Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Hiç takılma canım buna her annenin gebelik hikayesi farklı olduğu gibi aynı annenin diğer gebelikleri de fark gösterir benim teyzem kuzenime hamileymiş hala regl gördüğü için 5 aylıkken öğrenmiş hamile olduğunu o yüzden yerleşme kanaması herkeste olmayabiliyor,
Benim ilk transferimde de pozitifi görmüştüm hiç belirtim yokken lekelenme de olmadı ama malesef değerler yeterince yükselmedi kimyasala dönüşmüştü bu sefer kasık ve bel ağrısı gibi belirtilerim var tek umudum sağlıklı bir gebelik oluşması sıfır belirti olup da pozitif sonuç alan çok olduğu gibi lekelenmesi olduğu halde pozitif gören çok anne adayımız var umudunu kesme güzel düşün güzel olsun inşallah 💗💗
Ahh güzel kalbinizden öpüyorum teşekkür ederim 🌹Rabbim hepimize tattırsın evlat sevgisini inşallah 🤍🥰

Kızlar sabahın bu saatinde uykumdan uyandım ve bi anda test yaptım 2 tane 5. Gün embriyosu bugün 10. Günüm 😇 Allahım delircem sanırım hayal görmüyorum dimi 🫀

IMG_2241.jpeg

Bu arada senin için e devletten 6 yıl öncesi kızımı öğrendiğim günün beta HCG degerime baktım 😅 o da 5.gun embriyosuydu 12.gun gitmiştim ve değer 64 çıkmış ilk öğrendiğimde.. 205 senin çok çok iyi bence rahatla
ah canim cok cok twsekkur ederim takiodum kafaya biraz daha rahatladim guzel kalbin icin allahim insallah bu zorlu yolda kucaklarimiz bos donmesin 🤲❤️🧿

Amin canım Allah razı olsun 🤲🏻 Evet taze transfer 💕 Diğer iki negatif denemem dondurulmuştu.
Bana dr gene en iyi sonucu kan testi verir yaniltmasin demisti 8. Gun gebelik testini attigimda 😅 sizin kac gun kaldi teste ben 10.gun yaptirdim dayanamayip normalde 7 ekimdi o zaman yaptirsam daha yuksek cikardi belki

Ama kan testi için bile çok çokkkk erken canım hele ki idrar testi yaptırdıysan hiç aldanma test gününü bekle ve kanını ver ona göre hareket edersin. Hiiiiiç moral bozmak yok test yapma derken bundan bahsetmiştim test günümüz aynıydı beklemek çok zor benimde kanım kaynıyor sabırsızlıktan ama erkenden test yapıp boşuna moral bozmanın manası yok hiç üzme kendini test gününde pozitif sonuç alacaksın Allah’ın izniyle 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💗
İnşallah öyledir canım bekleyeceğim insallah test günüme kadar artık şnsallah herşey güzele döner

Bana dr gene en iyi sonucu kan testi verir yaniltmasin demisti 8. Gun gebelik testini attigimda 😅 sizin kac gun kaldi teste ben 10.gun yaptirdim dayanamayip normalde 7 ekimdi o zaman yaptirsam daha yuksek cikardi belki
Salı günü canım 8inde hastane çok uzak bana eşimde işi için eğitimde izin alması mümkün değil acaba buralarda yapıp sonuç bildirsem olur mu ki ?

• Beğen
Reactions: kcd
X