Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kız sen hangi ülkedesin. geçmişler olsun.
Elhamdülillah çok şükür iyiyim. yaramazlık yok . yarın gitmeyi düşünüyorum doktora.

Kanada'dayim arada 7-8 saat fark var :) suan sabah 7:46. Teşekkür ederim
Kanadamı hey yavrum . sen daha kahvaltı yapmadın.benn akşama çiğköfte yapmaya hazırlanıyorum. çok açım . kız sen açılı ayakla adamı gece gece baştan çıkardın . bide diyı yanaşmıyor. é ayağı açılı adamcağızın

Hhahaha geçen ay kimyasal olduğunda görev bendeydi,ama biz bu ayın başında alçısını çıkartık daha iyidi

Evet yumurtladiktan 14 gün sonra adet kanamasi gelmesi lazim o yüzden döngüsü uzun olanlar gec yumurtluyor mesela 32 günde bir adet görenler 18. gün 26 günde bir adet görenler 12. gün yumurtluyorlar
Doğru diyorsun. Ben 20. Gun yumurtluyorum pek emin olmamakla birlikte çünkü 3-4 gün öncesinden başlıyoruz çalışmalara

Kizlar dünden beri sarmsi akinti var bide su an adet olacak misim gibi sancim ağrım var. Lavoya gittim pembemsi leke vardi pecetede ayy korktumm

Bebek 3 buçuk aylık evet çok zor istemiyorda ama onun yerinde olmak için neler vermezdim
hiç öyle deme. ona ne kadar zor . tabi sense istersin inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla olur. seninkiler n arası gayet iyi.. iki doğum üst üste daha kadın buna alışmamıştır. Allahın işi kısemt

Aynen kısmet insallah benimde olur evet ben aralarını iyi bıraktım yaş olarak şimdi hamile kalirsam küçük kizmla arasinda 4 yaş olcak hatta 5 eltim 7 yıl önce anne oldu 2.yi 7 yıl bekledi olmadı her yolu denedi olmadı en son hjamile kaldı kasiklarini cektirdi o şekilsel şimdi ise yine hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…