Evlilikte ilk gece?

Ay hatırlamıyorum ki hiç eşim mi soydu 😀😀 Gelinlik biber dolması oldu bizim. 😀😀😀 Eşim antepli efsane dolma yapıyorlar. Evimize çıkacağız ben kayınvalideye dolma verin işareti yapıyorum. 😀 Gelinliği çıkarmadan da yemeye abandık üstüme damladı. 😀 Bi de eteğine sigara külü düştü delik açıldı 😀 Eşim en son gelinliğin içine s...madan çıkar şunu modundaydı. 😀😀😀

Merhaba arkadaşlar.iki hafta sonra dügünüm var.Korona sebebiyle sade bir nikah olucak ama o şekil gerekti malesef.
Sorunum şu ki ilk gece sebebiyle heyecanlıyım biraz.Mesela eve ilk gidildiginde gelinligi erkek mi çıkarıyor,eger oyleyse cekiniyorum biraz sonucta eşim evet ama o sekilde ilk defa gorecek ve de namazı hemen kılmak mı gerekiyor?
O size kalmış aslında ☺️ Biz temmuzda evlendik bende tesettürlüyüm zaten terden yorgunluktan pertim çıkmıştı. Gelinliği çıkardım. Duş aldım eşimde aldı namazı kılmıştık vallahi sonrada yorgunluk kahvesi içmiştik 😅

Canım akışına bırakın bence :) zaten düğünde farketmiyosunuz ama eve gelince deli gibi acıktığınızı hissediyorsunuz bu yüzden eve yicek bişeyler koyun sen eşine önce duş almayı teklif et hem sıcak su gevşetir daha rahat hissedersiniz kendinizi, gelinliğini çıkarırken muhtemelen eşinden yardım alıcaksın zaten sonrasına da dediğim gibi duşa girersin o da o arada namazını kılar biz sonrasında yorgunluk kahvesi içmiştik kendinizi ilişkiye odaklamayın hemen emin olun daha çok zevk alırsınız :) şimdiden mutluluklar dilerim...

Merhaba arkadaşlar.iki hafta sonra dügünüm var.Korona sebebiyle sade bir nikah olucak ama o şekil gerekti malesef.
Sorunum şu ki ilk gece sebebiyle heyecanlıyım biraz.Mesela eve ilk gidildiginde gelinligi erkek mi çıkarıyor,eger oyleyse cekiniyorum biraz sonucta eşim evet ama o sekilde ilk defa gorecek ve de namazı hemen kılmak mı gerekiyor?
ben farklı bir şehirde evlenmiş olmam sebebiyle gelinliğimi otele gitmeden kendim çıkarmak zorunda kalmıştım. biz otele gider gitmez duş alıp namaz kılmıştık. ayrıca balonlar, mumlar ve güllerin bulunduğu bir ortamda utanmaya fırsat bulamıyorsun :) ambiyans önemli.

Önce duş sonra namaz.. eşimde bende 2 rekat şükür namazı kıldık..
Sonra o iş.. ama o kadar heyecan yapma çünkü ilk gün ilk sevişme hiçte keyifli değil..
🙄

Sarhoştum hatırlamıyorum:KK53:
Ama saç 2 günde anamızı ağlattı 😃 o tokalar nerelere nerelere sokmuşlar.dustan çıktım hala toka çıkıyordu 😃

Tek basina cikarabilecegin bi gelinlik değilse eşinle beraber çıkarırsın türbanı da tülü topuza dikmislerdi benim düğünümde haliyle makasla zar zor çıkardık gelinlikten kurtulduktan sonra doğru duşa gir abdest al senden sonra esin duşa girip abdest alsın sonra namazı kılın aceleniz yoksa o iş için biraz bişeyler yiyin hafif olsun sonra konu oraya gelecek malum hayatınızın en güzel ve özel anlari akışına bırak rahat ol sana dokunmasına izin ver çekinme...öyle yani gerisini sen halledersin :)))

Ben tesettürlüydüm kafamı da önden kapattım temmuzun 1i bi tarafımızdan terler çıkmış önce başörtüyü makasla keserek çıkardık sonra arkası boydan boya düğmeydi çözdü. Sonra dur elleme duş alcam dedim kalktım gittim. 🤣🤣
Temmuzun 1 ine kadar her şeyi aynı sadece tesettürlü değilim 🤭😂😂

X