Umutlu hikayeler duymaya ihtiyacım var, 4bc embriyo ile gebelik elde eden var mı ?

Ne kadar benzer şeyler yaşamışız Funda hocanın hastasıyım ben de 14 yumurta toplandı 8i döllendi 5'i 5.gün embriyosu 4bc kalite.Ama laboratuarın methini çok duyduğum ve çok pozitif gören hasta olduğu için takılmadım ben. Üstelik bana da çok iyi kalite denildi. başka laboratuarda sözde 5aa ve 4aa kaliteli embriyolarımın tutmadığını belirttiğimde Funda hoca hiç öyle embriyo görmedik demişti😅
Aa embriyo mu görmemişler anlamadım 😂

Herşeyin hayırlısını Rabbim bilir. Üzülme, 2ba kalitede transferden 9yasinda kızım var çokta sağlıklı. Bana da tam transfere girerken dr kalitesi düşük ama bunlarin tuttugu da görülüyor demisti. Aglayarak transfere girmiştim. Daha sonra kardes istedik 5aa kalitede iki transfer yapildi, tuttu da ama kalpleri durdu. Seneler sonra dogal yolla hamile kaldım 4 aylık kalbi durdu yani demem o ki rahat ol, inan, dua et. Hayırsız zannettigimiz en güzeli olabiliyor🤲
Açtığım bu konuya gelen yorumlar sayesinde bütün olumsuz duygulardan kurtuldum, umut doldurdunuz içime, çok teşekkür ediyorum 🙏🏻 insallah rabbim bu yolda emek veren tüm kadinlarin kucaklarını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun 🌸🌸

36yasında 4bc transfer oldum tuttu(korona oldum sonlandırıldı-pıhtılaşma) 2ay sonra arkadaşım transfer oldu 36yasındaydı 4bc kızı şuan 3yaşına geldi.Olumsuz düşünmeyin💜
Hepinize çok teşekkür ediyorum, her yorumda daha çok umut doluyor içime, embriyolarımın kalitesini öğrendiğim gün ağlamaktan helak olmuştum. Burda ki pozitifi sonlu hikayeler sayesinde heyecanla umutla transfer günümü bekliyorum 🙏🏻🌸❤️ güzel kalplerinizden öpüyorum hepinizi sevgiyle kucaklıyorum 🙏🏻🌸

Ne kadar benzer şeyler yaşamışız Funda hocanın hastasıyım ben de 14 yumurta toplandı 8i döllendi 5'i 5.gün embriyosu 4bc kalite.Ama laboratuarın methini çok duyduğum ve çok pozitif gören hasta olduğu için takılmadım ben. Üstelik bana da çok iyi kalite denildi. başka laboratuarda sözde 5aa ve 4aa kaliteli embriyolarımın tutmadığını belirttiğimde Funda hoca hiç öyle embriyo görmedik demişti😅
Siz ne zaman opu oldunuz, transfer yapıldı mı size ?

Ayyy çok heyecanlandım, insallah pozitifi yakalarsınız, sağlıkla kucağınıza alırsınız, çokça amin 🙏🏻 Surec hakkında beni de haberdar eder misiniz lütfen ? Transferde herhangi bir ekstra işlem uygulandı mı size embriyo glue intralipid serum gibi ?
amin çok teşekkür ederim hepimiz için pozitif sonuçlansın Allah emeklerimizi zayi etmesin inşaAllah çünkü çok zor ve yıpratıcı bi süreç. Evet 2si de uygulandı ama 3.denemem olacağı için ben rica ettim aklım da denenmedik sadece pgt işlemi kalsın istedim

Ben de 37 yaşında 4. Tedavimde elde edebildiğimiz tek embriyo olan 5. Gün 3bc orta kalite ile ağlayarak transfer olmuştum şimdi yanımda uyuyor çok şükür. İnşallah sizlerin ve bu yolda bekleyenlerin de mucizeleri kucağını doldurur. Umudunuzu yitirmeyin 😊
Yaaaa bunlar nasıl güzel mucizeler. Rabbim hepimize yaşatsın bu güzel duyguları 🙏🏻🌸❤️ sağlıkla büyüsün yavrunuz 🥰

Merhabalar herkesee bende Funda Göde hastasıyım, 11 yumurta toplandı 5 i döllendi 1 tanesini 2. Günde prosedür gereği dondurmuslar 3. Gün pazara geliyordu, yarında 5. Gün icin arayacaklar 4 tanesinin gelişimi takip ediliyordu. Eşimde bir sorun yok bende çikolata kisti var amh 2, piezo ve yapay zekayla sperm secimi yaptırdık 5. Güne gelmemelerinden korkuyorum. Süreciniz nasıl ilerledi transfer öncesi tutunmayı arttırması icin neler yapılmasını istediniz acaba?

Merhabalar herkesee bende Funda Göde hastasıyım, 11 yumurta toplandı 5 i döllendi 1 tanesini 2. Günde prosedür gereği dondurmuslar 3. Gün pazara geliyordu, yarında 5. Gün icin arayacaklar 4 tanesinin gelişimi takip ediliyordu. Eşimde bir sorun yok bende çikolata kisti var amh 2, piezo ve yapay zekayla sperm secimi yaptırdık 5. Güne gelmemelerinden korkuyorum. Süreciniz nasıl ilerledi transfer öncesi tutunmayı arttırması icin neler yapılmasını istediniz acaba?
Süreciniz hayırlı olsun, ben 3 temmuzda opu oldum, 9 yumurta toplandı, 8i olgundu 5 tanesi dollendi. Bir tanesini 3. Gün dondurdular. 2 tanesi 5.gun, 2 tanesi de 6.gun donduruldu. Rahim dinlendirmeden sonra transfer hazırlığına başladık ve bugün 5. Gün olan iki embriyo transferim yapıldı. Bir daha denemeyi düşünmediğim için bu denemede butun imkanlarımı zorladım ve icsi ile sperm seçimi, piezzo tekniği, embriyo glue ve lipid serum yaptırdım. Elimden geleni yaptım gerisini Allah’a tevekkül ettim. İnsallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir 🌸💐

Süreciniz hayırlı olsun, ben 3 temmuzda opu oldum, 9 yumurta toplandı, 8i olgundu 5 tanesi dollendi. Bir tanesini 3. Gün dondurdular. 2 tanesi 5.gun, 2 tanesi de 6.gun donduruldu. Rahim dinlendirmeden sonra transfer hazırlığına başladık ve bugün 5. Gün olan iki embriyo transferim yapıldı. Bir daha denemeyi düşünmediğim için bu denemede butun imkanlarımı zorladım ve icsi ile sperm seçimi, piezzo tekniği, embriyo glue ve lipid serum yaptırdım. Elimden geleni yaptım gerisini Allah’a tevekkül ettim. İnsallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir 🌸💐
İnsallah sımsıkı tutunur size, embriyo glue ve lipid serumu isteyene yapıyorlar mı acaba? Bir de fiyatlarını öğrenebilir miyim

Mrb nasilsiniz,sizin embiriyolarınız ne durumda aradılar mı hastaneden

Uzun çok uzun zamandır girip bakmıyorum foruma bugün bakayım dedim size umut olmak adına da yazayım istedim benim 7.denemede ikizlerim oldu 7 deneme boyunca sadece 4.denemede iki embriyonun biri tutmuştu onu da 12 haftalık kaybettim onun için Dr birinci kalite demişti kürtaj sonrası genetiğe yolladığımizda kromozom bozukluğu geldi yani bebeğimin kromozomsal bi hastalığı vardı neyse o günden sonra da hiç kaliteye takilmadim kalitesi kötü olup sağlıkla doğanlar varken birinci kalitede olup tutmayanlar var ve benim ilk defa 7.denemede 4 embriyo 5.gune geliyor gerisindeki tedaviler hep sil baştan hiç embriyo artmıyordu lütfen stres yapmayın oluruna bırakın nasip bu işler ol der olur benim açıkçası çokta umudum yoktu ama şükürler olsun ikizlerim 2 yaşını geçti darısı bekleyen herkese inşallah 🥰🤲♥️

X