Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşin ilginci geçen ay bu doktora gittiğimde sende ne pko var ne de çikolata kisti. Hamile kalmana engel hiçbir durumun yok dedi. Yani bir ayda mı çikolata kistim oldu kafayı yicem gerçekten neyse şu hsg çekilsin bakalım belki bişeylere vesile olur en hassas olduğumuz konu ya bu ister istemez umutsuzluğa düşüyoruz

Pazartesi sonuca göre hareket ederm olmazsa. İlk ay klomenle denerz olmazsa aşılama yaparız dedi ama netten baktığımda çikolata kisti varsa aşılamanın pek faydası yokmuş

peki demedinmi geçen ay hiçbişey yok dediniz. çikolata kisti hemen olacak birşey mi. doktorunumu değişsen acaba.

peki demedinmi geçen ay hiçbişey yok dediniz. çikolata kisti hemen olacak birşey mi. doktorunumu değişsen acaba.
Doktorum bulunduğum yerde en iyilerinden biri. Demedim nedense biranda çikolata kistini duyunca panikten bişey düşünemez oldum. Hsgde belli olur zaten dimi olup olmadığı. Bide daha önceki kayıtlardan görmez mi teşhisini

Doktorum bulunduğum yerde en iyilerinden biri. Demedim nedense biranda çikolata kistini duyunca panikten bişey düşünemez oldum. Hsgde belli olur zaten dimi olup olmadığı. Bide daha önceki kayıtlardan görmez mi teşhisini

anlıyorum seni. ama bence sen tekrar yanına git durumunu izah et. anlar tabi hastanın bir önceki kaydına bakar illa. en iyi doktordur ama her zaman herkese iyi gelemeyebilir . kontrol zamanın geçmeden görün bence.

ya ya sonra işin bitti demi , benden alacağını aldın der :rolleyes::KK4:
Aynen öyle de sende. Yaa ama burda yazmasi cok iyi oluyor degil mi bende oglumda ilk kez yazmistim burda o zamanki bi gruba kac gün gecmedi bende hamile oldugumu ögrenmistim. Cok kisiye ugurlu geliyor böyle bence insallah yine ugur getirir

ben oğlumu kadınlar kulubünde doğurdum :anneadayı::emir_bebek:
kızımda pek yazmadım ama tevafuk bundada burdayım. mayıs annelerine yazdım ama burası kadar aktif değilim . inşallah burda ddevam ederiz çok keyifli oluyor.:KK15:

anlıyorum seni. ama bence sen tekrar yanına git durumunu izah et. anlar tabi hastanın bir önceki kaydına bakar illa. en iyi doktordur ama her zaman herkese iyi gelemeyebilir . kontrol zamanın geçmeden görün bence.
Yarın gidicem zaten yanına sorarım olmazsa. Valla 30 olmuşum da farkında değilim sanki hala 20 lerin başındayım :) bir önceki gidişimde reglim biteli 1,5 hafta olmuştu bu sefer gittiğimde 3. Günümdü acaba diyorum onun mu etkisi oldu

Yarın gidicem zaten yanına sorarım olmazsa. Valla 30 olmuşum da farkında değilim sanki hala 20 lerin başındayım :) bir önceki gidişimde reglim biteli 1,5 hafta olmuştu bu sefer gittiğimde 3. Günümdü acaba diyorum onun mu etkisi oldu

kafana takma . inşallah güzel haberlerle gel yarın .

Yaa mutlaka ben klomen kullandim dün doktor kontrol etti iki tane yumurtam olmus calisin dedi pazara kadar ama catladi galiba sali carsamba cok koyuydu ovu testi dünle bugün cok hafif acildi rengi bakalim artik. Cok heyecanli böyle beklemek
Hadi hayirlisi ya. Benimkilerde çatladı gibi hissediyorum:) aman çalışmalari sıkı tutun

Bide benim herşeyi halleden güçlü bir kadın olduğumu tembel olmadığımı bilirler. mesela bri yerde evladım bişey isteyince kalkarım kalkmazsam eşim yetişir . biz kendimiz işimizi hallederiz olması gereken bu aksi sorun olur. millet bana takmış durumda. ilk ikisinin arası 2 yaş 9 ay buda öyle olacak inşallah. bağlanma dönemi bitiyor 2 yaşda. odasını ayırıyorum meme bitiyor bez bitiyor Yeni bebek için hazırlık bunlar. Elhamdülillah alaküllihal.
ve kendi ailem ile paylaşamamak daha üzücü. sanki içten bir tebrik alamayacağım öte hissediyorum.
2 çocuğun daha mi var? Masallah biz 5 kardeşiz

Bende hamile kalsam hemen söylemem canim kalp atışını duyana kadar çünkü etrafta sevmeyen cekemeyen cok fazla ve ben nazara inaniyorim o yuzdende eşimle bu karari aldik
sevoo can ben de ayni seyleri düşünüyorum. Ben hamile kalsam kalp atisini duyarduymaz Türkiye ye ailemi gormeye giderim. böyle elimde patiklerleri salaya sallaya ciksam o kapidan karsilarinaaaaaa yaaaaaa hayaller hayallerrrrr. Nasip et allahımmmm

X