Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Evet sizin bir önceki mesajda alıntı yapmayı unutmuşum
Ayy inş canım inş ama sizde nasıl benim göğüslerim transfere kadar hep ucu her yeri ağrıyor acıyordu şimdi acısı geçti dokunuyorum çok çok minik hassastık varla yok arası acaba tutunmadı mı böyle göğüs ağrısı hassasiyeti gitti diyorum

Benimde aynı malesef dolgun şişmişti baya ve ağrısı vardı. 2 gün önce dolgunluğu gitti hafif ağrı var sadece. Kasik agrimda azaldı baya bende aynı şeyi düşünüyorum bı yandanda ilaçlardandir belki diyorum

Resmen aynı şeyleri yaşıyoruz aynısı yani kaşık ağrımda öyle arada hissediyorum. Eşime dedim tutmadı mı acaba diye

Resmen aynı şeyleri yaşıyoruz aynısı yani kaşık ağrımda öyle arada hissediyorum. Eşime dedim tutmadı mı acaba diye
Sizin daha test gününüze var ona rağmen silik çizgi çıkmış. Sizde pozitif düşünün pozitif olsun. Ben biraz bakmıştım bu şekilde belirtileri geçip pozitif gören vardı o yüzden güzel düşünün

Birde bu gece sabaha kadar sol popomun kemiği ağrıdı bir kaç saat ayağımı hep şekil değiştirdim sürekli.

Tek tesellim hepimizin yüzü gülsün sağlıklı evlatlarımız olsun diyorum çok zor süreçler

Amiiin öyle gerçekten süreç çok yoruyor hele sonucu negatifse. O yüzden en guzeli güzel pozitif dusunmek ben bu yüzden 12. Güne kadar hiç test yapmamıştım.
Ben de işte bi an hadi yapayım dedim ama eşim yapan bir daha dedi Salı günü iş çıkışı gidip kan vereceğim Rabbim nefes verdiyse inş hayırlı haberler almak nasip olur sizin poponuzun kemiği ağrıyormu benim dün gece uyurken beş ağrı girdi aaarlerce gitti hep ayağımı nereye koyacağımı şaşırdım Şuan yine başladı aynı şekilde

Bende bı ara yapmak istedim ama eşim yaptırmadı. Yokk hayır agrimiyor benim hiç bir fikrim de yok bilemedim yani

Bende bı ara yapmak istedim ama eşim yaptırmadı. Yokk hayır agrimiyor benim hiç bir fikrim de yok bilemedim yani
Genital akıntınız var mı benim Progesteron alınca oluyor diğer türlü olmuyor onu dışarı attıktan sonra. Neyse bakalım. Ben eşim yokken yaptım işteyken :)

Reactions: kcd
Genital akıntınız var mı benim Progesteron alınca oluyor diğer türlü olmuyor onu dışarı attıktan sonra. Neyse bakalım. Ben eşim yokken yaptım işteyken :)
Ben günde 3 progestan alıyorum o yüzden sanırım sürekli akıntım oluyor ilac çıkıyor ama akıntıya dikkat etmedim açıkçası. Varsada karışıyordur sanırım

Reactions: kcd
Ben günde 3 progestan alıyorum o yüzden sanırım sürekli akıntım oluyor ilac çıkıyor ama akıntıya dikkat etmedim açıkçası. Varsada karışıyordur sanırım
Bende öyle 3 tane alıyorum anladım canım bakalım haberleşelim inş güzel haberler veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…