Eylül Ayında Hamile Kaldığını Öğrenen Anneler Hadi Bizde Listemizi Yapalım...

Kaç Denemede Tutturdunuz

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .

canım ben de yeniyim artık anlatmaktan sıkıldım ama ben de 10 eylülde adet olmam gerekirken daha olmadım. iki test yaptım ikisinde de silik çıktı çok merak ediyorum.

aaa canım benimde evlilik tarihim 2 eylül 1 yıl oldu tam ve bende bugünde hamile kalmayı çok istedim ama olmadı inş. 2 gün sonra öğrenirim hamiş olduğumu dua edelim birbirimize kızlar...

kızlar ya ben yasmini bıraktım geçen ay ve bu ay adetim on gün gecikti. bu onbirinci gün. testler silik çıkıyo sizce hamile miyim.

kızlar ya ben yasmini bıraktım geçen ay ve bu ay adetim on gün gecikti. bu onbirinci gün. testler silik çıkıyo sizce hamile miyim.

canım silik çıkyorsa gebelik var demektir.hemde 10 gün geçmiş.geç döllenem olmuştur ama gebelik vardır bence kan testi yaptır canım...inş. vardır:CüvCüv:

merhaba bende aranıza yeni katıldım :) ve çarşamba günü hamile olduğumu öğrendim. perşembe günü de doktora gittik, keseyi gördüm 5 haftalık :) Allah anne olmayı isteyen herkese nasip eder inşallah

slm skbb!
bende 2 gün arayla yapmıştım testi. ikisinde de silik çıktı. bence sen de hamilesin. şanssızlığın kan testi yaptıramaman. umarım bu hafta senin için çabuk geçer.

slm skbb!
bende 2 gün arayla yapmıştım testi. ikisinde de silik çıktı. bence sen de hamilesin. şanssızlığın kan testi yaptıramaman. umarım bu hafta senin için çabuk geçer.

tşk ederim ya. o kadar meraklanıyorum ki artık. bu 11. güm üç dört gün önce elimde iki test vardı yaptım ikisi de silik çıktı.mirmirmirmir

selam arkadaşlar.. tüm hamişleri tebrik ediyorum. rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin. silik çıktı diyen arkada[Işlar benim ilk hamileliğimde de böyle olmuştu. umarım hamişsinizdir. ve rabbim benim gibi isteyen herkese de hayırlı zamanda nasip eder rabbim..[/I]

arkadaşlar bende 19 eylülde ögrendim hamile kaldıgımı hayırlısıyla inş. kucagımızada almayı nasip etsin allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…