Evlilikte ilk gece?

1. Kuaförler acik degil basi kim yapacak?
2. Nikah salonlari acik miymis?
3. Nikah memuru amca maskeyle mi soru soracak?
Sadece en yakinlar katilsa bile yine de kalabalik olur. Mesafe nasil korunacak.
Kafamda deli sorular..

Evlilikte ilk gece mi :KK70:
Eşim son misafirleride uğurlamak için çıktı :KK9:
Benimde gelinliğim üstümde
Birde tuvalete gitmem lazım :olamaz:
O gelinliklede gidemem tarlatan tüller bide beyaz yok olmaz böyle dedim :KK53:
Üstümü el çabukluğuyla çıkardım
Aklım sıra tuvalete gidecem daha eşim gelmeden giğinecem :KK70::KK70:
Gittim oy oy döndüğümde eşim gelinliğimi almış eline saf saf bakıyordu :KK14:
Şey tuvalete gittimde
Ben giyeyim üstümü dedim :KK70::KK70:
Yok canım ne gerek var dedi
Gülmeye başladı :KK12:
Duvağım beyaz astarım ve beyaz ayakkabılarımla
Tıpkı şirineye benziyorsun dedi :işsiz::KK70::KK70:
Gece gece nereden hatırlattıysan :KK53:
Ay gözümün önüne geldin öyle kusura bakma sesli güldüm 😅😅😅😅😄😄

1. Kuaförler acik degil basi kim yapacak?
2. Nikah salonlari acik miymis?
3. Nikah memuru amca maskeyle mi soru soracak?
Sadece en yakinlar katilsa bile yine de kalabalik olur. Mesafe nasil korunacak.
Kafamda deli sorular..
Konu sahibi onu sormamış onlar önemsiz. Gelini kim soyacak 🤷

Ben gelinliği çıkarmamıştım ahahah
Of evin içinde kahkaha attım resmen bu saate :KK70: 30 küsür yaşındaki kuzenim de BANA sormuştu gelinliği damat mı çıkarır diye (büyük harflerle yazmamın sebebi sülalemizde tarz adetlerden en uzak kişi olmam) uğraştık çıkaramadık, damadı çağırdık o da çıkaramadı sonra evlerine gittiler, her şeyi çıkarmak 3 saatlerini almış :KK70:

Of evin içinde kahkaha attım resmen bu saate :KK70: 30 küsür yaşındaki kuzenim de BANA sormuştu gelinliği damat mı çıkarır diye (büyük harflerle yazmamın sebebi sülalemizde tarz adetlerden en uzak kişi olmam) uğraştık çıkaramadık, damadı çağırdık o da çıkaramadı sonra evlerine gittiler, her şeyi çıkarmak 3 saatlerini almış :KK70:
İyi gerdeğe girebilmişler o yetenekle 😂😂

Benimki arkadan bağlıydı ve kuaför abla öyle bi sıkmış ki, benim çıkarmam zaten imkansız, o yorgunluğun üstüne 1 saat uğraşmıştı eşim :KK70:

Sonra da heves bitişi ve kapanış ahjdhsbdns

X