlar. Benimde bata 8-9 gün var

Peki testin nasildi canim benimki 5 gun kala cikti ikinci cizgi bide giderek koyulasti. Bugün bat günüm su an adet sancisi cekiyorum sende de oyle miydi
Evet canım hatta benimki bata 6 gün kala çıktı koyulaşıyordu testler herşey normaldi. Kız kafana takma böyle şeyleri sıkma canını

Kimyasal gebelikte zaten döllenme oluyor.Tutunamiyor sadece.
Gebelik belirtilerini yaşıyorsun ama bizim gibi erkenden test yapıyorsan anlıyorsun.
Regl 1 2 gün gecikiyor sadece.sevincin de 1 2 gün sürüyor
Daha yeni yeni alistik bebisimiz olcagina yeni yeni inandik çünkü bu bizim mucizemiz .
Birakip gitmesin yaa.
Gitmez demi benim bugünkü testim de baya koyuydu baksana

Eklentiler

• 20180920_095757.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 41
Korkma annesi sen pozitif ol pozitif şeyler olsun, inan bebişine ben bu defa çok inanıyorum çok konusuyorum pozitif olalım birşey olmaz Allahın izniyle
Insallah kuzum insallahh . Kötü dusunmek istemiyorum ama iste insanin elinde degil ki. Az once namaz kildim dua ettim bugünün hayrina insallah rabbim bebislerimizi saglicakla kucagimiza almayi nasil eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…