Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar cuma gün ki testimde çok silikte olsa vardı ama bugün bende ilk idrarla yaptim tekrar ve sonuç malesef.. baya modumm düştü yarın test günüm

Eklentiler

• IMG20241006103905.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bir şey soracağım benim ilaçlarla sanırım transfer öncesi ve sonrası aşırı göğüslerim acırdı ucu etrafı şimdi uç ağrısı geçti dokunuyorum Şuan hiç acımıyor bazen çok nadir hafif hassastık yaşadım dün mesela bugün yine yok sizin nasıl ?

Salı günü canım 8inde hastane çok uzak bana eşimde işi için eğitimde izin alması mümkün değil acaba buralarda yapıp sonuç bildirsem olur mu ki ?
Bugun pazar zaten zor olur aslinda herhangi bir acile gidip te verilebilir, sizin sistem nasil bilmiorum ben x bi yerde yaptirip dr uma haber verdim direk

Herkese merhaba 3.gun embriyosu transfer edildi bugün 12.gunum yarın test günüm. Bu şekilde çıktı ama kaset testte varla yok arası hayalet çizgi çıktı fotoda belli bile olmuyor. Olsaydı daha koyu çıkardı sanırım. Başına gelen oldu mu. Negatif sanırım çok üzgünüm

Bence var 3. Gün ya aslında 10. Gün testi gibi düşün beşinci güne göre hesaplayınca. Ben geçen yıl doğal yoldan gebe kalmıştım ilk test yaptım belli ama kıpkırmızı çıkmadı bundan bir tık daha koyuydu 145 çıkmıştı kan testimde. Bence var gönlünüzü ferah tutun yarın bence kan tahlili yaptırın hayırla sağlıkla gelsin miniğiniz. Bende sizin gibiyim dün yaptım gölge var gibi çıktı ama emin olamadım 5. Gün embriyosu 7. Günde yaptım bende

Evet sizin testinizide gördüm bence sizinki pozitif. Benimki günüme göre de silik kaset testte çok silik o yüzden bilemedim ama tabi Rabbim bilir bakalım pek umudum yok ama hayırlısı

Bencede var görünüyor canım geç tutunmuş olabilir kanda bile düşük olabiliyor böylelikle testlere istediğin çizgi goremeyebilirsin ama lütfen umutsuzliga kapılma duacınım yarın güzel haber alırsın inşallah

Ayy Allah razı olsun. İnşallah geç tutunma falandır.

Erken gebelik testi mi normal test öi yaptın canım geç tutunma olabilir G gunes030 dediği gibi umudunu yitirme çizgi var çünküüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…