Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hayırlı olsun canım çizgi gayet net silik bile değil gözünüz aydın

Tatlim gic belli olmaz göğüs agrisi sonrdan da cikabilir benimki erken döllenme oldugu icin cikti sanirsam. Rabbim sana da kismet eder insallahh.

Bak canim benimde bebisim olmuyordu sonra su göbek kaldirma olayini duydum ablamda yaptir kaybedecegin bisey yok die israr edince yaptim .
Ondan sonra iste hamile kaldim sende arstir canim gözük herhangi bir yan etkisi ya da zarari yok .
Bende ve esimde bir sorun yoktu cok şükür netten baktim bunu yapip hamile kalan vardi bende neden olmasin dedim ve gittim ucgunluk bi masajdan sonra sen bu ay hamile kalacaksin dedi bana kadin.

melek ve mucizesi evet kuzum yaptirdim karin kaldirmayi

Hayirli olshn kuzum . Sende benim gibi şokktasin sanirsam insanin inanasi gelmiyor

Sevsev12 sevooooommm hamileligin hayırlı uğurlu olsun, sırasıyla kat kat degerini, kesesini gormeyi, kucagina almayı, guzel saglikli bir hamilelikle nasip etsin rabbim.. bugun bir daha sevindimmasallahh
Darısı başımızaaa tez zaman da amin:)))))

Amin insalllahh kuzum
Maslllah guzel haberler aliyoz
dun ben bugun de belliza yavas artiyoruz masallahhh sira sizlerde artk güzel güzel haberler aliriz insallah sizdende

Daha pozitifini bir süredir görmüyorum canım
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım bebeğini

Sevsev12 Bende bu ay yaptırdım.Konusmustuk o yüzden sordum.
Reglin 3.gunu başladım 3 gün sabah aç karnına.seninkidemi aynıydı canım.yapilan islem

bende tam onu soracaktım canım.. regl gününde mi gidilmesi gerekiyor diye.. 3 günlük demek.. benim önce bir bayan bulmam lazım haber saldım arkadaşlarla bakalım inşAllah hayırlı haber alırsın sende tatlım

Insallah cnm bnm esimde sorun cikmisti degerleri dusuktu 2.yildir bekliyoruz her belirtimi ezberledim resmen surpriz beklemiyorum ama bu grup bana cok iyi gelmisti ve nedense bu ay olacak diye dusunmustum uzun zamandir bir topigi bile düzenli takip etmedim ama nasip

Sevsev12 canım meb o dediğin işlemi nasıl yaptırdın bende geçen ay öyle bi işlem yaptırdım bu ayda beklenen adet geçti ama testte çıkmadı herhngi birşy ?

iyi bari korkmuştum valla ben bittim dahada yapmam yiter gari olacaksa olsun. 2 defa bu şekilde hamile kaldım yum gününde ve yumdan önce ama sonrası hiç yapmadim

Herkese iyi akşamlarrrr
Güzel haberler okudum mutlu oldum
Testi pozitif çıkan tüm arkadaşları tebrik ederimm inşallah sağlıcakla kucağınıza alın
Bekleyen arkadaşlara da Allah tez zamanda bu mutluluğu yaşatsın
Cumartesi ilk doktor kontrolüm olacak..çok heyecanlıyım..saglıkla ultrasonda görürüz ve herşey yolunda gider umarımmm

bebeklerimizin muhtemel doğum tarihi bir gün arayla . inşallah sağ salim kucağımıza alırız . ben bekleyeceğim bazen geç döllenmeden dolayı USG de bebek görünmüyor . ekimin ilk haftası giderim inşallah .

Sevsev12 kuzum nasılsın eşine söyledinmi müjdeli haberi. yarın sabah bi test daha yap gittikçe koyu çıkacak inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…