Evliliğimde içinden çıkamadığım büyük sorunum /Cinsellik

Siz mi öpmekten mideniz bulanıyor yoksa sizin öpüldünügünuz zaman mi eger siz yapmaktan hoşlanmiyorsanız eşinize söyleyebilirsiniz.
Ben öpmekten midem bulanıyor. Bir defasında kusmuştum mesela zevk suyundan dolayı. Açık yazdım kusura bakmayın. Biraz hijyen takıntım var eşim de hijyeniktir ama benim için almıyor.

Ben öpmekten midem bulanıyor. Bir defasında kusmuştum mesela zevk suyundan dolayı. Açık yazdım kusura bakmayın. Biraz hijyen takıntım var eşim de hijyeniktir ama benim için almıyor.
O zaman siz yapmayın söyleyin yapmak zorunda değilsiniz ona da söylersiniz benden isteme diye neyden hoşlanıyorsanız o tarzda ilerleyin

Bence bi baska doktora daha danisabilirsiniz.

Regl dongunuzu takip edip, istegin arttigi gunlerde ayrica hazirlik yapip o moda girmeye calisabilirsiniz, gece kiyafeti belki hafif alkol falan.

Libidoyu artirdigi soylenen gidalar var, keciboynuzu findik fistik, duzenli menunuze ekleyebilirsiniz.

1 yil cok uzun sure degil, denemeye devam edin. Olumlama da yapabilirsiniz, bu durumla ilgili pozitif cumleler kurun her gun duzenli olarak mesela.

Bence siz önce bir tek başınıza masturbasyon yapmayla başlayın. Nelerden hoşlandığınızı anlayın sonra eşinizi yönlendirin. Belli tarz bir fantezi ilginizi çekebilir. Ya da biraz şarap loş ışık, iç çamaşırı kombinasyonu sizi daha da isindirabilir. Tek başınıza da sorun yaşıyor musunuz?

Bunu bile bile evlendiyse şu an niye evlilikte sorunlar oluyor? Adam zaten kabul etmiş isteksiz olduğunuzu. Evliliğin sorumlulukları var. Bunlardan biri de tatmin edici cinsellik deneyimleri. Cinsel istek yoksa yok. Hormonal bir sey yoksa zaten çözüm de yok.

Siz gerçekten bambaşka bir şeye takılıp kaldınız. Bakın konu bu değil, soru bu değil. Ben bunu nasıl çözebilirim diye soruyorum. Siz evlilik kısmına takıldınız. Bizim sorunumuz bu, bu kısmı sizi inanın ki ilgilendirmiyor.
Ben en önce kendim için bu sorunu çözmek istiyorum. Bilgi sahibiyseniz, cinsel terapi için önereceğiniz biri varsa yorum yazabilirsiniz ama yoksa lütfen konuyu daha fazla dağıtmayın.

Büyük ihtimalle bu senin kafandaki düşüncelerden dolayı oluyor en iyisi iyi bir uzmandan yardım almak. Bunun yanında sağlıklı beslenme, kişisel bakım, spor, takviyelerle ilgileniyorsan belki bir katkısı olur. Hiç mi istemiyorsun ne bileyim yumurtlama haftasında adet öncesinde vs daha fazla istek oluyor ya sende hiç mi olmuyo

Bunları da denedim. Adet öncesi rüyamda orgazm olduğum zamanlar oluyor. Fakat reel hayatta asla bir şey hissetmiyorum.

Bireysel psikoterapi alabilirsiniz kendinize yapacağınız en büyük iyilik bu olur

Geçen seneye kadar adet öncesi hafif bir isteğim oluyordu. Rüyamda orgazm oluyordum ama evlendikten sonra iyice azaldı başarısız denemeler sonrası. Bu durumu o kadar dert ettim ki artık psikolojim çok etkilenmiş durumda

Fanteziler de önemli aslında. Aseksuel olan bir arkadasim tesadüf eseri kendisini tahrik eden bir şey bulmuştu. Sonrasında eşi ile bunu deneyip çok hosuna gitmişti. O zamana kadar işkence gibi gelen cinsellik farklı bir hal almış. Tabi adamın da bundan hoslanmasi gerek elbette. Bağlanmalı falan seyler. Başka türlü nefret ediyordu

Tabiki. Onu demek istedim.biz oyle kapali buyutulduk ki , cinsellik ayip tan oteye gidemedik ne yazik ki kesif etmek soyle dursun,ciplakligimizdan utandik..

Mastürbasyon yapıyormusun ? Bu sorurada cevap vermemissiniz , kendi kendinize tatmin oluyorsanız alıskanlık haline gelmiş olabilir

Ne kadar sert konuşuyorsunuz
Kadincagiz derdine derman arıyor yapabileceğim bir şey var mı diye konu açmış.

Ne kadar sert konuşuyorsunuz
Kadincagiz derdine derman arıyor yapabileceğim bir şey var mı diye konu açmış.
Hanımefendi bu konu hakkında eşimi kandırdığımı, zorla evlendiğimi, bu konuda çaba göstermediğimi, öylesine yatıp durduğumu kafamı kuma gömdüğümü falan yazıp duruyor. Bizimle yaşıyor galiba, anlamış değilim bu yargılara nasıl vardığını. Evlilik kararı ve sonrası bizim sorunumuz, bu kimseyi ilgilendirmez. Biz düzeleceğine inandık ve yola çıktık. Şuan da bunun için çabalıyoruz. Hanımefendiyi hiç ilgilendirmeyen bir kısma takıldı kaldı. Ya sen konuya vakıfsan soruma cevap ver değil mi ?

Boşver herkes stres atmak için yer arıyor.
Piskolojini bozma gereksiz seylerw

bence de soru sahibine gereksiz çıkışlarda bulunulmuş. adam daha problematik, belli ki adam birilerine cinsellik için yalvarmayı seviyor ki bilerek evlenmiş. düzenli cinsel hayatı olan birisi ile sevgili olsaydı allah bilir o kadını ucuz kadın diye kodlardı bilinçaltında ki, konu sahibinden yana kullanmış eş seçimini.. hiç acınmayacak bir kafa yapısına acıyorsunuz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…