Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Sabahtan beri o kadar endişeliydim ki kasıklarımda ağrı yoktu bel ağrım falan olmadı. Mesajları da şimdi görebildim baktım baktım yoktu. çok teşekkür ederim içime su serptiniz 🌸 Allahım bu uğurda emek veren kimsenin emeğini boşa çıkarmasın herkese bu mutluluğu tattırsın inşallah 😍

Kızlar günaydın beni en iyi sizler anlarsınız. Geçen Salı transferin 10 günü kan değerim 226 çıktı 13.günü kanda 796 çıktı doktor tekrar kan vermeye gerek yok dedi pazartesi kese randevum var ama ben şu an tedirginim acaba bi şey olmuş mudur diye tekrar kan testi versem mi bilemedim eşime de bi şey diyemiyorum ama bi şey olmasından korkuyorum
Korkulacak hiç birşey yok ki canım insan tedirgin oluyor görüp duymadığı zaman ama kan değerlerin gayet güzel ilerlemiş zaten 2 kere kan bakıp ultrason randevusu veriyorlar içini ferah tut 🙏🏻❤️❤️ sağ Salim göreceksin inşallah

Bu arada bulantım yok diyen ağzımı eşşek arısı soksun 😂 kendi kendime nazar ettim resmen sabahtan beri mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum uyuyup uyanıyorum hala devam ediyor kusamıyorum da ne iyi gelir herşeyi de yiyip içemiyoruz siz nasıl baş ediyorsunuz

Merhaba kızlar 🌸 Bende bugün kontrole gittim. 5+5 haftalık dedi doktorum keseyi ve bebeği gördük çok şükür kalp atışı için erken dedi ama duyduk iki hafta sonra kontrole çağırdı tekrar. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🤍

X