Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah kuzum ama erkende neden net cikmadi anlamadim yarin yine teste devam ederm. Carsamba da zaten doktor randevum var zaten bekliyecem artk insallah kirmizilar gelmez
Bak canım ben 2 kez hamile kaldim hic birinde erken test yapmadim clearblue digital kullandim bide normal testler çünkü normal densede ayni hassasiyet erken testten kastim erkan hamilelik testi yoksa 6 gün onceden silikte olsa cikar benimki

teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi sıkıntı olmaz. ilaç kullanmaya başlayınca sizin değer düştü mü?
daha bende çok yeni kullanmaya başladım,aslında doktor daha önce verdi ve ben gebelik düşündüğüm için folikasitle birlikte kullanmaya başladım..sonra sonra hamile kalamayınca bi dönem umutsuzluğa kapılıp hepsini bıraktım..şimdi düzenli kullanmaya başladım..umarım düşer bakalım

Insallah kuzum ama erkende neden net cikmadi anlamadim yarin yine teste devam ederm. Carsamba da zaten doktor randevum var zaten bekliyecem artk insallah kirmizilar gelmez
Kızzz erken testlerin cok bi anlamı yok bence birsürü var öyle erkende çıkmayan 2 liralık testte çıkan testinin markası ne

Bak canım ben 2 kez hamile kaldim hic birinde erken test yapmadim clearblue digital kullandim bide normal testler çünkü normal densede ayni hassasiyet erken testten kastim erkan hamilelik testi yoksa 6 gün onceden silikte olsa cikar benimki
Bende ilk defa aldim zaten erken gebeligi onceden öğreneyim die ama almaz olaydim diger test beni mutlu gecici bir süreliğine de olsa. Bakalim yarin nasil cikacak

Canım hiç takma kafana. Benim kendi öz kardeşlerim bile soguk bir tebrikten sonra çok erken ya neden yaptiniz demişti o zamanlar 1 yıllık evliydim,çok üzülmüştüm gerçekten ama zaten bebeğim de yaşamadı:KK43:
erken yapana neden erken yaptın,yapmayana niye yapmıyorsun,bitane çocuğu olana neden ikinciyi düşünmüyorsun...deli edyor bu sorularr beniiii..hiç düşünmüyorlar belki olmuyor üzülüyor..yok söyleyecek illa egosunu tatmin edecek..rabbim sağlıkla hayırla evlat nasip etsin hepimize

erken yapana neden erken yaptın,yapmayana niye yapmıyorsun,bitane çocuğu olana neden ikinciyi düşünmüyorsun...deli edyor bu sorularr beniiii..hiç düşünmüyorlar belki olmuyor üzülüyor..yok söyleyecek illa egosunu tatmin edecek..rabbim sağlıkla hayırla evlat nasip etsin hepimize
Aynenn öylee benmde en üzüldüğüm soru birşey varmı napıcaksınız yanii olsa hem olsa duyarsın yani

Kiz bakin bi erken gebelik testi de daha belirgin olmuş simdi baktigimda

Eklentiler

• 20180915_101606.jpg
    20180915_101606.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 68
  • 20180915_101750.jpg
    20180915_101750.jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 20180915_102639.jpg
    20180915_102639.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 64
Aynen vallahi her kafadan bir ses çıkıyor insani gerçekten rahatsız ediyor bunlar. Takmayim diyorsun ama elinde değil kafanda kaliyor

X