evde spor günlüğüm

günaydınlar her gün buraya gelip yazmayı çok seviyorum beni motive diyor :) keşke bi kaç kişi daha gelse de beraber yapsak benden başka yapan yok mu yahu hadi kaldırın popişleri

neyse dün göğüs-ön kol ve hııt workout antrenmanları yapıldı. göğüs yaparken bi hafif kilo bi ağır kilo dambıl kullanılıyor. ben de 2 ve 3 kilo dambıllarımı kullanıyordum. baktım 3 kilo artık hafif gelmeye başladı sanki. ön kol antrenmanının 3. setinde 3 kg dambıl ile yaptım süperdi. çok iyi hissettim sanırım artık 3 kg ya geçiyorum. perşembe ve cumartesi günü (cuma günü yolda olacağım için sporu cumartesi yapacağım) 3 kg ile yapayım bakalım. nasıl olacak. gerçi cumartesi günü memlekette 3 kg su şişesi umarım bulurum :)
bugün dinlenme günüm tabiki boş durmuyoruz. bugüne planım ilçeye yürüyeceğim. 45 dk sürer. sahilde biraz yürüyem. fotoğraf çekerim gün batımı filan, kitap okurum sonra bi dondurma yerim (ödülü hakkettim ) sonra otobüsle (iyi olursam yürürüm dicem de bavul hazırlamam lazım eve gidip bakcam duruma göre) eve döneyim sonra bavul hazırlama bla bla.

hadi sporla kalın benim program yoğun :)

Son düzenleme:
günaydınlar

dün dinlenme günümdü dediğime bakmayın sakın yürüyüşe çıktım15.719 adım atmışım. gayet iyi. dondurmamı da yedim 2 topcuk kalorisi çok değil eve geldim bavul hazırla filan yorulmuşum biraz . neyse bugünde merkeze gidip alışveriş yapcam biraz annemin siparişleri var da . sonra sporumu yapıp bavulumun eksikliklerimi tamamlayacağım ve yarın ben gider

bugün kalça -karın ve hııt workout var. yarın yoldayım sporumu cumartesi günü yapacağım. hadi sporla kalın :)

günaydınlar

dün spor yapamadım ama bir sorun neden? regl oldum. ilk gün spor yapmıyorum ağrım oluyor vs. zaten yapsaydım da artık gece kaçta yatardım bilmiyorum dışardan gel, yemek hazırla, evi temizle, bavul hazırlığının son rötüşlerini yap derken saat geç oldu zaten. yani spor yapmış kadar oldum. bugünde yapamıyorum yolcudur abbas durumu. dün ve bugünün sporlarını cumartesi ve pazar günü yapacağım tabiki aksatmak yok. benim kitabımda aksatmak olmaz.

neyse ben bugün tatile gider. bol bol yüzeceğim ( iyi ki dün regl oldum yani) . 1 hafta çok hareketli zamanlar beni bekliyor. o göbek güzelce erisin artık. tabi yemeye de dikkat etmek gerek. yani inş. bakalım nasip :) hadi sporla kalın :)

günaydınlar

tatil sonrası mesai başladı zor geliyor vallahi. tatilde spor biraz aksadı. neden dediğinizi duyar gibiyim ya da ne sandın ki tatilde spor mu yapılır zaten demiş olabilirsiniz ilk haftaki sporumu yaptım. perşembe cuma günü yapamadığım sporlarımı cumartesi pazar yaptım. sorun yok. ama pazartesiden itibaren olmadı evde durmadım çünkü gezdim bol bol. yani hareket ettim. denize gittim, yüzdüm. aslında hareket çok ettim yani. hareketsiz kalmadım. tatlı da biraz yedim ama abartmadım neyseki :) kilomu da tarttım 51 kilo 400 gr mışım. en son 50 idim ramazan bayramında tartıldığımda ( yalnız kilo almadım şöyle aslında inceldim baya kastan aldım yani kas ağırlığım arttı. kilom değil sevindim yani :) ve en kısa zamanda eve tartı almam lazım memlekete gidince tartılıyorum aslında tartıyla da işim yok ki benim hedefim incelmek, kas yapmak vs. neyse yine de bulunsun şu yağ ölçer olan tartılardan alcam zaten yağıma filan da bakarım

neyse dün dünde kaldı bugün tekrar başlıyorum devamke :) bugün omuz- kalça ve plank challenge (karın kası için artık karın kası antrenmanlarına geçiyorum) antrenmanım var. haydi bakalım sporla kalın :)

günaydınlar
ah bu ben utanarak yazıyorum bugün şuraya. dün spor yapmadım. canım istemedi. işten sonra dışarı çıktım eve geldim saat 8. canım o kadar istemedi ki.ev de dağınıktı evi topladım. zaten daha toparlanamadım yolculuk sonrası her yerim ağrıyor uyuşmuş. ama bugün yapcam sporumu çok vicdan azabı çektim zaten. hafta da 4 gün yapıyorum spor kaydırmalı bir şekilde yapacağım. söz söz kendime sözüm olsun buraya da yazdım.

neyse sporla kalın :)

günaydınlar

dünkü utanç verici posttan sonra geldim sporumu yaparak tabiki. dün sporumu yaptım aksatmadım ay özlemişim ya yapmadan önce zor geliyordu ama rahatladım. spor yapınca kendimi iyi hisedediyorum kesinlikle. sporun psikolojiye etkisi çok iyi. pazartesi günkü antrenmanımı dün yaptım. bugün dinlenme günüm zaten kursum var ve sonra konsere gideceğim. haftasonu dinlenme günümde yapamadığım telafi sporumu yapcam tabiki.

dün itibarıyla omuz- kalça ve plank challenge yapıldı. sixpack lerim çıkacak sanki ya bu sabah pantolonu giydikten sonra bi baktım göbeğime dümdüz çok güzel gözüküyor. ya ben başarıyorum galiba. zaten artık karın kası antrenmanlarına geçtim bu haftadan itibaren. hadi bakalım. henüz ölçülmedim bakalım belim ,göbeğim kaç cm çıkacak. bu arada popomda da gözle görülür bi kalkıklık var. yani büyüme değil de hafif yuvarlaklaştı sanki böyle kalktı filan. hoşuma gidiyor. özgüvenim kendime gelmeye başladı. (bi ara kendimi beğenmiyordum da zaten ondan başladım spora )

bu arada hiç bahsetmedim ben geçen sene bi mayokini almıştım. o zaman tabi belim kalın göbeğim var. yanlardan taşıyordu biraz. bayramda tatile gidince giydim ya bu kadar mı farkeder gerçekten çok güzel oldu ama daha da gelişmek istiyorum henüz yolun başındayım 6,5 ay oldu (gerçi ilk başta yanlış spor yaptım ilk başta anlatmıştım) 1 senem dolunca istediğim vücuda ericem bence hedefim o. sonra tabiki devam ömür boyu sağlık için. bırakırsam başa dönerim

neyse çok konuştum ama güzel oldu umarım başkalarına da yardımcı olabiliyorumdur benden görün başlayın spora hiç boşuna değil yani evde de spor yapılabiliyor daha ben alet alcam eve yürüme bandı, bench sehpası ay bi de direnç bandım yırtıldı yeni almam lazım eksikliklerim var. ay bu arada ben 3 kg dambıla geçtim bunu nasıl unuttum söylemeyi. tüh bana . artık 3 kg ile yapıyorum 2 kg az geliyordu sanırım 4 kg sipariş vermenin zamanı geldi mi

neyse hadi sporla kalın :)

günaydınlarrrr

dün yazmadım zaten çarşamba günü dinlenme günümdü bişey yapmadım. kursa gittim konsere gittim geldim filan. dün de göğüs-ön kol antrenmanımı yaptım ve ayrıca plank challenge yaptım. kardiyo vardı konsere gidecektim o yüzden onu yapmadım konserde bol bol dans ettim kardiyo yaptım sayılır. önceden spor yapınca ayılan bayılan ben konsere gidiyorum nasıl geliştim kendime hayret ediyorum.
bu arada pazartesi günü ölçülme günüm yaklaştı bakalım ne çıkacak. artık eskisi kadar çabuk incelemiyorum yavaşladı yarım cm filan anca. ama şuan aynadaki görüntümden memnunum. crop giyebiliyorum en azından çekinmeden :) çok az alt karın bölgesinde (simit bölgesi) biraz daha incelirse daha iyi olacağım sadece. 2 cm diyelim hadi.

bugün kursa gideceğim yine. artık gelince spor yaparım diye düşünüyorum. saat 9da gerçi yarın tatil büyük ihtimal yaparım zaten salı günü aksattım. bugünde aksatırsam haftasonu spor yapcam. bi gün dinleneyim zaten pazar günü full dışarda olacağım. cumartesi günü o aksattığım sporu yapcam. pazar dinlenme ( dinlenme derken yine full dışardayım yani gerçekten dinlen-me yani )
neyse bugün ne vardı perşembe günkü sporu yapcam. malum bir gün geriden geliyorum. kalça- karın kası- simit bölgesi egzersizleri ve hııt workout varmış hadi bakalım. az önce zaten simit bölgesi demiştik. inceltelim artık.

hadi sporla kalın ne çok konuşmuşum artık kendimi deli hissetmeye başladım bi Allahın kulu yok mu katılacak. hadi ya spora gelin hadi hadi çıkın çıkın gelin :)

ay bu arada yarın yazmam hafta sonu girmiyorum buraya. yarına da sabah kalkınca bir gün geriden geliyordum ya hani cuma günkü egzersizlerimi yapcam. onlarda sırt-arka kol karın kası ve dün yapmadığım kardiyoyu yapayım kalmasın o da konser monser bahane etmeyelim . sonra güzel bi kahvaltı yapalım oh mis. hafta sonunu seviyorum ya hadi sporla kalın pazartesi görüşürüz :)

Günaydınlar

güzel bir hafta güzel bir ay olsun inş :)

gelelim kuru fasülyenin faydalarına
cuma günü antrenman yapıldı ama karın egzersizlerinin bazıları eksik kalmış olabilir. ben tatil sonrası odaklanamadım ya ne spor ne işe ne evime. yani odak sorunu yaşıyorum. gerçi 27 gün sonra tekrar tatile çıkacağım onu bekliyorum belki de ondan bilmiyorum. neyse cumartesi günü spor yapıldı cuma günkü eksik karın egzersizleri de tamamlandı yani tamamladım sorun yok. hııt yine yapmadım çünkü konsere gittim orda hopladım zıpladım filan. bu hafta kardiyo yapmadım yani. neyse konserler bitti çıkışta sporu bozacak aktivite yok bu hafta. spora devam.

ve hafta sonu vücut ölçülerimi aldım. 1 temmmuzu bekleyemedim. zaten haftaiçi sabah zor olurdu işe git hazırlan alayım dedim haftasonu rahat rahat. hadi bakalım neler değişmiş eski verileri de hemen paylaşıyorum

haziran ayı ölçülerim
bel 68
göbek (alt karın) 80
kalça 92
bacak 51
kol 26

temmuz ayı ölçülerim
bel 67 (66 ile 67 arası çok geldim gittim 66,5 ta olabilir neyse 67 dedim)
göbek (alt karın) 79
kalça 93
bacak 50
kol 26 (kol aynı)

1 cm incelme yaşandı zaten artık yavaş yavaş gidiyor. neyse en azından gidiyor. tatil sonrası da olunca yine iyi ben kesin incelme olmamıştır demiştim bacakta 1 cm incelmiş bacakta problemim yok güzel gözüküyor neyse :)
kalça her ay 1 cm bi kalınlaşıyor bi inceliyor anlamadım 95 cm di spora başlarken inceldi. bu ay kalçaya yoğunlaşma kararı aldım 95 cm yapacağım yine. ve haftada 2 gün kalçayı 4 e çıkarıyorum yani her sporda kalça yapacağım. üst vücutları 3 set yapıyordum 2 set yapabilirim diye düşünüyorum. onun yerine kalça ekleyim bakalım nasıl olacak. karına zaten devam karın kasına yönelik zaten artık antrenmanlarım. o sixpack ler çıkacak.:) ve 65 cm olsun artık şu bel yaaaa.

ya şuan vücudumdan kalça hariç memnunum kalçayı büyütmek istiyorum ben daha çok karına yönelmiştim. artık karnım iyi durumda (artık kas istiyorum karında ) o yüzden kalçaya da yoğunlaşabilirim. hadi bakalım ben şu antrenmanlarımı düzenleyeyim. büyüsün popişler incelsin beller sporla kalın :)

Merhaba, sanirim sana arkadas olmaya geldim sos-fel :)
Ben bir basliyorum evde spora sonra tekrar birakiyorum. Artik rutin olarak yapmak istiyorum. Belki bu sekilde birbirimizi motive edebiliriz ^.^
Bu arada yurtdisindayim, yabanci klavye ile yaziyorum o yuzden bu sekilde yazi seklim :)
ben aksama kadar calisiyorum, simdiden 253 kalori yakmisim. Hedef gunluk 500 kalori.
Isten sonra biraz yuruyuz yapacagim (kardiyo) sonra da Bugce Kondakcinin bir karin bir de bacak antremani videosunu yapmak istiyorum.
Hedefim belimi daha da inceltmek, gobegi eritip karin kasi yapmak ve basenleri inceltmek. Boyum 1.65, kilomu bilmiyorum yarin tartilacagim.
Ayrica bugun dukan birasi da yaptim ilk defa bakalim ödemlere iyi gelecek mi :)

günaydın hoşgeldin ay sonunda arkadaş geldi nasıl sevindim aylardır kendi kendime konuşuyorum burda

evde spor biraz öyle oluyor bende yıllar önce evde çok başlayıp bıraktım ama spor salonlarının da halini görünce sinir oldum dedim evde yapabilirim evi spor salonu haline getirdim :)

Buğçe kondakçının videolarını gördüm izledim o da iyi. ben tuğçe alpaydan çalışyorum. uzun zamandır spor yapmıyorsan sana 1- 2 ay tüm vucuttan başlamanı öneririm. bölgesel spora daha sonra geçersin. bende en başta bölgeselden başladım direkt etkisi olmadı ve çok yordu. beslenmede önemli hatta %30 spor %70 beslenmedir. mesela benimde önce belim kalındı yağ yakmam gerekiyordu kalori açığı oluşturdum şuan belim inceldi kas istiyorum şimdide ona göre besleniyorum. senin de hedefin o şekildeyse kalori açığı oluştur telefonda uygulamalar var ben ordan takip ediyorum. mesela ben şekeri azaltmıştım. (tamamen bırakamam o zor gibi :)) buğday ununu bıraktım. yulaf veya tam buğday unu kullanıyorum tatlı yapacaksam artık. yulafla dost oldum. her gün spor öncesi yulaf yerim. bu arada çok seviyorum yulafı zorunluluktan değil yani. gerçekten şeker ve hamur işini bırakınca o göbek eriyor. gözümle gördüm yanına da sporu ekle kombo yani

dukan birası ne onu bilmiyorum etkisi nedir. hadi bakalım her gün yaz buraya bekliyorum pes etmek yok.biz güçlüyüz başarırız. sporla kal :)

günaydınlar

ya bugün çok mutluyum spor arkadaşı buldum. aylardır kendimle konuşmam bitti inş diyelim :)
neyse dün itibariyle omuz- kalça -karın plank challenge yapıldı. plank hareketleri gerçekten zor bu arada. ama o kasın çıkması için olması lazım tabi kolay değil. ay bugün kot pantolon giydim aynada popomu beğendim. sanki güzel görünmeye başladı. he bu arada şundan da bahsetcem. ben at kılı fırçası almıştım. 1 aydır kullanıyorum nerdeyse. böyle popomda pütürlük olurdu. artık o pütürlük yok. ay yumuşacık. bi de şu çatlaklarda gitse neyse düzenli kullanmaya devam. çok şey istiyorum galiba.

bugün göğüs-ön kol -plank challenge -kalça ve hııt workout antrenmanım var. baya da varmış. hepsi toplam 1,5 saat yapıyor ya. üst vücudu artık 2 set yapacağım. kalçaya ağırlık vereceğim. hadi bakalım sporla kalın :)

ayy sporsuz kalınca kendimi bi hiç gibi hissediyorum
tam başladım şimdide sakatlandım hem de ayaktan püüff neyse geçsin de ben de katılırım sana
arkadaş olunca daha güzel oluyor

ayy sporsuz kalınca kendimi bi hiç gibi hissediyorum
tam başladım şimdide sakatlandım hem de ayaktan püüff neyse geçsin de ben de katılırım sana
arkadaş olunca daha güzel oluyor
ay beklerim hoşgeldin geçmiş olsun bu arada hemen gel aramıza

Günaydınlar

dün göğüs-ön kol -plank challenge -kalça ve hııt workout antrenmanı yapıldı. yuvarlak kalça diye bir antrenman vardı 17 dk sadece etkisi kocaman ay nasıl ağrıdı popişim nasıl neyse devam sonrasında öldüm tabi. havalar çok sıcak sıcakta spor yapmak ölüm ya. klima yok evde vantilatörle idare ediyorum şıp şıp terliyorum. valla zor gelmeye başladı artık. birazda sıkıldım aynı antrenmanlar neyse temmuz sonunda 3 ay oluyor. değiştircem programı. değişiklik iyidir. bugün dinlenme günüm kursum var zaten. yarın görüşürüz artık sporla kalın :)

Hoşbuldummm:) dün yazamadım ama tavsiyelerin için çok teşekkür ederim <3

Tuğçe Alpay’ı biliyorum ama seviyemi ilerletince onunla ilerlemeyi düşüniyorum çünkü bana göre baya yüksek seviyede.

Bu arada yakınlarda 21 gün şekersiz yaptım şimdi tekrar yiyorum ama yine de dikkat ediyorum. Genelde haftada 1 gün kendime şeker yeme izni veriyorum (abartmadan)

Hurma arasına fıstık ezmesi çok güzel gidiyor tatlı krizlerinde bir de fityemek youtube hesabının fit snickersını yaptım onu da çok beğendim. Sana da tavsiye ederim eğer bilmiyorsan :)

Dukan birası ödem için yapılıyor bakalım işe yarayacak mı ^.^

Ben bugün yürüyüş + tüm vucut yapayım o zaman. Sen ilk başladığın zamanlarda haftalık antreman programını hatırlıyor musun?

21 günlük bende yapmak istiorum ama zor ya arkadaş çevresi, iş yeri el vermiyor ama şeker çok tüketmiyorum eskisi gibi. çikolata(bitter yiyorum) , tatlı şekersiz yapıyorum. hatta dün bende fit yemek kanalındaki magnum crack ı yaptım sürekli takip ettiğim bir kanal benimde. suflesini dene denemediysen mükemmel oluyor ben artık normal sufle yapmam. :) fit snikersı deneyeceğim onu görmedim. :)

tüm vücut için burçin dengin 21 günlük programı yaptım ilk 1 ay haftada 3 gün. diğer ay haftada 4 gün 6 hafta gibi bişey sürüyor. sonra bölgesele geçtim hem vucudumda spora alıştı sonra tuğçe alpay videolarını yaptım zor gelmedi yani.

dukan birasına bakayım bi bende :)

günaydınlar

dün dinlenme günümdü. kursa gidemedim arkadaşlarla dışardaydık. kafede kendimi tatlı yememek için tuttum. eve gelince kendime fit magnum crack yaptım oh mis isteğim bastırıldı.
bugün kalça- karın- hııt antrenmanım var. hadi bakalım sporla kalın :)

günaydınlar

dün kalça- karın-plank challenge-hııt antrenmanları yapıldı. çarşamba günü idemediğim kursa bugün gitcem. artık gelince sporumu yapcam akşam 9 filan o saaten sonra zor oluyor ama yapacak bişey yok. haftasonuna kalsın istemiyorum. cumartesi arkadaşlarla planım var. pazar günü temizlik yapcam full. bugün sporu yapmam lazım. hadi sporla kalın :)

@

nightwalkerr dukan birasına baktım . bira yazınca farklı bişey sanmıştım ben ben zaten her gün limonlu su- maden suyu- yeşilçay içiyorum ayrı ayrı. birleştirince dukan birası oluyormuş deneyeceğim bende. tatile gitcem gelcem ay sonu acaba geldikten sonra mı yapsam. bi bakayım bende :)​

Günaydınlar

cuma günü sırt- arka kol-kalça-karın antrenmanları yapıldı. cumartesi pazar dinlendim mi bilmiyorum şuan bi yorgunluk var üzerimde temizlik henüz bitmedi. bugün sergim var ona gideceğim gelince artık spor yaparım. bugün omuz- kalça- plank challenge var. sporla kalın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…