Evre evre hürrem 2000 in göbişi...

yok canım olmaz merak etme
senin göbişinle bebeğinin büyüklüğü arasında bir bağ yok demekki iç karnın geniş
vucut yapınla alakalı
zaten dr bebeğin normal olduğunu söylüyordura.s.

ewet normal olduğunu sölüyor..... inşallah ...herşey yolunda gider.. ve sağlıkla kavuşuruzküçük mucizeme.....
33. haftada 2200 gr dı .. inşallah 3 kilo doğar....

ewet normal olduğunu sölüyor..... inşallah ...herşey yolunda gider.. ve sağlıkla kavuşuruzküçük mucizeme.....
33. haftada 2200 gr dı .. inşallah 3 kilo doğar....

doğar canım merak etme son haftalarda ınanılmaz hızlı kılo alıyorlar..
allah bağışlasın ıns...hayırlı doğumlar..

doğar canım merak etme son haftalarda ınanılmaz hızlı kılo alıyorlar..
allah bağışlasın ıns...hayırlı doğumlar..

ayyyy inşallah tatlım ya.. bazıları bana çok zayıf doğacak bak gör diyorlar... özellikle ailedeki büyükler.. tahmin et artık... çok moralim bozuluyor...
ALLAH razı olsun inşallah RABBİM hayışlısııyla kavuşturacak bizi küçük mucizemle...:Saruboceq:

canım ablam maşallah çok tatlı gözüküyosun merak etme ablam benim kardeşimde çok kilo almadı ama son bir ayda acayip kilo aldı ve de çok güzel doğdu yiyenim............inşallah seninkide sağlıklı bir şekilde gelir sana..............bişey sorcam ablacım benim genelde adetime yakın kabız olurdum .....adet şimdi adet günüme 3 gün kala afedersiniz ama isal oldum 8 nisanda adet günüm........hamilelik belirtilerinde varmı böyle bişey merak eettim ve sormak istedim...........öpüyorum ablam kendine iyi bak.............

bende olmadı tatlım ama arkadaşım ın bunabenzer bir hikayesi oldu...hatta hamile olduğunu öğrendi RABBİNE şükürler etti iyiki kabız için ve ardından ishal için iyiki ilaç almamışım diye....
şimdi oda 1 ay oldu doğum yapalı..inşallah sendede öledir...:Saruboceq:.

:1no2:güzel dileklerin için sağıol ablam:1no2:ama olmadı adet oldum şimdi:uhm:napalım nasip deyilmiş bidaki aya inşallah:CüvCüv:

:1no2:güzel dileklerin için sağıol ablam:1no2:ama olmadı adet oldum şimdi:uhm:napalım nasip deyilmiş bidaki aya inşallah:CüvCüv:

oyyy kıyamam kurnazım.. yeni ay yeni umut diyelim.. kısmet.. RABBİM en hayırlı vakti bilir..senin için hep dua ediyorum zaten...:Saruboceq:

ayy maşallah göbüşüne çok tatlı ya çok yakışmış hamilelik çok güzel duruyo fazlada kilo almamışsın o yüzden daha güzel duruyo tü tü maşallah bebeği olmayanda seni görüp yapası gelir valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…