ESKİ GRUPLA KİLO VERMEYE DEVAM ;)

kızlar ben bu ara çok yoğun çalışıyorum kusura bakmayın okusam da burayı yazamıyorum.
bu hafta çok yediğim günler oldu açıkçası iştahım arttı ama dün erken regl oldum meğer ondanmış :)
bugün sakinim dikkat ediyorum inş güzel bir rakam görürüm yarın :) hepimiz tabi :KK66:

kızlar ben bu ara çok yoğun çalışıyorum kusura bakmayın okusam da burayı yazamıyorum.
bu hafta çok yediğim günler oldu açıkçası iştahım arttı ama dün erken regl oldum meğer ondanmış :)
bugün sakinim dikkat ediyorum inş güzel bir rakam görürüm yarın :) hepimiz tabi :KK66:
Bende az önce düşünüyodum mavmav yazardı nerelerde acaba diye aman bir rahatsızlık olmasında :super:buralardan fazla uzak kalma uzak kalınca kaçamaklar çoğalıyor malesef

İnşallah yarın tartı bulursam vericem tartı sonucumu çıkabilirsem magazalarda tartı bulup tartılayım:KK8:
İlk defa dün çizgiyi aştım evlilik yıldönümümüzdü dısarıya çıktık kaçırdım akşam yemedim ama dengeleyemedim yinede sanırım ama olsun topiğimiz oldukça bu yoldan dönmiycem telafi edicem inşallah
Canim magazada tartilacaksan 2, 3 yerde tartil.cunku bazilari bozuk olabiliyor.

Bende az önce düşünüyodum mavmav yazardı nerelerde acaba diye aman bir rahatsızlık olmasında :super:buralardan fazla uzak kalma uzak kalınca kaçamaklar çoğalıyor malesef
Aynen ya.uzak kalmak iyi degil.bilakis topikte aktif oldukca gidiyor kilolar.belkide kendimizle yazarak yuzlesme oluyordur ondan kilo veriyorus

bende bu hafta cozuttum :)) yarına göreceğiz sonucu
Valla canim benimde cozuttugum gunler oldu ama dikkat edecez.zaten ben haftada kilo olarak degil gram olarak vermeyi hedefledim.cunku sporsuz anca boyle.hem daha kalici oluyor bu sekilde.

Insallah canim bakicaz artik.kim ne kadar vermis bu hafta

günaydın kızlar ilk bildirimi ben yapayım nasıl zayıflamışım anlatamam erimişim resmen 68,80 :))))

günaydın kızlar bu hafta çok yogundu işler gelemedim hiç
kilo bildirimi yapayım dahada sık gelicem inş..

geçen hafta :75
bu hafta :73,8
giden :1200

günaydın kızlar ilk bildirimi ben yapayım nasıl zayıflamışım anlatamam erimişim resmen 68,80 :))))
:)) KİLO VERMEK İÇİN UĞRAŞIYORMUSUN YOKSA VERMEYİ İSTEMEK SADECE İSTEKTENMI İBARET.HADİ BİRAZ GAZA GEL DE HAFTAYA UĞRAŞ ACCIK.BAK YARIŞIYORUZ SENLE UNUTMA.BEN SENİ GEÇTİM BU HAFTA :))

:)) KİLO VERMEK İÇİN UĞRAŞIYORMUSUN YOKSA VERMEYİ İSTEMEK SADECE İSTEKTENMI İBARET.HADİ BİRAZ GAZA GEL DE HAFTAYA UĞRAŞ ACCIK.BAK YARIŞIYORUZ SENLE UNUTMA.BEN SENİ GEÇTİM BU HAFTA :))
VALLA SEN SÜPERSİN . HAYIR KİLO VERMEK İÇİN UĞRAŞMIYORUM ARADA GAZA GELİYORUM SONRA YİNE BIRAKIYORUM AÇIKÇASI DİYET YAPMIYORUM YADA YAPAMIYORUM. KİLO VERMEK İSTİYORUM SADECE

güncel kilom 77,7 kg
hanımlar 2 hafta kadar bildirim yapamayacağım,tatile çıkıyorum,inşallah çok kg almadan dönüş yaparım.

Kizlar guzel kilolar verilmis masallah:KK73::KK73::KK73:
ben tarti bulamadim malesef.pazartesi geri donuyorum o zaman kilo bildirimi yaparim

X