Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk idrarindan sonra sivi almadiysan 1 saat önce hala şansın vardır yapmak icin. Bugünü sayma 5 gün var. Varsa gebelik Eger silikte olsa cikacaktir. Ama elinde fazla test yoksa diğer arkadaşlar gibi yapma istersen
Set olarak 30Ovu testi+1 adet erken gebelik+ 2 tanede normal gebelik testi seti almıştım erken gebelik olanı kullanmıştım,normal gebelikler duruyor ama henüz göstermeyebilir,işteyim şuan öğle arası eczaneden erken gebelik alabilirim en doğru sonuç veren hangisi

O zaman yapma canim ben hic erken gebelik testi yapmadim normal testlerle 6 gün önceden cokta silik olsada cikardi sonrada clearblue digitalla emin olurdum

O zaman yapma canim ben hic erken gebelik testi yapmadim normal testlerle 6 gün önceden cokta silik olsada cikardi sonrada clearblue digitalla emin olurdum
Ben pazartesi normal gebelikle yapıyım o zaman eğer bişey çıkarsa direk kan veririm,hep böyle umutlanıp olumsuz olduğundan sanırım yine pek umudum yok,nasip bakalım ‍

Ben pazartesi normal gebelikle yapıyım o zaman eğer bişey çıkarsa direk kan veririm,hep böyle umutlanıp olumsuz olduğundan sanırım yine pek umudum yok,nasip bakalım ‍
Bekleyebilirsen bekle tabi en doğrusu o zaten de biz çok sabırsıziz :) ben şimdiden acaba kac gun sonra yapsam diye hesapliyorum hahahha ne kadardir istiyorsun canim?

Bekleyebilirsen bekle tabi en doğrusu o zaten de biz çok sabırsıziz :) ben şimdiden acaba kac gun sonra yapsam diye hesapliyorum hahahha ne kadardir istiyorsun canim?
2 yıllık evliyim,7 aydır bebiş isityoruz,etrafımda ki herkes hamile çok zor ya içim gidiyor ama sabrediyorum,bir iki aydır biraz oluruna bıraktım artık,gün,ovu filan takip etmedim,senin ilk bebek değil sanırım

Ah canım o kadar iyi anlıyorum ki seni! Benim hamileligim olmayacak ama ilk bebek olacak. 11 haftali hamileyken bebegimin kalbi durdu dusuk yaptim haziran ayinda gecen ayda kimyasal yaşadım. Hamile olanlari görünce bende hamileydim bir zamanlar diyorum kendi kendime

Kizlarrr ben geldimmm..
Baska doktora gidicem demistim dayanamadim erkenden gittim.
Doktor cok ilgiliydi.
Anlattim hemen igne basladik nolur nolmaz diye.
Ayni zamanda coraspin kan sulandirici hap folik asit progestan bile verdi her ihtimale.
Henuz kese goremedik minicik nokta gibi bisey vardi sadece..
Sanirim ben bu doktora devam edecegim.
Ultrasonu cok iyi degil ama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…