Eylül Ayında Hamile Kaldığını Öğrenen Anneler Hadi Bizde Listemizi Yapalım...

Kaç Denemede Tutturdunuz

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .
slm arkadaşlar ben de 10 aylık evliyim temmuzdan bu yana çalışıoduk ..çok şükür 3. deneme tutumuş. 11 eylülde öğrendim hamile olduğumu çok mutluyum allah kimseyi çocuk sevgisinden mahrum bırakmasın...şu an 4 haftalık hamileyimm

arkadaşlar benim adetim 28 gün sürüyor ve en son agustosun 10 unda adet olmuştum
su ana beklemedeyim dua edin emi
idrar testi yaptım negatif cıktı sizce ne zaman yapmalıyım 2. testi

bence de kan testi yaptır varsa zaten çıkar benim adet döngüm 26 gün en son 16 ağustosta olmuştum şuan hamileyim adetim bir gün geçince idrar testi yaptım ve çıktı .allah kimseyi çocuk sevgisinden mahrum bırakmasınn

arkadaşlar hepimiz 5-6 haftalık hamişiz. sıkıntılarımızı yazalım buraya. mesela beninm dr karın ağrım olduğu için ve progesteronum 26 olduğu için yataktan kalkma dedi. sizlerdede varmı böyle sorunlar. karın ağrısına taktım ben

bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar çok şükürki bende artık hamişim.12 eylülde öğrendim bebişimi.4 +5 gün şimdi allah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.hepimize hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin.

arkadaşlar hepimiz 5-6 haftalık hamişiz. sıkıntılarımızı yazalım buraya. mesela beninm dr karın ağrım olduğu için ve progesteronum 26 olduğu için yataktan kalkma dedi. sizlerdede varmı böyle sorunlar. karın ağrısına taktım ben

bendede biraz karın ağrıları var ben soğuk alıyorum herhalde demiştim ondan mı yoksa progestron eksikliği kan tahlilinde mi çıktı söylersen sevinirim canım

Merhaba kızlar bizde 3 aydır bekliyorduk hap kullandığım için bu ay daha çok umutluyduk rabbim umudumuzu boşa çıkarmadı dün akşam test yaptık ve sonuç :dance: pozitif hamileyim çok güzel bir duygu rabbim herkeze nasip etsin testte çift çizgiyi görünce kalbim durucak sandım :ecrin_bebek: aramıza hoşgeldin Bebeğim...

merhaba öncelikle hayırlı olsunnnn hap kullandığım için daha umutluyum demişiniz ne hapı kullandınız merak ettim acaba yazarmısınızz cvp verirseniz sevinirim bizde deniyoruzda yardımcı olursanız sevinirim:enbuyukkk:

slm canım sen beni yanlış anlamışsın hap kullandığım için bu ay daha umutluyum dedim 1 senedir korunma yöntemi olarak yasmin kullanıyordum bırakalı 3 ay olmuştu o yüzden bu ay umutluyduk bıraktıkdan sonra 3 ay beklemen gerekiyorda o yüzden ne kadar zamandır deniyorsunuz siz...? hap kullandınız mı hiç...?

slm canım sende eylülde mi öğrendin tarihini belirt istersen yazıyım listeye

canim kac gun geciktikten sonra test yaptiginizi ve belirtilerinizi yazarsaniz daha cok seviniriz. benim de 3 gunum var. 2 ay once dis gebelik ameliyati gecirdim. bu ay bakalim.hic belirtim olmamisti goguslerimin hassasligi haric. o da her zaman olur zaten.

1 hafta beklemen iyi olur ben de hemen hemen 1 hafta gecikince yaptım testi

merhaba canım
oncelıkle cok sevındım allah tamamına edırsın hayırlısıyla ınsallalh.benımde senın gıbı testlerım pozıtıf cıktı.3 test yaptım kendım 3 de pozıtıf bugun dokotra gıttım kan alındı ondada pozıtıf ama ultrasonda goremedı doktor . alttan muayne ettı ondada goremedı.
kan degerım 1644 cıktı bu degere gore gornmesı gerekır snırım tam bılemıyorum bende senın kan degerın kac cıktı yada doktora gıttın mı. mutlaka doktora gıtmenı tavsıye ederım arkadasım ultrasonla bır bakılsın.bılıyorsan degerını yazarsan sevınırım. allaha emanet ol canım

Mrh bayanlar bugün öğrendim adetim bu gündü yaptim çiti kan testide yaptirdim 2 haftalik
çok şükür allah istyen herkese versin.çokkk mutluyum.

slm canım sen beni yanlış anlamışsın hap kullandığım için bu ay daha umutluyum dedim 1 senedir korunma yöntemi olarak yasmin kullanıyordum bırakalı 3 ay olmuştu o yüzden bu ay umutluyduk bıraktıkdan sonra 3 ay beklemen gerekiyorda o yüzden ne kadar zamandır deniyorsunuz siz...? hap kullandınız mı hiç...?

pardon ya yanlış anlamışım ben,hiç hap kullanmadım ben 6 aydırda deniyoruz hala bişey yok bundan 8 ayöncede düşüğüm oldu merakla bekliyoruz bişeylerin olmasını teşekkürler cvp için alah kucağına almayı nasip eder inş. tebrik ederim

kızlar bende 12 eylülde öğrendim meleğimin benimle olduğunu:) adetim 1 gün geçmişti sadece. inanamadım, 2 tane daha yaptım test. hepsi de pozitif. inşallah yarın da kan testi yaptıracam. değerimi yazarım inşallah. bu arada hepinizin bebişleri hayırlı olsun.

hazır hamişleri bir arada bulmuşken hepinizden dua isteyebilirmiyim sizin duanız kabul olur atık 2 canlısınız hadi arkadaşlar Allah rızası içiğn banada dua edin bende sizin gibi hamiş kalayım şimdiden teşekkür ederim dilinize sağlık arkadaşlarım

naren05 canım bende elazığlıyım ya gecenin bu saatinde okudum heycanlandım birden hemşerim ya elazığın kokusu geldi birden :) bende 2 yıl oldu istanbula geleli ailem akrabalarım hepsi orda sen nerdesin elazığda bu arada 7 eylülde adet olman lazım 9 gün geçmiş üstünden sen tekrar yap 10.gün tekrarlayın diyolar öoüyorum cnm elazığa slmlar kurban bayramında ordayım......

:emir_bebek:slm arkadaşlar benide aranıza alırmısınız ben 1 eylülde adetime iki gün kala öğrendim.31 ağustosta kan vermiştim emindim çünkü tam yumurtlama gününe 1 gün kala ve bir gün geçe denk gelmişti.belirtiler hemen baş gösterdi mide bulantısı baş dönmesi yorgunluk.dayanamayıp ilişkide 6 gün sonra kan tahlili yaptırdım doğal olarak çıkmadı ama içim içimi yiyyodu.adetime 3 gün kala yaptırdım 76.6 çıktı.bir kızım var 27 aylık araları inşallah 3 yaş olucak şuanda tam 6+0 haftalık hamileyim inşallah hepmiz sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımıza.allah isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda.:CüvCüv:

selam arkadaşlar daha 3 aylık evliyim eşim ve ben bebiş yapmaya karar verdik adetimin bugün son günü önümüzdeki hafta çalışmalara başlıycaz şimdiden heyecan bastı. inşallah ilk denemede tuttururuz ve haziran annesi olurum bende hepinize sevgiler....

slm kızlar! bende aranıza yeni katıldım.
12 eylül de öğrendim sayılır. sayılır diyorum çünkü adet görmem gerekirken o gün gelmedi ve ben akşam test yaptım. 2. çizgi silik çıktı ama biz hep pozitif diye düşndük. 2 gün sonra kantesti yaptırdık ve kesinleşti.
Allah herkese nasip etsin.

X