Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba tatlim hosgeldin aramiza ugur getirr insallah burasi sana
Hoşbulduk canım inşallah bu ay hiç kafama takmadım geçen ay 15 gün önceden başlayan ağrılarım vardı ama bu ay sadece 5 gün önceden başladı oda çok hafif şimdi şimdi şiddetlendi görcez bakalım uğur getirsin burası diye Kurumus-Maskara etiketledi inşallah öyle olur :)

Merhaba ben 18 agustos akşam 23.00 te adet olmuştum 31 agustos yumurtlama testiyle anladim yumurtlamam mıs ne zaman adet olmam gerekiyor?

Insallah kuzum senden de guzel haberler aliriz. Bende bu ay pek takmadim esimin cani ne zaman istediysen yaptik valla sinra bi baktim ovu donemi gecmis bile . Insallah kismet olur bu ay bekleyen herkese nasip eder rabbim

ben onu pek kullanmayı beceremedim sanırım çünkü yumurtlama günlerimi de tutturamadım hep silikti,o yüzden güvenemiyorum ama denerim yine de
Denemekten bisey olmaz bak bende kac gundur hic yılmadan gebelik testi yapiyom içim rahatlasin die yapiyom yoktur diyom bitti gun boyunca kafa rahat. Gerci bugün karisti ama bakalim yarin ne cikacak

Merhaba ben 18 agustos akşam 23.00 te adet olmuştum 31 agustos yumurtlama testiyle anladim yumurtlamam mıs ne zaman adet olmam gerekiyor?
Tatlim genelde 14 gun sonra yumdan sonra kirmizilar geliyor ama senin gelmedigine göre hamis olabilirsjn insallah oylesindir

Insallah kuzum senden de guzel haberler aliriz. Bende bu ay pek takmadim esimin cani ne zaman istediysen yaptik valla sinra bi baktim ovu donemi gecmis bile . Insallah kismet olur bu ay bekleyen herkese nasip eder rabbim
İnşallah canım aynen öyle oldu bizimde bi baktım takvime yum günü geçmiş adete 10 gün kalmış bile nasip artık benim bi en yakın arkadaşım var o hamile şu anda bana ikide birde adetin gelmicek senin diyip duruyo piskoloji baskı altındayım :)))

anammmmmm Sevsev12 kız var işteee 2.çizgi hemde besbelli
ay çok heyecanlandım kız kan versene sen. inanki var. içini ferah tut. Kurumus-Maskara kız gecenin ilerleyen zamanları neler oldu bizde 6 kardeşiz canım. maşallah sizede.
0fLu şifa olsun ilaçların.

Bende de boyle bir arkadas vardi canim o sorunca moralim bozuluyordu üzülüyordum en son artk sorma dedim ya olunca soylerim dedim ben. Simdi konusunca biliyom cok merak ediyor sormak da istiyor ama soramiyor garibim.

Sevsev12 kız erken gebelik testi bana belirgin. yarın erkenden yap çıkar inşallah . Bende sinir tavan yapmış durumda. hala alışamamdım hamilemiyim ben ya.

Ya kuzum tam emin olayım oyle kan vermeye gideyim utaniyom artk valla kan vermeye gitmeye . Bu sefer bat gelsin bi sonra bide carsamba randevum var zaten doktora gözükecem . Insallah testler bozuk degildir yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…