Eski Eşten Nefret Etmek

Ya bu kadın programlarına çıkıyor ya kadın bırakmış gitmiş başkasıyla imam nikahı kıymış, adam da gelip yalvarıyor bana dön diyor. Neyse Allah affetsin inşallah o kadar safoz değildir. Ulen izleyince diyorum ne kadınlar var anasını satayım ben olsam kimse peşimden koşmaz ben de kadın mıyım

konu sahibinin kocası ve boşanma gerekçesi burda yazılanlarla alakasız. kadın şımarık. o nedenle pişman olması kaçınılmazdı zaten. bunu da konuyu okuyan herkes anladı. o nedenle söylediğiniz gerekçenin burda karşılığı yok

bi de o kadınların evlere şenlik halleri ve ben dünyanın en gözel garısıyam tavırları. biri de aha burda

bi de o kadınların evlere şenlik halleri ve ben dünyanın en gözel garısıyam tavırları. biri de aha burda
Ben çok benzettim konu sahibini. En son çocuğu bırakmaktan bahsedince hah aynı profil dedim. Ne evlilik bilinci var, ne annelik sorumluluğu. Aklı Bi karış havada. Hayatını yaşamak istiyor saçma sapan aklı dışarıda kalmış. Sonra çok saçma Bi nedenden pat diye kocaya dönüyor falan. Profil olarak çok benziyor. Ne istediğini kendi de bilmeden rüzgarda savrulan yaprak gibi Bi o tarafa Bi bu tarafa. Bi tanesi vardı evde engelli çocuğunu yalnız bırakıp başka adama kaçmış, orda kına gecesi yapmıştı. Hala nikahlı bu arada tabiki. İlginç böyle kadınları da adamlar bırakmıyor. Kıymetli oluyorlar.

olan çocuklara oluyor

Çocuk barışmamızı istiyor deyince orda bi koptum anlatamam. Sevgilinle vik vik gezerken çocuk ne istiyor düşünmüyordun? Hatta çocuğu başından atmayı düşündün sevgilinle sorun oluyor diye? Sevgili gitti çocuk önemsenmeye başladı .

Çocuğa üzüldüm sadece sizi çok bencil buldum,eski eşte tuhaf heralde o kadar yakışıklı iyi işli adam sizi napsın istemiyorsunuz onu sonuçta.

Çıkarlarına nasıl denk gelirse. Bence bu tipler kimseyi sevmiyor kendinden başka. O an canı nasıl isterse.

Konuyla alakasız sıpıtıp atmak demenizden trakyalı olduğunuz sonucuna ulaştım. Doğru mudur

Ya epey psikolojisi bozuk ya da kurmaca ben böyle bi yorum çıkardım.
Bu da benim fikrim... Gerekçe vs sunmadım. Yorum yaptım.. (baştan sona okudum, bana verdiği cevapta da anladığm üzre yorum yaptım)

Anlatabildim mi BENİM D Ü Ş Ü N C E M...

Karşılığının var ya da yok olması sizin bakısaçınız ben sizin bakış açınız ile ilgilenmiyorum ki... Alıntı yapıp yorum yapıyorsunuz

anlatabildiniz
ülkede herkes coşacak yer arıyor. hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…