evde spor günlüğüm

Veee ben de başladım çok şükür
P90x e
Bugun shoulders and arms vardi
aşırı sicak olmasına ragmen sonuna kadar yaptttimmm

Simdi güzel.bi kahvalti

Eklentiler

• 1000029281.jpg
    1000029281.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 23
Bugun günlerden cardiox ve abx di yapildi 👍🏻👍🏻👍🏻😁😁😁
Cardiox de yorulmaktan ziyade terden bittim
2/90 tamamdir

günaydınlar

ay spordan değil de gezmekten yoruldum ben. sporu özledim. neyse misafirlerim çarşamba günü gidiyorlar. bugün evde olursak bi yapayım spor ya gerçi yorgunum ama yarım saat bile yapsam kafi. hadi sporla kalın :)

Selamlar. Doğa yürüyüşleri dışında spora ara verdim. Ama nerede olursak olalım, sağlıklı beslenmeye aynen devam. 😉
Tam tahıl ekmekleri eşimin, bende o da yok. İhtiyacım olan tüm karbonhidratı sebzelerden, cooook nadiren de meyveden alıyorum. 😍

Eklentiler

• IMG_20240722_102733_698.jpg
    IMG_20240722_102733_698.jpg
    283,3 KB · Görüntüleme: 23
Selamlar. Doğa yürüyüşleri dışında spora ara verdim. Ama nerede olursak olalım, sağlıklı beslenmeye aynen devam. 😉
Tam tahıl ekmekleri eşimin, bende o da yok. İhtiyacım olan tüm karbonhidratı sebzelerden, cooook nadiren de meyveden alıyorum. 😍
oh mis afiyet olsun :)

Dun back biceps günüydü 5/90 a veda ettim
Bugun yoga gunu ama ben kardiyo yapmak istiyorum yoga pek sevmiyorum 🤣🤣 eğer akşama ayarlarım.bozulmazsa kardiyo gunu olacak ve 1. Haftayi bu sekilde sekmeden tamamlamış olucam😎😎😎

günaydınlar

utancından kendi konusuna gelmeyen ben bdv lerde geziyorum :KK70:
neyse spor filan yapmadım 2 hafta oldu sanırım. 11 temmuzda yaptım en son. :KK43: annemler geldi filan derken olmadı. evde durmadık zaten. durunca da dinlendim. neyse bol bol yürüdüm. kilo almadım. protein beslenmesine çok dikkat etmedim. karb biraz alındı tatlı yendi bla bla :KK70: 2 gündür de yurt dışına tatile gitcem ona hazırlanıyorum. dinlenemedim bile. spor yapamıyorum zamanım yok. bavul hazırlama filan yarın gidiyorum 9 gün yokum. 5 ağustosta görüşürüz. tatilden gelip direkt işe gitcem (ay nasıl yapcam bilmiyorum) o gün zaten ölü gibi olurum spor yapamam. artık 6 ağustosta başlıyorum spora yeniden. 6 ağustosa kadar kendinize iyi bakın canlar burası size emanet. bol bol spor yapın benim yerime de yapın sporla kalın :)

günaydınlar

utancından kendi konusuna gelmeyen ben bdv lerde geziyorum :KK70:
neyse spor filan yapmadım 2 hafta oldu sanırım. 11 temmuzda yaptım en son. :KK43: annemler geldi filan derken olmadı. evde durmadık zaten. durunca da dinlendim. neyse bol bol yürüdüm. kilo almadım. protein beslenmesine çok dikkat etmedim. karb biraz alındı tatlı yendi bla bla :KK70: 2 gündür de yurt dışına tatile gitcem ona hazırlanıyorum. dinlenemedim bile. spor yapamıyorum zamanım yok. bavul hazırlama filan yarın gidiyorum 9 gün yokum. 5 ağustosta görüşürüz. tatilden gelip direkt işe gitcem (ay nasıl yapcam bilmiyorum) o gün zaten ölü gibi olurum spor yapamam. artık 6 ağustosta başlıyorum spora yeniden. 6 ağustosa kadar kendinize iyi bakın canlar burası size emanet. bol bol spor yapın benim yerime de yapın sporla kalın :)
Molalar iyidir.
Bol gezmeli, eğlenceli tatiller...🙋

Biz de hâlâ kamptayiz. Beslenmede pek değişiklik yok. Fazladan bol bol ahududu toplayıp yiyorum. 😋

Spor olarak da akşamları 5 km lik doğa yürüyüşleri yapıyorum. Bunun dışında da hep hareket, hep hareket. 😃

günaydınlar

ölü ben olarak geldim. 9 günlük tatil bitti dün sabah yoldan direkt işe geldim. akşam iş çıkışı bi uyumuşum sabaha kadar sözde 6 ağustosta spora başlaırm demişim evet uyku sporuna başladım. :KK70: hala uykum var. ben bu hafta iptal 12 ağustosta artık veya hafta sonu yapmaya başlayacağım. sporu özledim ama vücudum henüz hazır değil. :)
göbüşüm de çıktı zaten ölçülerimi alıp yazarım bakalım neler değişmiş. :KK70: hadi sporla kalın :)

Selamlar. 🙋
Dağdan indik şehire. 😃
Yarından itibaren üç haftalık bir spor programıyla kaldığım yerden devam. 💪

Günlük 5-6 km'lik yürüyüş veya 30 dk'lik eliptik.
Haftanın üç günü de Ayşegül Demirsoy 'dan dumbel ile tüm vücut egzersiz düşünüyorum.

Uyku için tabi ki yatmadan önce yogaya devam. 😍

Üç hafta sonunda yeni bir programa geçiş yaparım.

Hepimize sağlıklı bir yaşam diliyorum. 🥰

günaydınlar

ölü ben olarak geldim. 9 günlük tatil bitti dün sabah yoldan direkt işe geldim. akşam iş çıkışı bi uyumuşum sabaha kadar sözde 6 ağustosta spora başlaırm demişim evet uyku sporuna başladım. :KK70: hala uykum var. ben bu hafta iptal 12 ağustosta artık veya hafta sonu yapmaya başlayacağım. sporu özledim ama vücudum henüz hazır değil. :)
göbüşüm de çıktı zaten ölçülerimi alıp yazarım bakalım neler değişmiş. :KK70: hadi sporla kalın :)
Hoşgeldin evine.😍 Vücudun spora hazır olup olmamasını nasıl anlıyorsun? 😬

Her ne kadar bol bol yurusem ve bol bol hareket etmiş olsam da, ben de kendimi biraz hamlamis hissediyorum. O yüzden zorlamama adına hafif bir program seçtim. 😬

Hoşgeldin evine.😍 Vücudun spora hazır olup olmamasını nasıl anlıyorsun? 😬

Her ne kadar bol bol yurusem ve bol bol hareket etmiş olsam da, ben de kendimi biraz hamlamis hissediyorum. O yüzden zorlamama adına hafif bir program seçtim. 😬
hoşbuldum :) yorgunluktan anlıyorum :KK70: elim kalkmıyor spor hiç yapamam :) bugün daha iyim alışverişe çıkcam 2 gündür tek yaptığım işten eve gidip uyumak :KK70: ama hafta sonu spor yaparım yavaş yavaş yorgunluğum azaldı bugün daha dinç uyandım.

hoşbuldum :) yorgunluktan anlıyorum :KK70: elim kalkmıyor spor hiç yapamam :) bugün daha iyim alışverişe çıkcam 2 gündür tek yaptığım işten eve gidip uyumak :KK70: ama hafta sonu spor yaparım yavaş yavaş yorgunluğum azaldı bugün daha dinç uyandım.
Tatil de yorabiliyor. Böyle durumlarda uifak ufak yürüyüşle başlıyorum ben...🙂

Tatil de yorabiliyor. Böyle durumlarda uifak ufak yürüyüşle başlıyorum ben...🙂
ay tatilde o kadar çok yürüdüm ki ayaklarım ağrıyor. günde 20.000 adım attım en az. :KK70: tek istediğim yatağa uzanmak, yatmak. :) hafta sonu tüm vücut antrenmanın başlıcam bende. bölgesel yapmayım direkt zaten sonra devamı gelir :)

X