Umutlu hikayeler duymaya ihtiyacım var, 4bc embriyo ile gebelik elde eden var mı ?

İnsallah sımsıkı tutunur size, embriyo glue ve lipid serumu isteyene yapıyorlar mı acaba? Bir de fiyatlarını öğrenebilir miyim
Embriyo glue yu ikinci transferimde kullandık. İsterseniz yapıyorlar ama bunlar %100 kanıtlanmış yöntemler değil, en başında doktor söylüyor zaten. Bende maalesef işe yaramadı. Medicalpoint Ağustos fiyatı 4bin lira

Ben de 37 yaşında 4. Tedavimde elde edebildiğimiz tek embriyo olan 5. Gün 3bc orta kalite ile ağlayarak transfer olmuştum şimdi yanımda uyuyor çok şükür. İnşallah sizlerin ve bu yolda bekleyenlerin de mucizeleri kucağını doldurur. Umudunuzu yitirmeyin 😊
Yaaaa mesajiniz bana umut oldu benim de 3cc yarin kan testim var korkudan olucem

Süreciniz hayırlı olsun, ben 3 temmuzda opu oldum, 9 yumurta toplandı, 8i olgundu 5 tanesi dollendi. Bir tanesini 3. Gün dondurdular. 2 tanesi 5.gun, 2 tanesi de 6.gun donduruldu. Rahim dinlendirmeden sonra transfer hazırlığına başladık ve bugün 5. Gün olan iki embriyo transferim yapıldı. Bir daha denemeyi düşünmediğim için bu denemede butun imkanlarımı zorladım ve icsi ile sperm seçimi, piezzo tekniği, embriyo glue ve lipid serum yaptırdım. Elimden geleni yaptım gerisini Allah’a tevekkül ettim. İnsallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir 🌸💐
Burda gorunce anladim ki biz ayni gun opu olmusuz sizinle Funda hocada😂😍

Embriyo glue yu ikinci transferimde kullandık. İsterseniz yapıyorlar ama bunlar %100 kanıtlanmış yöntemler değil, en başında doktor söylüyor zaten. Bende maalesef işe yaramadı. Medicalpoint Ağustos fiyatı 4bin lira
Anladım bende danısayım tesekkur ederim, sizin sonraki denemeniz ne zamandı kusura bakmayın biraz kafa yoğun olunca unutmus olabilim

Burda gorunce anladim ki biz ayni gun opu olmusuz sizinle Funda hocada😂😍
Evet, ve sanırım ben seni gördüm. Zaten o yüzden özellikle senin sonucunu heyecanla bekliyorum diyorum ya hep 😀 Ben opu için içeri alındığımda sen opudan çıkmış anestezinin etkisiyle mışıl mışıl uyuyordun😊 eğer tahminim doğruysa zayıf sarışın uzun boylu biriydin , doğru mu ? 😅

Evet, ve sanırım ben seni gördüm. Zaten o yüzden özellikle senin sonucunu heyecanla bekliyorum diyorum ya hep 😀 Ben opu için içeri alındığımda sen opudan çıkmış anestezinin etkisiyle mışıl mışıl uyuyordun😊 eğer tahminim doğruysa zayıf sarışın uzun boylu biriydin , doğru mu ? 😅
Yok yok sarisin degilim ay ama kesin denk geldik yaaa cok garip siimdi boyle dusununce inanamiyorum😍😍😍 dua et bana nolur stresten cidden carpintim tuttu,karnimda mosmor ignelerden

Yok yok sarisin degilim ay ama kesin denk geldik yaaa cok garip siimdi boyle dusununce inanamiyorum😍😍😍 dua et bana nolur stresten cidden carpintim tuttu,karnimda mosmor ignelerden
Hepimize dua ediyorum inan 🤲🏻🤲🏻 benim de başım stresten ağrıyor galiba, yarın okula gidince iyi gelecek galiba. İğneler başta bende de morarma yaptı sonra anladım ki yapmayı bilmiyorum. İğneyi çıkarır çıkarmaz pamukla bastırın bir dakika süreyle, o zaman morarmıyor. Yarın mı vereceksin testi ?

Hepimize dua ediyorum inan 🤲🏻🤲🏻 benim de başım stresten ağrıyor galiba, yarın okula gidince iyi gelecek galiba. İğneler başta bende de morarma yaptı sonra anladım ki yapmayı bilmiyorum. İğneyi çıkarır çıkarmaz pamukla bastırın bir dakika süreyle, o zaman morarmıyor. Yarın mı vereceksin testi ?
Ah valla bugun aglayarak yaptim ki ben opu oncesi yapilan igneleri yaparken mutlu oluyodum 😂 ay valla surekli evde yatmak cok fena ben ise gittim yazliga gittim disari ciktim surekli evde olsam kafayi yerdim

Ever yarin sabahin 8inde gidicez direk 😂

X