Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Ama kimsede de lekelenme olmamış sanki Ne bileyim karnım belim kaşıklarım çok ağrıyo adet olacakmışım gibi.
Bende lekelenme olmadı acaba tutmadı mı diye kaygılanıyorum o yüzden hiç modunu düşürme öyle pozitifi alan çok okudum.lekelenmen kanamaya dönmediği sürece sorun yok bence kalbini ferah tut

İnşallah benimde öyledir o kadar uzak nasıl desem hayal gibi geliyo anne olabilme ihtimali

Bende lekelenme olmadı acaba tutmadı mı diye kaygılanıyorum o yüzden hiç modunu düşürme öyle pozitifi alan çok okudum.lekelenmen kanamaya dönmediği sürece sorun yok bence kalbini ferah tut
Teşekkür ederim yok hiç kırmızı renge dair hiç bişey olmadı sadece başta koyu kahve sonra açık kahve gibi oldu ve bir gün sürdü sadece. Umarım yerleşmedir İnşallah hepimiz çok güzel haberler alırız Rabbim biz gibi isteyen emek veren bütün kadınlara nasip etsin

Amiin amin inşallah

Yaa oylemi insallah siz guzel aonuc alirsiniz ben de de testiniz var gibi geldi allahim kimseyi bu yolda daraltmasin kardes cok guzel bisey nasip olsun kizlarimiza da insallah Kac yasinda allah bagislasin bu arada o da tup bebek mi

Acaba tüp bebek maliyeti nedir ?

İnşallah benimde öyledir o kadar uzak nasıl desem hayal gibi geliyo anne olabilme ihtimali
Ayy allahim insallah nasip etsin oyle demeyin ama sizi cok iyi anliorum herkes de anliyodur eminim hepimiz bir surecten gectik geciyoruz, inanin cocugunuz olmaz yolundan geldik biz de buralara cok sukur bi kizim var Allah saglikli uzun omur versin isteyeni se geri cevirmesin hep hep duamda evlat isteyen herkes

Rabbim bağışlasın kızını canım Güzel duaların için teşekkür ederim zaten bizi bizden başka kimse anlayamaz

Yaa oylemi insallah siz guzel aonuc alirsiniz ben de de testiniz var gibi geldi allahim kimseyi bu yolda daraltmasin kardes cok guzel bisey nasip olsun kizlarimiza da insallah Kac yasinda allah bagislasin bu arada o da tup bebek mi
AmiinEvet kızımda tüp bebek tedavisiyle oldu Aralık ayında 6 yaşını dolduruyor. Kardeşi olsun hem o çok istiyor hem biz Rabbim nasip eder inşallah.

Benim bir kızım var 6 yaşında. Aşılama ve 2 kez tüp bebek denemesi sonrası kızıma hamile kalabildim o da yine 5.gun embriyosuydu :) o kadar çok süreçten geçerken yok ya diyordum annelik çok uzak..eşim babalığı tadamicak hep dolduruyordum kendimi.. fakat Rabbimin sınavı bu ne kadar çabalar pes etmezsek ve hatta bu yolda isyan etmeden ısrarcı davranirsak emin ol meyvesini alıyoruz hemde çok tatlı bir meyve 6 yıl önce kardeş için tüp bebek merk. Gelenlere diyordum ahh bii tane olsa ikinciyi aramam ki.. aranıyormuş bu kadar anlattım umut olabilmek için pes etmemen için modunu hiç düşürmeden olmadı mı bir daha.. diyebilmen için ama ben çok umutluyum senden olucak inşallah

AmiinEvet kızımda tüp bebek tedavisiyle oldu Aralık ayında 6 yaşını dolduruyor. Kardeşi olsun hem o çok istiyor hem biz Rabbim nasip eder inşallah.
Masallah bizim ki 2,5 yasinda cok arayi acmadan girdik bu yola bu ksia zamanda bile unutmusum transfer igne sureclerini sanki normal kolayca olmus kizim gibi sizde de oyle mi beyin cok degisik bir sekilde kotu anlari silmis..

Masallah bizim ki 2,5 yasinda cok arayi acmadan girdik bu yola bu ksia zamanda bile unutmusum transfer igne sureclerini sanki normal kolayca olmus kizim gibi sizde de oyle mi beyin cok degisik bir sekilde kotu anlari silmis..
Cok iyi yapmışsınız Allah bağışlasın. Benim 6 yıl geçince herşeyi hepten unutmuşum cidden bu kez daha çok zorlandım tedavide.. donmus embriyolarım vardı olmadı. Sırf kardeş için sıfırdan başladık sıfırdan başlamak beni bir hayli zorladı. İnşallah emeklerimiz saglikliysa hayirliysa hakkimizda karşılıksız kalmasın insallah

Bu arada senin için e devletten 6 yıl öncesi kızımı öğrendiğim günün beta HCG degerime baktım o da 5.gun embriyosuydu 12.gun gitmiştim ve değer 64 çıkmış ilk öğrendiğimde.. 205 senin çok çok iyi bence rahatla

Kızlar günaydın ben bugün test yaptım transfer günü harç 5. Günüm ama koca bir negatif
Ama kan testi için bile çok çokkkk erken canım hele ki idrar testi yaptırdıysan hiç aldanma test gününü bekle ve kanını ver ona göre hareket edersin. Hiiiiiç moral bozmak yok test yapma derken bundan bahsetmiştim test günümüz aynıydı beklemek çok zor benimde kanım kaynıyor sabırsızlıktan ama erkenden test yapıp boşuna moral bozmanın manası yok hiç üzme kendini test gününde pozitif sonuç alacaksın Allah’ın izniyle

Arkadaşlar transfer sonrası uyurken ani irkilme sıçrama yaşayan var mı
Ayyy bende de oldu bütün gece bacaklarımda birşey geziyor gibi o kadar rahatsız oldum ki asla uyuyamadım uyuduklarımda da bölük bölüktü hep sıçradım rahatsız oldum sabahı sabah ettim

Ama kimsede de lekelenme olmamış sanki Ne bileyim karnım belim kaşıklarım çok ağrıyo adet olacakmışım gibi.
Hiç takılma canım buna her annenin gebelik hikayesi farklı olduğu gibi aynı annenin diğer gebelikleri de fark gösterir benim teyzem kuzenime hamileymiş hala regl gördüğü için 5 aylıkken öğrenmiş hamile olduğunu o yüzden yerleşme kanaması herkeste olmayabiliyor,
Benim ilk transferimde de pozitifi görmüştüm hiç belirtim yokken lekelenme de olmadı ama malesef değerler yeterince yükselmedi kimyasala dönüşmüştü bu sefer kasık ve bel ağrısı gibi belirtilerim var tek umudum sağlıklı bir gebelik oluşması sıfır belirti olup da pozitif sonuç alan çok olduğu gibi lekelenmesi olduğu halde pozitif gören çok anne adayımız var umudunu kesme güzel düşün güzel olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…