Eski Eşten Nefret Etmek

Bu kadar nefret etmenizin altında ne yatıyor?

Bir de evleneceğiniz kişinin daha önce evlenmediğini söylemenize ne gerek vardı? Siz de bir tuhafsınız gerçekten.

sanki evleneyim anlaşamazsam boşanırım diyerek evlenmişsiniz haliylede balık baştan kokar misali boşanmışsınız
ikinci adımınızda pek sağlıklı gelmedi evlilik deneme yanılma yoluyla tecrübe edilecek birşey değil biraz daha üzerine düşünülmesi gereken birşey

Böyle bir iki saglam "kendine gel, sen bihter ziyagilsin aptal" tokadi olabilirdi...Email Adresi veya Whatsappini istiyoruz, gaza geldim simdi:KK70:
Kadınlar kulübü olarak adamı pohpohlayip havaya atalım,yere düşmeden kaparlar.🤣 Konu sahibi bu seferde ,bu adam düne kadar pesimdeydi şimdi birini bulmuş nasıl olur diye yeni konu açar artık.

Benim de dikkatimi bunlar çekti.Cok yakışıklı mühendis kocam vardı bir zamanlar,her gün yalvarıyor bana barışalım diye ama ben en başından beri çocuk yapmış olsam da bir türlü sevemedim ,9 senedir sevemiyorum ama o beni çok seviyor ve bana yalvarıyor, başkası da var beni çok seviyor sevişiyoruz ne yapsam ki şimdi ben sırf bunu sormak için de üye oldum el atın bana hanımlar 🤔
Ayrıca konu sahibi eski eşi için "başkasını da bulamaz çünkü bana çok aşık" demiş. :KK53:

Belkı barısırız diye bosanmamı olur?Masallah bide 7 yasında cocugunuz var,1 senede evlenmeye karar verebılmıssınız?Yanı insanın aklına eskıden mı tanısılıyordu acaba gelıyor.Bekar bırı bıle 1 senede evlenmeye karar veremez,siz evlen ayrıl hemen evleneyım degisik.

Bu kadar nefret etmenizin altında ne yatıyor?

Bir de evleneceğiniz kişinin daha önce evlenmediğini söylemenize ne gerek vardı? Siz de bir tuhafsınız gerçekten.
Ay bu ayrıntıyı atlamışım 😊
Boşanmış biri olarak daha önce evlenmemiş birini bulmuş vaaayyy süpersin konu sahibi harikasın 👏

X