Evladıma kıydım ben

Sevgilim deme bence öyle 3 aylık tanıdığın birine. Ondan uzak dur bence

Keske, keske kurgu olsa. Gerçek gibi gelmiyor degil mi dışardan bakınca
Öyle dua ettim ki günlerdir rüya olması icin
Bir yanım hala inanmıyor bunlarin benim basima nasıl geldiğine
Geçmiş olsun. Artık yapıcak bir şey yok, geçmişe takılı kalmayın. Bir anne adayının, dünyaya getirmeyi planladığı çocugu üzerinde sorumlulukları vardır. o çocugun, sizin onu dünyaya getirdikten sonra mutlu ve huzurlu bir sekilde büyüyebilmesi için huzurlu bir ortamın varlığına ihtiyaci var. Anladığım kadarıyla siz bu ortamı onu sağlayamayacaktınız. Böyle bir durumla karşılaşınca "aman olmaz böyle bir sey" deyip kestirip atmamışsınız, baba adayını ikna etmeye çalışmışsınız. O da en basından istemedigini söylemiş zaten geriye pek de bir seçenek kalmıyor açıkçası.

Bu arada bu konu, siz ve vicdanınız arasında çözülmesi gereken bir konu. Baskalarının, yasadıginiz bu duruma karşı olumsuz fikirleri sizi intihara sürükleyebilecekse, zaten burda böyle bir konuyu paylasmaniz çok yanlış. Psikolojik olarak dirayetli olan her türlü yorumu kaldirabilecek olan insanların burda konu acmasi gerektigini düşünüyorum. Bu aralar bu tarz seyler cok okuyorum burda; intiharın esigindeyim kötü yorum yapmayın felan yazan bir sürü kullanıcı var. Böyle bir psikolojideyseniz burdan konu açmak yerine bir uzmandan yardım almayı deneyin. Bu sekilde zaten hali hazırda kötü olan ruhsal durumunuzu hepten bozmayın. Atiyorum cocuk sahibi olmak icin yaptıği tüm uğraşlara rağmen bgn negatif sonuç alan birisine denk gelir konunuz, sonra sizi yerden yere vurur; yani sizin konunuza bununla ilgili uyarıda bulunmanız çok da bir engel teşkil etmeyebilir herkes için.

Bu arada ailenizi bu konuyla ilgili suclamaya da pek hakkınız oldugunu düşünmüyorum. Sizi vakti zamanında çok kısıtlamış olabilirler ama bu kısitlamaları muhtemelen ilerde böyle bir durum (icerisinde bulundugunuz durum gibi) la karşılaşmamak adina yapmis olabilirler. Nasil ki sizin yüzeysel ilişkiniz hamile kalmanıza engel olamadıysa, onların da sizi karşı kısıtlamaları engel olamamış. Demek istedigim herkes hatalar yapar önemli olan bu hataları göğüsleyebilmektir. Giden icin artik yapabileceginiz bir şey yok ama kendi hayatiniz için var.

Siz korursunuz bizi diye dalga geçildiğiniz durumu ciddiye alıp nasıl korurum ki diye düşünüp bide üstüne hoşuna giden sizin gibi kaç kişi vardır acaba ? Gerçekten üzücü
Aynen çok ciddiye aldım benim niye hoşuma gitsin sen gel sen koru dersen bende dalgamı geçer gülerim .

Bence üzücü olan doğru düzgün korunmadan gebe kalınıp kürtajla alınmak zorunda kalan bebek en üzücusu bu .. hoş bazıları da bebek olarak görmüyor yaa oda ayrı bı mevzu ..

Valla bekarlıktan beri üyeyim kkya o zamanda yüzeyseli anlamıyordum evlendim yine anlamıyorum gizli bilgi galiba çözemedim :)))

Vicdanınızı rahatlatmak ve sevgilinizi aklamak için yazdıgınız bahanelerle boşuna kendinizi kandırmayın. Olan olmuş artık kendi canınıza kıymak konusu da saçma. bu yanlışınızı dünyada telafi edebilecek iyiliklere yönelin

O kadın tatile gitmisti, bebek acliktan ve susuzluktan günlerce kivranip aci cekerek ölmüştü, hic unutmuyorum ben de, bana asil travma boyle biseyin yasandigini bilmek.
Bu olay bende de travma yaptı
Oğlumun mamasını 2 dk geciktirsem ve ağlama krizine girse açlıktan aklıma hemen o bebek gelir. Ne kadar ağladı? Nefessiz kaldı mı ağlamaktan? Oğlum gibi ağlarken katıldı mı? Ne zaman vazgeçti de sustu diye düşünür dururum içim yanar. Anneye de diyecek lafım yok allah oslah etsin

öncelikle Rabbim yardımcınız olsun. şuanda yapacağınız tek şey o kişiden ayrılmak ve Allaha sığınarak tövbe etmek. canınıza kıymak gibi bir hataya sakın düşmeyin. Allahın merhametine sığının.
Bir erkek ne olursa olsun sevdiği kadına sahip çıkmalı. Böyle biri evlendiğinizde size ne kadar sahip çıkar oda meçhul. başı sıkıştığında tüm sorumluluğu size atıp herşeyi size yükler. Çok geç olmadan hayatınızdan çıkarın.

Of çok üzüldüm Allah kimseye böyle durumlar yaşatmasın. Hamileyim, duygusalım gözlerim doldu ona oyuncak aldım dediğin yerde. Eşim niye ağlıyorsun diyor

Asla kınamıyorum seni. "Kimsenin hikayesine gülme! Yol uzun, daha seninki bitmedi" diye bi laf var. Allah yardımcın olsun senin hikayen de bundan sonra güzel devam etsin inşallah

Sizi bebeğinizden vazgeçmek zorunda bırakan adamı sizce de fazla korumuyor musunuz? Tek çıkış yolu kürtaj mıydı ailenizin karşısına çıkıp evlenmek için elinden geleni yapardı bahsettiğiniz kadar değer veren erkek. 3 aylık bir ilişkiyi fazla büyütüyorsunuz sizin duygularınız gercek olabilir ama karsi tarafın duygularının sizle aynı olduğunu düşünmüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…