Evladıma kıydım ben

Aslında yazan herkesin haklılık payı var.
1- 3 aylık ilişki için bebek epey büyük bir şok. Buna katılıyorum.
2- Adamın kriz yönetimi anlayışı benim midemi bulandırdı. @Bibibella ve KudrAlobar KudrAlobar hatun adam istememekte haklı demişler. Buna tamam. Ama yöntemi böğğğ yani. Düğün olmadan gebelik yüzünden bizi dışlarlar, organizasyon yapamayız falan gibi argümanlar kusura bakmayın ama b.k gibi. Bir de ağlayıp sızlamış, iyice duygusala bağlamış, dramanın suyunu çıkarmış. Ki konu sahibi arıza çıkarmadan kuzu kuzu kürtajını olsun diye. Kızlar sizce de fazla planlı ve iğrenç değil mi?
3- Ben baba olmak istemiyorum deseydi bu kadar gıcık olmazdım. Ama ne renk olduğu belli olmayan tavırlar, samimiyetsiz dramalar falan uyuz etti beni.
ewt sızle aynı dusunuyorum

adam bu kadınla ilişkiye başlarken bir gün ben bunla evlenebilirim diye düşünmemiş o çok belli.o yüzden en doğru karar verilmiş.o adamdan da hemen ayrılmalı ayrıca
Zaten adamın kriz yönetimi belli ediyor nasıl biri olduğunu. O yüzden ben de ayrılmalı dedim.
Mertçe çıkıp bak X, evet şu an bir gebelik yaşıyoruz. Ama ben baba olmaya hazır değilim. Şu an maddi manevi olarak bir bebeğe yetebileceğimi düşünmüyorum dese, çok daha dürüst bir yaklaşım olurdu.

Aslında yazan herkesin haklılık payı var.
1- 3 aylık ilişki için bebek epey büyük bir şok. Buna katılıyorum.
2- Adamın kriz yönetimi anlayışı benim midemi bulandırdı. @Bibibella ve KudrAlobar KudrAlobar hatun adam istememekte haklı demişler. Buna tamam. Ama yöntemi böğğğ yani. Düğün olmadan gebelik yüzünden bizi dışlarlar, organizasyon yapamayız falan gibi argümanlar kusura bakmayın ama b.k gibi. Bir de ağlayıp sızlamış, iyice duygusala bağlamış, dramanın suyunu çıkarmış. Ki konu sahibi arıza çıkarmadan kuzu kuzu kürtajını olsun diye. Kızlar sizce de fazla planlı ve iğrenç değil mi?
3- Ben baba olmak istemiyorum deseydi bu kadar gıcık olmazdım. Ama ne renk olduğu belli olmayan tavırlar, samimiyetsiz dramalar falan uyuz etti beni.
Ben bişi demedim ya, beni karıştırmayın. Bu topa girmek istemiyorum 🙄

D
Bak hele az daha okumaya evam ettim döndüm kıza kızıyorum. Ay ben girmeyeyim bdv filan. :rolleyes:
Doğurunca zaten giremeyeceksin :KK70:
Bak benim sahibem beni ancak saldı :KK70: tüm gün ağladık çok şükürrrr. En son yeterrrrrrrr diye ayıcığa tekme attım :KK70:

Yüzeysel derken? Hamilelik öyle dısardan olabilecek bişey değil yani...Yüzeysel derken herhalde duygusal manada daha tam sevgili değildik demek istedin...

Bu kadar Türk filmine bağlama bence çünkü düşünüp taşınıp bu kararı almışsın...Kendin de aldırmayı istemişsin aslında...Düşündün kararını verdin ve bitti önüne bak artık o adamdan da ayrıl...Bu kadar dramatize ederek kötü psikolojilere gidersin, kararın doğruymuş zaten...

Tahterevalli de vardı :KK70:
Ne zor şartlar altında

Tahterevalli de vardı :KK70:
Ne zor şartlar altında büyüdük 😬
Bakire son nesil olabiliriz. Herkes özgür ,bedenı hakkında tüm kadınlar özgür. Ama şöyle de bır gerçek var. Sonuçlarını düşünmek gerekir,kızcağız travma yaşıyor x kişi için güneşli günler devam edebiliyor. Demekkı cinsellık özgürlük değilmiş.. Bılınclı olmak demekmiş.

Zaten adamın kriz yönetimi belli ediyor nasıl biri olduğunu. O yüzden ben de ayrılmalı dedim.
Mertçe çıkıp bak X, evet şu an bir gebelik yaşıyoruz. Ama ben baba olmaya hazır değilim. Şu an maddi manevi olarak bir bebeğe yetebileceğimi düşünmüyorum dese, çok daha dürüst bir yaklaşım olurdu.
kıvırmış kılıfına uydurmuş bu olaydan da tereyağı gibi sıyrılmış çok haklısın.zaten 1 aya kalmaz bir bahaneyle de ayrılır konu sahibinden

kıvırmış kılıfına uydurmuş bu olaydan da tereyağı gibi sıyrılmış çok haklısın.zaten 1 aya kalmaz bir bahaneyle de ayrılır konu sahibinden
Bana da öyle geliyor. Niye biliyor musun? Konu sahibinin yıkıntısını toplamak zor gelecek. Uğraşmak istemeyecek. Ben de Rosa isem, böyle olacak bence. Bu tip adamlar, iyi gün dostudur. Yıktıklarını toplamaya tenezzül etmezler.

Vallahi demedim ya. İçimden geçirdiklerim de mi yorum olarak düşüyor acaba buraya 😂 çekmeyin beni bu batağa 🙄
Bebek doğur lütfenn tam bi çete oluruz o zaman :KK70: bugün biri konu açmış ya bebeği istedi diye aldatan adamdan bebek yapacakmış. Sende benim için yapıver . Söss aldatmam. İzci sözzüü:KK70:

Bana da öyle geliyor. Niye biliyor musun? Konu sahibinin yıkıntısını toplamak zor gelecek. Uğraşmak istemeyecek. Ben de Rosa isem, böyle olacak bence. Bu tip adamlar, iyi gün dostudur. Yıktıklarını toplamaya tenezzül etmezler.
Evette Rosiciğim takılma kıvamında bile değillermiş. İkiside sadece eğlenmişler ve biraz da ileriye gitmişler. Adam asla evlenmeyi düşünmediği birinden neden çocuk sahibi olsun ki ?

evet bazı adamlar var sex vs yaşamasan da birden hayatından çıkıverirler ansızın sebebini bile bilemezsin öylece kalakalırsın.bu tür toksik adamlara kimse prim vermesin ki yokolsunlar

X