Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canım o kadar iyi anlıyorum ki seni! Benim hamileligim olmayacak ama ilk bebek olacak. 11 haftali hamileyken bebegimin kalbi durdu dusuk yaptim haziran ayinda gecen ayda kimyasal yaşadım. Hamile olanlari görünce bende hamileydim bir zamanlar diyorum kendi kendime :KK43:
Canim sen igne falan kullandin mi ?

Ah canım o kadar iyi anlıyorum ki seni! Benim hamileligim olmayacak ama ilk bebek olacak. 11 haftali hamileyken bebegimin kalbi durdu dusuk yaptim haziran ayinda gecen ayda kimyasal yaşadım. Hamile olanlari görünce bende hamileydim bir zamanlar diyorum kendi kendime :KK43:
ah kuzum ya ,geçmiş olsun,Allah tekrar aynı acıyı yaşatmasın..o da ayrı zor tabi..hani diyorlar hamile kalabiliyormuşsun diye en azından onu biliyorsun..biz tahlillerimizi yaptırdık,benim eşimde küçükte olsa sıkıntı çıktı daha bi tedavi uygulamadık,doğal yollar ve vitamin takviyeleri yaptık,eğer bu ay da olmazsa tekrar doktor yolu görünüyor..

ah kuzum ya ,geçmiş olsun,Allah tekrar aynı acıyı yaşatmasın..o da ayrı zor tabi..hani diyorlar hamile kalabiliyormuşsun diye en azından onu biliyorsun..biz tahlillerimizi yaptırdık,benim eşimde küçükte olsa sıkıntı çıktı daha bi tedavi uygulamadık,doğal yollar ve vitamin takviyeleri yaptık,eğer bu ay da olmazsa tekrar doktor yolu görünüyor..
Çok teşekkür ederim sağol. Aynen en azindan hamile kalabiliyorum diye teselli ediyorum kendimi. Bende testler yaptım sorun cikmadi ama bilmiyorum artik ne olacak

Kizlarrr ben geldimmm..
Baska doktora gidicem demistim dayanamadim erkenden gittim.
Doktor cok ilgiliydi.
Anlattim hemen igne basladik nolur nolmaz diye.
Ayni zamanda coraspin kan sulandirici hap folik asit progestan bile verdi her ihtimale.
Henuz kese goremedik minicik nokta gibi bisey vardi sadece..
Sanirim ben bu doktora devam edecegim.
Ultrasonu cok iyi degil ama olsun :dua::KK15:
Gönlünce bir doktor bulmana sevindim kuzum insallah sorunsuz bir sekilde devam eder gebeligin tatlim

Set olarak 30Ovu testi+1 adet erken gebelik+ 2 tanede normal gebelik testi seti almıştım erken gebelik olanı kullanmıştım,normal gebelikler duruyor ama henüz göstermeyebilir,işteyim şuan öğle arası eczaneden erken gebelik alabilirim en doğru sonuç veren hangisi
Ovu denesene canm koyulaşma varmı bakalım

Kizlarrr ben geldimmm..
Baska doktora gidicem demistim dayanamadim erkenden gittim.
Doktor cok ilgiliydi.
Anlattim hemen igne basladik nolur nolmaz diye.
Ayni zamanda coraspin kan sulandirici hap folik asit progestan bile verdi her ihtimale.
Henuz kese goremedik minicik nokta gibi bisey vardi sadece..
Sanirim ben bu doktora devam edecegim.
Ultrasonu cok iyi degil ama olsun :dua::KK15:
Ayyy süper canım gönlüne göre doktor bulmuşsun işte o nokto büyüyüp kese olucakk yaa :anneadayı:

X