Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar transfer gününü saymazsak 8. Günüm beta 12.44
Perşembe 0 çıkmıştı umut var mı 4. Gün embriyosu
Merhaba hayırlı oldun Değerlin güzle şekilde artsın benimde 28. Eylülde oldu transferim 5. Gün embriyosu. Bende 8 ekimde yapacağım 10. Gün. Bende hayırlı haberler alırım bir şey soracağım evde gebelik testin varsa bu değer kast testte nasıl çıkıyor hiç yaptın mı ? Erken gebeliklerde çıkabiliyormuş.

Sabahtan beri yorum okuyorum böyle düşük değer olanlar hep kaybetmiş ya kimyasal olmuş ya dış gebelik… evde test yok canım sen hiç test yapmadın mı bu zamana kadar

Sabahtan beri yorum okuyorum böyle düşük değer olanlar hep kaybetmiş ya kimyasal olmuş ya dış gebelik… evde test yok canım sen hiç test yapmadın mı bu zamana kadar
Ben hiç senin gibi düşük değerle ilgili bir şey okumadım kötü düşünme sakın. Ben bugün yaptım ama anlamdım 7. Gündü benim bak var mı sence ? Tam emin olamadım ben. Yok gibi geldi bana.

Sanki silik gibi geldi daha önce hiç çıkamamıştı böyle dedim bekleyen bakalım olmadı Salı günü iş çıkışı direk kan vereceğim

Hayir canim ben 12 ile basladim 28 46 144 314 2900 seklinde ilerledim suan 5+5 teyim bnde 12 gorerek basladm kuzum neden oyle dusunuyorsun

Benim de 8 Ekim kan testi günüm Umarım birlikte burdan güzel haberlerimizi paylaşırız canımama benim 26 sında oldu transferim doktor 8ine gün verdi. Benimde iki tane 5. Gün embriyosu

arkadaşlar pozitifi gördükten sonra hiç üzüldüğünüz birşey oldu mu acaba üzülmek bebeğe zarar verir mi

Ben neler yasadim bir bilsen o kdr cok agladm ki 3 gun uyumadim uzuntuden muhakkak hisseder bebisler ama tek tesell henuz cok cok kucuk olmasi
Yaaa kaç gündür bende hep bunu düşünüyorum acaba zarar vermiş miyimdir diye çok teşekkür ederim canım buna cevap vermen benim için çok önemliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…