ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

Kızlarr 10 günlük tatil sonucu hiç kilo almamışım çok mutluyumm:KK73:sürekli hamur işi yemiştim ama çok az yemeye çalışıyodum ve akşam yemegini geç saate hazırladılarsa aç degilim diyip yemiyodum demek ki o dengeyi sagladı
Son 2 gün olmasaydı kilo vermiş bile olabilirdim son 2 gün normal beyaz ekmek yemek zorunda kaldım
maşallah canım ya.almaman çok iyi.demekki gitmesen kilo bile verebilirmişisin

Sabah kahvaltıda 1 tabak yoğurtlu bulgur yidim :) 75,7 çıktım bugünde. Ne zaman göreceğim şu 74 ü merak konusu :KK66:

Sabah kahvaltıda 1 tabak yoğurtlu bulgur yidim :) 75,7 çıktım bugünde. Ne zaman göreceğim şu 74 ü merak konusu :KK66:
74 BİRŞEY DEĞİL ASLINDADA BİZ BÜYÜTÜYORUZ GÖZÜMÜZDE VERECEĞİMİZ KİLOLARI.BEN RAMAZANIN 1 .GÜNÜ DEMİŞTİMKİ 66 OLUNCA ASIL OZAMAN VERDİM DİYCEM.NERDEYSE 66 OLMAMA AZ KALDI AMA HALA HEDEFİM UZAK GİBİ.ÜMİTSİZ OLMAK NORMALDIR ÇUNKU GRAM GRAM GİDİYOR. BİZE DÜŞEN KARBONHİDRAT VE ŞEKER ALIMINI BİRDE ABURCUBURU KESMEK.BU ŞEKİL İLLAKİ GİDECEK BAŞKA YOLU YOK.

KIZLAR BEN ÖĞLEN YEMEK PEK YEMİYORUM.YANİ NESKAFE YADA MEYVE VSS.ÇOĞU ZAMAN GEÇİSTİRİYORUM.SANKİ FAYDASI VAR GİBİ

74 BİRŞEY DEĞİL ASLINDADA BİZ BÜYÜTÜYORUZ GÖZÜMÜZDE VERECEĞİMİZ KİLOLARI.BEN RAMAZANIN 1 .GÜNÜ DEMİŞTİMKİ 66 OLUNCA ASIL OZAMAN VERDİM DİYCEM.NERDEYSE 66 OLMAMA AZ KALDI AMA HALA HEDEFİM UZAK GİBİ.ÜMİTSİZ OLMAK NORMALDIR ÇUNKU GRAM GRAM GİDİYOR. BİZE DÜŞEN KARBONHİDRAT VE ŞEKER ALIMINI BİRDE ABURCUBURU KESMEK.BU ŞEKİL İLLAKİ GİDECEK BAŞKA YOLU YOK.
Canım sen ramazandan beri kaçtan kaça kadar düştün? Ben en son 75,2 gördüm daha da düşemedim hedef 68 ama yok gitmiyo. Tamam ramazandaki kadar da dikkat etmiyorm ama ekmeği kestim plavda öyle artık yeterli gelmiyo herhalde.

Canım sen ramazandan beri kaçtan kaça kadar düştün? Ben en son 75,2 gördüm daha da düşemedim hedef 68 ama yok gitmiyo. Tamam ramazandaki kadar da dikkat etmiyorm ama ekmeği kestim plavda öyle artık yeterli gelmiyo herhalde.
Canim ramazanda 70.8 le girdim.simdi 67.5...ama yıl sonuna kadar en ideal kiloma gelmek icin ugrasicam.yalniz aksam biskuvi yedim baya bide cips .oglen ekmek yememem bosa gitti.bugun fasa fiso oldu yani.gitsinde yavas yavas gitsin ayda 1 kilo hedefim benim

Canim ramazanda 70.8 le girdim.simdi 67.5...ama yıl sonuna kadar en ideal kiloma gelmek icin ugrasicam.yalniz aksam biskuvi yedim baya bide cips .oglen ekmek yememem bosa gitti.bugun fasa fiso oldu yani.gitsinde yavas yavas gitsin ayda 1 kilo hedefim benim
Ayda bir kilo iradenizi cokertebilir ya amaan diyebilirisiniz. Ama uc dort verirseniz azimli davranirsiniz.

Günaydın kızlar uzun bir aradan sonra yulaf kepekli kahvaltıma geri döndüm çok mutluyum
Bir kaç gündür tatlandırıcımı kaybetmiştim şeker kullanıyodum bu sabah onuda aldım gitsin kilocuklar:halay:
Dün kü menümü vereyim
Pikniğe gittik bütün misafirler
2 poaça
Peynir
Çay
Öğlen
Ekmeksiz cağ kebap
Akşam
Gündüz regl oldum uzun aradan sonra ilk defa 3 tane çikolatalı şeker yedim
Sabah uyandıgımda 200 gr fazla gözüktüm bu halimede şükredip kaçamak sayfamı böylece kapadım:KK67:

KIZLAR BEN ÖĞLEN YEMEK PEK YEMİYORUM.YANİ NESKAFE YADA MEYVE VSS.ÇOĞU ZAMAN GEÇİSTİRİYORUM.SANKİ FAYDASI VAR GİBİ
Evet canım bende sabah ve ikindi şeklinde besleniyorum 2 öğün bence çok ideal açlık hissetmiyosak bence 3 öğün yapalım diye fazla kasmamalıyız

Ayda bir kilo iradenizi cokertebilir ya amaan diyebilirisiniz. Ama uc dort verirseniz azimli davranirsiniz.
canım biz ramazanda başlamıştık.ozaman 3 kilo verdim 1 ayda.şimdide aşırı bir sıkı diyette değilim ama yediklerim kontrol altında.fazla kasınca da bıkkınlık geliyor.ben şok diyette denedim ama bünyem kaldırmadı.bu seferde yediklerimi kısarak ama yinede yiyerek zayıflamaya çalışıyorum.mesela sen biraz kendini sıksan ekmeği, şekeri kessen kilona göre ayda ilk zamanlar 4 5 kilo bile gider. 70 olana kadar kas kendini.70 oluncada yavaş yavaş vermeye endekslen.ozaman kalıcı kilo verimi oluyor

Günaydın kızlar uzun bir aradan sonra yulaf kepekli kahvaltıma geri döndüm çok mutluyum
Bir kaç gündür tatlandırıcımı kaybetmiştim şeker kullanıyodum bu sabah onuda aldım gitsin kilocuklar:halay:
Dün kü menümü vereyim
Pikniğe gittik bütün misafirler
2 poaça
Peynir
Çay
Öğlen
Ekmeksiz cağ kebap
Akşam
Gündüz regl oldum uzun aradan sonra ilk defa 3 tane çikolatalı şeker yedim
Sabah uyandıgımda 200 gr fazla gözüktüm bu halimede şükredip kaçamak sayfamı böylece kapadım:KK67:
hoşgeldin canım.fazla çıkman normal.regl ilk gün şişiriyor

X