Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hamile kalsam hemen söylemem canim kalp atışını duyana kadar çünkü etrafta sevmeyen cekemeyen cok fazla ve ben nazara inaniyorim o yuzdende eşimle bu karari aldik

tabi ya. nazarda olur minicik doğmamış bebişe. çok okuyorum ben. hergün meryem Suresi 5.15. âyetler özellikle. ben kızımda doğuracağım zaman görüp öğrenen oldu hiç bahsetmedim. Elhamdülillah çok şükür. ay inşallah bu ay sende güzel haber alırsın. bak benim bata 2 gün kala bile çıkmadı. geçince çıktı. halbuki olsa ille çıkar diyordum.

Kızlar ya aklıma takılıyor kaç gündür doktor bana çikolata kisti dedi ama belirtilernden hiçbirini yaşamıyorum. Kafam çok karışık eşimde araştırıyor ama bana uyan hiçbir belirtisi yok var mı çikolata kisti olan

Insallah insallah tatlim rabbim nasip eder.
Allah rahmet eylesin kuzum mekanini cennet eylesin insallah. Nerdeyse bir bucuk yil olacak kuzum ya gelsjn istiyorum esim askere gidecek o evde iken olsun diyordum her zaman yanimda olsun diyordum simdj artk onalrdan bile vazgectim yeterki hayirli saglikli bir evladim olsun. Esim dogumda yanimda olmasa da olur diyorum.
Kardes tabikide candır ozellikle kiz kardes valla tum dertlerimj sikintilarimi ablalarima anlatiyorum sagolsunlar rabbim eksikliklerini gostermesin

çok doğru dua etmek lazım kuzum.
hiç deme olsunda babası yanımda olmasada olur. hem olsun hem eşinle birlikte tadın en güzel duyguları. onuda düşün. bebeğini uzaktanmı sevecek. ben lohusa iken tam bir şapşik oluyorum. eşim sağolsun destek oluyor.

Tatlim baska doktora gitmeni öneririm ben. Bende bir doktora gittim bana yumurta rezervin az dedj sana tüp bebek öneriyorum dedi ben o ay kahroldum . Günlerce agladim. Tup bebek icin kendimi bile hazirladim.Sonra netten arastirdim dedigin gibj gic bir belirti cikmadi bende suphelendim sonra baska doktora gittim. Bana yumlarin cok iyiler dedi sana kim demjsse yalandir dedi normalin üstünde yumlarin var dedi. O yuzden bi doktora bagli kalma malesef cok kalitesiz doktorlar var insan guvenemiyor artk

hiç bilgim yok canım. soğan kürü her türlü Liste şifa diye biliyorum. Saraçoğlu nun tarifi ile dene istersen.

Insallah kuzum insallah. Belirtiler var ama yaniltici degillerdir insallah

Benimki hep destek oluyor valla Allah razi olsun ondan. Her ay kirmizilar gelince yine beni teselli eden o ayakta duruyorsam isyan etmiyorsam onun etkisi cok fazla benden daha sabırlı

İşin ilginci geçen ay bu doktora gittiğimde sende ne pko var ne de çikolata kisti. Hamile kalmana engel hiçbir durumun yok dedi. Yani bir ayda mı çikolata kistim oldu kafayı yicem gerçekten neyse şu hsg çekilsin bakalım belki bişeylere vesile olur en hassas olduğumuz konu ya bu ister istemez umutsuzluğa düşüyoruz
hiç bilgim yok canım. soğan kürü her türlü Liste şifa diye biliyorum. Saraçoğlu nun tarifi ile dene istersen.
Pazartesi sonuca göre hareket ederm olmazsa. İlk ay klomenle denerz olmazsa aşılama yaparız dedi ama netten baktığımda çikolata kisti varsa aşılamanın pek faydası yokmuş

:) lütfen beni haberdar edin. Yum gününüz bugün mü yarin mi? Benim dün akintim oldu kasik agrisi oldu şimdi çok hafif kasik agrisi var sadece
Yaa mutlaka ben klomen kullandim dün doktor kontrol etti iki tane yumurtam olmus calisin dedi pazara kadar ama catladi galiba sali carsamba cok koyuydu ovu testi dünle bugün cok hafif acildi rengi bakalim artik. Cok heyecanli böyle beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…