Eski Eşten Nefret Etmek

Eski eşinizin yerinde olsam size selam bile vermem. Çocuğumu görürüm yoluma bakarım. Sırtımı arkama yaslarim. Olacakları seyrederim. Demek ki yüreğine söz geciremiyor. Ama ben olsam kan kusar kızılcık şerbeti içerim. Onur her şeyden önce gelir. Sabretsin.. Olacakları seyretsin. O zaman devran döner. Ama bu şekilde kendi kaybeder. Size diyecek sözüm yok. Zamanla anlayacaksınız

Anlayın işte. Yakışıklı ama ben sevmiyorum Yakışıklı ama peşimden koşuyor

Şu aşamada ciddi birşey dusunmuyorsaniz onu ilgilendiren bir durum yok. Bence de söylemeyin. Bir aile büyüğünuz yok mu o görüşse

Eski eşimle yaklaşık bir yıl önce anlaşmalı olarak boşandık bir kızım var 7 yaşında.
Eski eşimle anlasamadigim ve sevmedigim için ayrıldım.

Çok yakışıklı boyu posu yerinde bir kurumda mühendis olarak çalışan birisi.

Eski eşinizi överek birisiyle baş göz etmek için mi konu açtınız ?

Bir mesajınızda eski eşiniz çok iyi , diğerinde evlerden ırak ; ancak çoookkk yakışıklı , boyu posu yerinde , bir kurumda mühendis.

Adam birini bulsun da, siz de rahat edin istiyorsunuz. Oldu olacak adamın fotoğrafı ve fiziksel özellikleri yazılı bir dosyasını bulundurun elinizin altında , oğluna kız arayan teyzeler gibi gösterin insanlara.

Sevmeden evlenmişsiniz aile zorlaması filan yok.
Sevemediğiniz adamdan çocuk yapmışsınız.
Ayrılması için kandırmışsınız.
Her şeyi 10 numara ama ben sevemedim, bensiz yapamıyor, bana çok aşık, yakışıklı, meslek sahibi, ölsün, kurtulayım (çocuğunuzun babası). Ben mutlu oldum, o olamadı. Ben bekar buldum.
1 yıl olmadan yine evlencem.
Bu ne şımarıklık yahu bu ne ego? Hiç olgun değilsiniz.
Kimse sevmediği biriyle birlikte olmasın zaten de siz de normal değilsiniz. Kusura bakmayın. Yapacağınız şey basit. Uzaklaştırma alıp, emin olduğunuz biriyle birlikte olmak. Kızınızı da mağdur etmemek. Diğer gereksiz ayrıntılar sizi ilgilendirir.

Konu sahibinin kendinden baska hickimse umrunda degil...

Bence evlenmeyin başkasiyla, eski eşiniz hic bisey yapmadigi halde ayrilmissiniz anladigim kadariyla sevginiz bitmis.Sonucta kimse dort dortluk degil.Iliskilerin başi peri masali gibidir zaten ama bu kadar sıkılgan ve hemen soğuyan biriyseniz 2. Evliligi yapmamaniz sizin açinizdan daha mantikli gibi gorunuyor

Sen önce kendini biraz değiştir. Adam napmış sana. İstediğim gibi biri oldu ben istemedim demişsin. Evlilik çocuk oyuncağı mı böyle sıkılıp sıkılıp boşa. Yeni kişiyle evlensen onunla da sıkılıcaksın senin yapın bu demek ki.

Anlayın işte. Yakışıklı ama ben sevmiyorum Yakışıklı ama peşimden koşuyor
Kadın bence koca görgüsüzü.
Üstün görüyor kendisini bekar birisi beğenmiş evlenecekmiş.
İnşallah ayrıldığı kocasına Kadiri Mutlak soğukluk verir. Manken gibi bir kadın çıkarır karşına da konu sahibi de mutluluklarını izler.
Adama yazık valla…

İnşaallah çok üzücü yaaa. Gerçekten bazı kadınlar bazı erkekleri hiç haketmiyor. Bazı erkekler de bazı kadınları hiç haketmiyor Kadın çok pişman olur da iş işten geçer. Haa adam kabul eder mi belli olmaz. Böyle tipler kabul ediyor da.

Hiç bilemezsiniz ki kadın neler yaşadı da bu hale geldi
Sıkılıp hadi bitti bu iş deneceğini sanmıyorum ben

Neden boşandığınızı anlaöadım. Adam iyi sizi çocuğunu seviyor işinde gücünde eee olay neydi? Sizin nefret etme sebebiniz ne? 13 yıl nasıl geçti. Evlilik neden oldu

Burcu ne eski eşinin ve senin ?

Hiç bilemezsiniz ki kadın neler yaşadı da bu hale geldi
Sıkılıp hadi bitti bu iş deneceğini sanmıyorum ben
Hım öyle mi!!!
E o zaman konu sahibi konuyu sizin dediğiniz gibi açardı. Ah ben neler neler çektim, bakın bunları yaşadım diye konu açardı.
Zira burda ne konular okuyoruz.
Konu sahibi romanında kendini anlatıyor….

Konu sahibinin kendinden baska hickimse umrunda degil...
Gerçekten öyle. Çocuk oyuncağı mı bu işler? Adam diyelim ki hasta takıntılı. Takıntılı insana ben sana dönerim belki mi? Denir. Egosu şişmiş de şişmiş. Dünya umrunda değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…