Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Ahh güzel kalbinizden öpüyorum teşekkür ederim Rabbim hepimize tattırsın evlat sevgisini inşallah

Kızlar sabahın bu saatinde uykumdan uyandım ve bi anda test yaptım 2 tane 5. Gün embriyosu bugün 10. Günüm Allahım delircem sanırım hayal görmüyorum dimi

ah canim cok cok twsekkur ederim takiodum kafaya biraz daha rahatladim guzel kalbin icin allahim insallah bu zorlu yolda kucaklarimiz bos donmesin

Amin canım Allah razı olsun Evet taze transfer Diğer iki negatif denemem dondurulmuştu.
Bana dr gene en iyi sonucu kan testi verir yaniltmasin demisti 8. Gun gebelik testini attigimda sizin kac gun kaldi teste ben 10.gun yaptirdim dayanamayip normalde 7 ekimdi o zaman yaptirsam daha yuksek cikardi belki

İnşallah öyledir canım bekleyeceğim insallah test günüme kadar artık şnsallah herşey güzele döner

Bana dr gene en iyi sonucu kan testi verir yaniltmasin demisti 8. Gun gebelik testini attigimda sizin kac gun kaldi teste ben 10.gun yaptirdim dayanamayip normalde 7 ekimdi o zaman yaptirsam daha yuksek cikardi belki
Salı günü canım 8inde hastane çok uzak bana eşimde işi için eğitimde izin alması mümkün değil acaba buralarda yapıp sonuç bildirsem olur mu ki ?

Reactions: kcd
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…